Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mucha11
29. dub 2012

@micak neporadím, ale niekde som čítala, že to môže znamenať tehotenstvo

kacule34
29. dub 2012

zajtra idem poprve na folikulometriu.....drzte mi palce. Brucho ma zatial neboli tak neviem, jestl to posobi? 😒

bambul7
29. dub 2012

@mucha11 ach.. teplota skor k mrche smeruje, ale kym nedojde, tak nadej je 🙂

lorreine
29. dub 2012

@govinda Gratulujeeeem. To je kraaasne. Ale zase sa potvrdilo, ze ked to clovek necaka a nemysli uplne na to, tak motyka vystreli... Este raz gratulujem a tesim sa s Tebou.

govinda
30. dub 2012

@lorreine tak nejako, ako hovoríš, ja už som bola zmierená, že absolvujeme ivf, že to proste takto nejde, takže som to už ozaj nečakala 😉

mijadave
30. dub 2012

Dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik vsetkym 😉

paulik1
30. dub 2012

Ahojte, chcela by som sa pridať, clostil beriem druhý cyklus, začala som na 2 tabletkách, teraz mi dal doktor 2,5 a
budúci cyklus, keď nič nebude mám brať 3 tabletky(to už je dosť nie?) - od 3.-7.DC. Teraz som 14DC, doktor mi kázal snažiť sa 11,12,13 DC 🙂, tak zas budem len čakať. Jedno dieťa už mám, to sa podarilo asi po 2 rokoch snaženia, keď sme začali chodiť do centra asistovanej reprodukcie, diagnoza PCO, brala som len duphaston, a nejakým zázrakom, keďže sme to nečakali, lebo nám zatiaľ robili len vyšetrenia, som otehotnela. teraz už má malá tri roky. Chceli sme druhé dieťa prakticky hneď ako sa bude dať, ale zatiaľ to nevyšlo. Tak uvidíme, ale pri dcére som si už overila, že zázraky sa dejú..

milacik3
30. dub 2012

Takze u mne je to divne...aj som si asi nahovarala ze mam priznaky ...lebo neviem si to vysvetlit kedze (mam vyse tyzdna bolesti v podbrusku,prsia ma strasne bolia, som uvanena chodim spavat o 20 h. a uz cca 3 dni mam zaludok ako na vode a vytok mam tiez uz od ovulky ale ten sa pred MS uz neobiavuje tak nechapem) a dnes test / ciarka...takze nie som tehu...a doteraz som brala dufaston...Dnes ked som videla negat.test tak uz nebudem zbytocne predlzovat si cyklus a vysadila som dufaston som dnes 29DC, a dufam ze tento tyzden uz dojde MS aby som mohla zacat novy cyklus...I ked nechapem co mi je...asi nejaka viraza na mna lezie alebo co... 😒
a teraz som bola na wc a mam hnedkasty vytok...ja tomu nechame ze by sa uz MS blizila...ale vcera som este dufaston brala vecer ...ze by tak rychlo? 😒 ☹

lorreine
30. dub 2012

@govinda Vidíš, je to aj o hlave, je to síce otrepané a hlavne sa to snažilkám (bola som na tom rovnako) blbo počúva, hlavne ak berú hormóny, ale istý faktor to určite je. Nám sa tiež podarilo až keď sme si povedali, že na to kašleme a začali sme sa zaoberať úplne inými vecami... 🙂

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 nemyslim, ze na teba lezie nejaka viroza. Mas presne priznaky, ake mavam ja kazdy mesiac, odkedy beriem dufik, i ked u mna raz slo o biochem. tehu, nakoniec ale mrcha dosla nacas.... Duphaston ma jeden z vedl. ucinkov aj silnu unavu, prsia a podbrusko ta tiez boleli mozno kvoli clostilu (mozno dalsi cyklus uz budu bolesti miernejsie). A ja po vysadeni duphastonu tiez okamzite zacinam spinit a najneskor do dvoch dni mam mrchanu...
Mna vcera neskutocne pichlo v podbrusku, potom na wc som si nasla slabucky vytok. dnes nic. teplota vystupila hore , este zajtra mam duphaston, tak uvidime... tiez mam hlupy pocit, ze zas nic tento mesiac, ale.. som len 10.DPO, tak sa snazim nemysliet na to ..

