Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
3. dub 2012

@kacule1978 no ja mam na 7 dni a nechapem preco tak dlho....hned prvy cyklus mozno chce aby mi to ,,lepsie,, zabralo :-/

94
3. dub 2012

Ahojte baby....je tu dlháá diskusia, snáď nevadí ak sa spýtam niečo čo tu už bolo ale nestíham všetko čítať.
Som prvý mesiac na clostilbegyte....a chodím každý druhý deň na ultrazvuk...len ma zaujíma aký veľký folikul vám narástol a na ktorý deň? Ja som zatial 12DC a len 15mm folikul......ale zas bez clostilu som mala len vela 9mm.
😲

luckamb
3. dub 2012

HOlky, mám takovej asi hloupej dotaz, ale zdá se mi to nebo po tom Clostilu je celkem dost dvojčat? Nebo je to náhoda, že jsem narazila na několik holek, které otěhotněli po Clostilu a hned dvojky?

milacik3
3. dub 2012

@bambul7 tak som sa dovolala povedala mi sestricka ze mam dnes este douzivat utorgestan (a aze to sa niekedy stava ze zacne MS aj skor ze to mam pocitat ako by som dnes bola 2DC) takze zajtra zacinam s clostilom prvykrat 🙂
kedze su sviatky je to o nicom...a maju aj dovolenku na konci bud.tyzdna ale ze mam prist 11.4 (to budem ja 10DC) bude to skoro ale povedala setricka ze to nevadi, keby som neprisla ze sa prešvihne tento cyklus...tak pre istotu....(vsak aj tak snazit sa budeme)

rybca
3. dub 2012

Ahojte, tak aj ja som skoncila pri Clostyle, 1. cyklus, 5 dni po 1 tabletke, ale vajka pomaly rastu, cca 2mm za 2 dni, dnes som 19DC, folikul ma 17mm, myslite, ze by este tento cyklus mohla prist ovulka? Normalna dlzka mojich cyklov je 35 dni. Hm, ale asi nie ked mi uz dnes vypisala recept na novu varku tabletiek...:(

@luckamb si myslim, ze je to logicke, kedze clostyl stimuluje vajicka, tak moze dozriet viac vajicok a tym padom aj dvojicky..🙂

luckamb
3. dub 2012

@rybca máš pravdu, asi je to opravdu logické :D :D Ale mě to logické myšlení nikdy moc nešlo :D
Jinak držím palce 😉

luckamb
3. dub 2012

@rybca koukám, že jednoho rošťáka už taky máš. 😉 TEn vyšel sám nebo taky po Clostilu?

antana123
3. dub 2012

@luckamb sem tam nakouknu 😀

luckamb
3. dub 2012

@antana123 a jak myslíš, že to je s těma dvojčatama??

antana123
3. dub 2012

@luckamb hele podle mě možná vyšší šance jé ale že by to bylo nějak často to nevím 😲

antana123
3. dub 2012

@luckamb jako bojíš se že po clostilu budou dvojčátka????já měla vždy po clostilu tak 8 foliků dominantní většinou 2 největší tak 26mm a jak vidíš nic těhu nejsem 😀

petulak1988
3. dub 2012

@mijadave Ahojky nejsem si jista ale mela bych byt 35DC jinak jak se mate holky vsechny?

isabellaa
3. dub 2012

@milacik3
ano iba 10 tabliet

isabellaa
3. dub 2012

Caute baby, tak mrccha po vyvolavacke prisla na 8 den, pozajtra idem 1x na clostil, som zvedava a pevne verim, ze sa to podari.
A vy babule, ako sa mate,?

isabellaa
3. dub 2012

Viete o nejakom maxi baleni ovu testov, ja viem iba o 5tich v baleni, stretli ste sa aj s zvacsim?

isabellaa
3. dub 2012

@kacule1978
a ty si skusala a co je to ten glukophan? da sa v pohode kupit v lekarni?