bambul7
30. dub 2012

@lorreine psychika robi vela... ale na druhej strane, presla som si aj tym, ze som bola uuuplne v pohode, pretoze som sice otehotniet chcela, ale nejako som sa do toho nehrnula, ze by ma cas alebo cokolvek ine tlacilo.. a napriek tomu sa viac ako 2roky nedarilo. odrazu sa zistilo, ze nedochadza ovulke, napomohlo sa clostilom a pomohlo. a niekedy proste nepomozu ani hormony a asi je iny dovod a myslim, ze nie vzdy je to o hlave. proste moj nazor s odstupom casu je taky, ze ak telo nefunguje v dosledku hormonalnej nerovnovahy alebo ineho ochorenia tak, ako ma, tak zdrava mysel sice na skodu nie je, ale bociana neprivola 🙂 aj ked, ja sa stale snazim brat to uz zlahka, hoci mi zostava uz len buduci cyklus, ak sa nepodari. proste, obcas pomoze si najst ine priority v zivote ako zaoberat sa hypotetickym tehotenstvom 🙂

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 tak to ty este nemozes vedei ked si len 10DPO mozno to vyslo 🙂 vsak uvidis....Ja neviem mozno je zo z liekov len....dufaston neberiem prvy mesiac uz som ho mala aj predtym a toto sa mi nestalo...neviem cim to je...mozno aj tym ze som mala clostil..vsak uvidim dufam ze pride coskoror MS nech mam uz pokoj 🙂

bambul7
30. dub 2012

@milacik3 a mozno ms nepride a teploty ti odrazu zacnu liezt hore 🙂
no, ja sice nemozem vediet, to spinenie slabucke mohlo byt aj implantacnym , ale zas.... uz s tym mam svoje skusenosti, takze skor nie... ale ako hovorim, kym nekrvacam, vsetko je mozne 🙂

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 podla mna pride MS...lebo tomu neverim ze by tak neskoro vsak som 13DPO...a ,,uhniezdenie,, som nemala aspon som to nevidela na hliene..
tebe drezim palceky aby sa to podarilo tento cyklus 🙂

kacule34
30. dub 2012

Holky, tak jsem dnes myslela že mě trefí.....můj nový doktor onemocněl a že mám jít na kontrolu zase k té strašné doktorce..... 😒 nechtěla jsem jít, ale kvůli tomu, že jsem šla na folikulometrii tak jsem šla. Jediné co mi řekla, že mám obrovskou cystu 5x5 cm.........a pak jsem se jí několika dotazy musela ptát na vajíčko, tak z ní vypadlo, že má 18mm a řekla sestře ať mi dá pregnyl. Není 18 ještě málo? a teď se máme snažit kdy? Neřekla vůbec nic 🙄

lorreine
30. dub 2012

@bambul7 Určite máš pravdu, ja som to predsa mala tak isto. Snažili sme sa rok bez stresu úplne, pol roka v strese a až potom mi zistili PCO a že som vobec nemala ovulaci...takže áno, mohla som byť akokoľvek v pohode a neotehotnela by som...pomohol mi Clostilbegyt. Ale potom následoval potrat a moja snaha byť rýchlo zase tehotnná...čo sa nedarilo...až keď som sa na to vykašľala 🙂

bambul7
30. dub 2012

@lorreine poznam.. tiez sme prisli o babo v 9/3 tt pre MA... a potom prisiel kolotoc snazenia. ale u mna zas ten isty problem . anovulacne cykly. takze tu okrem pohody treba aj lieky. blbe je, ze aj ked je clovek ok, aj ked ovulka bola, tak tehu nejako nic... tak som zvedava. i ked pocitam s moznostou, ze to ani tento ani buduci cyklus nepride ...

kacule34
30. dub 2012

@bambul7 moja pichali ti pregnyl? mne dnes dali injekciu. Neviem kedy sa mame snazit

paulik1
30. dub 2012

@kacule34 mne pichali pregnyl minulý cyklus- dva folikuly 18mm, povedal mi snažiť sa na druhý a tretí deň od pichnutia. tento cyklus som mala zasa dva folikuly, ale už 20mm, vraj je to lepšie a snaženie ešte v deň pichnutia pregnylu a 2 dni potom.

kacule34
30. dub 2012

@paulik1 dobre, zkusime, dakujem

bambul7
30. dub 2012

@kacule34 nie, mne pregnyl nikdy nepichali. Pises, ze mas 1,8 cm folik, takze praska niekde od 2,0 ale moze aj skor. spravidla po pichnuti pregnylu do 24 az 48 hodin. takze snazilkujte od dnes . tazko povedat dokedy, folik narastie 1az 3mm za den. . mozno ti praskne na 2,0 mne praskol az pri 2,6 bez pregnylu, takze netusim, moja... merias BT? Nekazala ti prist o dva dni na ultrazvuk , aby ti pozrela, ci prebehla ovulka?

kacule34
30. dub 2012

@bambul7 nie, protoze je to krava, pardon.........to je ta strasna mudr. Hroza ☹

bambul7
30. dub 2012

@kacule34 ach.. to je nanic. ovu testy podla mna su ti zbytocne, lebo pregnyl ich ovplyvni a ak aj nie pregnyl, tak u mna aj clostil narobil s testami paseku... a kedze pregnyl je hCG, tak aj BT asi moze ovplyvnit .... 😒
No.. ovulka by mala nastat do tych 2 dni po pregnyle, ale podla mna nic nepokazis, ak sa aspon kazdy druhy den potulite az do konca tyzdna. a zavolala by som a ziadala tu kontrolu. mas na to pravo...

milacik3
30. dub 2012

@bambul7 ahoj prosim ta pozri mi do albumu....rano som ti hovorila ze som si robila test a nebola tam ciarka...ale necakala som dlho...kym vyschne test isla som hned do prace ...teraz som prisla z prace ze idem zahodit test a nasla som tam druhu ciarku....co to znamena 😕 som uplne zmetena....(na tych fotkach mi to neslo odfotit...ale nie je to duch ze musim na to prihliadat aby som to videla...normalne to vidim bez toho ze by som musela pozerat do svetla...(mam to brat ako znehodnoteny test ze je to ako po limite) ????

panisnazilka
30. dub 2012

Ahoj děvčátka, můžu se k vám přidat? Mám za sebou půlku prvního cyklu s clostilbegytem, ve fotkách mám grafy i testíky, tak můžete mrknout. Ode dneška začínám brát utrogestan.

bambul7
30. dub 2012

@panisnazilka ahoj, vitaj 🙂 Polroka prveho cyklu? To trosku nechapem 🙂 takze doktor sa chysta este na dalsi taky cyklus? 🙂

panisnazilka
30. dub 2012

@bambul7 Jsem dneska 18DC, o víkendu byla ovu 🙂 Clostil jsem brala tenhle cyklus poprvé (5-9DC). Asi jsem to napsala nesrozumitelně 🙂

bambul7
30. dub 2012

@panisnazilka coby.. dobre si to napisala.. ja zle citam 🙂 🙂 🙂 Promin 🙂 Tak hlavne prajem, aby to bol posledny taky clostilovy cyklus, s uspesnym koncom 🙂

kacule34
30. dub 2012

@bambul7 No je to fakt strašné...ale ta ovulka snad proběhne...uvidíme. To je fakt na pytek. Beru hormony, moje doktorka si zlomí ruku.....jdu k hrozné doktorce, přejdu k jinému a ten v den folikulometrie onemocní 😀 Takové štěstí můžu mít jen já

panisnazilka
30. dub 2012

@bambul7 Děkuju. Snažíme se už 10 měsíců, bez výsledku, ovu neprobíhala tak, jak by měla. Teď podle testů i teploty to vypadá dobře, tak uvidíme 😎