rybca
3. dub 2012

@luckamb pol roka som brala Duphaston

kacule1978
3. dub 2012

@isabellaa ja som to nezkusala, ja mam ten lady q a jdu na gyndu a jeste mam klasicke ovu testy. Ale pry se to da koupit uplne v pohode v lekarne a je tam asi 50 testu za 100 kč
😀

bambul7
3. dub 2012

@rybca hlavu hore. Ja som mala 1,8cm na 17.dc, ovulku som mala na 20.DC (inak v 15.dc to vyzeralo, ze rastie strasne pomaly, ale pak to dohnal 🙂 podla mna ovulku kludne mat mozes ale neskor. co sa cyklu tyka, tak ti dala utrogestan alebo duphaston? Lebo ten kym uzivas, tak ti zvacsa drzi hladinu progesteronu taku, ze krvacat nebudes, cize ti to kludne cyklus predlzi a pri troske stastia a zhode nahod ani nedostanes 🙂
to, ze ti predpisala dalsie balenie este nic neznamena. nikto ti nezaruci, ze otehotnies, ale nikto ti to ani nevyvrati 🙂
@milacik3 super 🙂 ja chodievam na folikulometriu vzdy od 11.DC, teraz mi to vyjde na 12 🙂 ale testujem uz od 10.dc pre istotu, kedze vraj ovulka je pri clostile zvacsa od 12=15dc a je to strasne individualne a nemusi byt rovnako neskoro ako min. cyklus...
@isabellaa posielala som ti IP. ja kupujem ovu testy od jednej holky ;)

milacik3
3. dub 2012

@bambul7 dik 🙂 no mne povedala ze mam prist do 3 dni do uzitia lieku..ale kedze ma dovolenku tak musim ist skor na 10DC....ale tak ak zaberie liek to uz by boli folikuly vidiet ci sa zväčšuju nie? Ja ovu testy nepouzivam

majushkab
3. dub 2012

@milacik3 to je ok je ideš už na 10DC aj som už par krat tak bola a potom väčšinou každy druhy deň 😉

rybca
3. dub 2012

@bambul7 ten duphaston som brala pred narodenim prveho syna (v maji 3 roky), teraz som zacala brat ten clostil...🙂 tak si ma zase len utvrdila v tom, ze nic nikdy nie je iste..🙂)) pri otehotneni..🙂))

mijadave
3. dub 2012

@petulak1988 ok, opravene, asi mi neulozilo zmeny.... 😒

bambul7
3. dub 2012

@milacik3 na 10.DC vobec nemusi. zalezi na tom, ako rychlo ti porastu. Ja som mala dominantny folik az na 15.DC. ovulku o 5dni na to.
@rybca clostil sa zvykne kombinovat s duphastonom, lebo clostil vraj znizuje vystelku maternice.. aj v letaku je pisane, ze sa to doporucuje kombinovat, tak neviem. ale urcite nikdy nic nie je iste 🙂 ja som mala kazde tehu ine a aj priznaky 🙂

bambul7
3. dub 2012

babulky, kto by chcel viac ovu testikov alebo tehu testy za normalnu cenu (ja som teda v lekarni za jeden vyvalila 5eur 🙄 ) , tak piste 🙂

majushkab
3. dub 2012

@luckamb možno je to častejšie ale u mna to neplatilo napriek tomu že som mala niekedy aj 3 foliky 22-24mm aj tak som neotehotnela a a v podstate som vždy mala aspoň dva a nič 😢

bambul7
3. dub 2012

@majushkab mne dr. tvrdil, ze malicko vyssia pravdepodobnost tam je (rovnako ako v CAR) ale zas nejak megaextracasto sa to nestava.. i ked... ja uz som hadam pristupna aj scenaru dvojiciek... 🙂
ako je to teraz z tebou? ☹

kacule1978
3. dub 2012

holky a byli všichni Vaši partneři na spermiogramu? já to ještě neřešila, protože teprve budeme zkoušet.......ale

majushkab
3. dub 2012

@bambul7 ako ano aj mne povedal že je tam väčšia šanca ale čo on ma skusenosti tak to nieje nejak extra vela že nemusi to byť ale ak ma niektora nejak velmiii vela tych folikov tak radšej neodporuča sexik 😉
@kacule1978 môj bol 😉

bambul7
3. dub 2012

@kacule1978 moj bol tiez, dokonca mu robili genetiku, mne tiez.. moj dr. hovori, ze riesi par ako celok, nielen zenu 🙂