Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
2. kvě 2012

@adka_pajerska na ten duphaston a blokovanie ovulky maju doktori dost rozdielny nazor. nie je to vraj pravidlom. rovnako u niekoho moze ovplyvnit bazalnu teplotu, aj o 0,2 stupna a u niekoho vobec. ale je pravda, ze skor sa priklanaju tomu, aby sa dufik zacal az po ovu... aspon ja som to tak mala pocas clostilovania.. teraz sa snad podari aj bez dufiku, aby to doslo k //

mijadave
3. kvě 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

a moj graf? to vyzera na anovulak aj ked so sojou 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

vsetkym Vam prajem krasny dnik 😉 snad mi vyjde a vecer Vas docitam 😉

milacik3
3. kvě 2012

@adka_pajerska ja som tiez mala nadit clostil 3DC a brala som ho 7 dni po jednej tabl. Momenalne som 32DC a nasla som si // ciarky na teste ale slabe tak...neviem...idem piatok na krv a ma aj dok.chce vysetrit...
Nahmatala som si vcera pravy vajecnik myslim ze mam cystu ☹ tak som zvedava co mi povie...

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 dnes uz budes 1Dc ? ☹ skodaa

milacik3
3. kvě 2012

@mijadave jasne idem na krv piatok...aj na vysetrenie pre istotu mam ist dr.kazal

adka_pajerska
3. kvě 2012

@milacik3 a top vies ako ze mas cystu?

kacule34
3. kvě 2012
milacik3
3. kvě 2012

@adka_pajerska No to sa domnievam...kedze ma tam obcas zaboli a hmatom som si chytala to miesto a citila som vajecnik...a na druhej strane nie...tak len si to myslim....uz som viackrat mala cystu a ...väcsinou vzdy ked som si to myslela sa to potvrdilo

bambul7
3. kvě 2012

@milacik3 neviem. to vyzeralo na slabsiu mrchu vcera, ale len kym som bola na wc tak na papieri. inak vlozka akoby veeeeeeeelmi slabe spinenie. vcera som bola teda akoze 12.DPO a dnes 13. ak by som to nebrala ako mrchu. a ovulacny test mi vysiel skoro pozitivny. cakam, co z toho bude. ja po vysadeni duphastonu najneskor dnes musim mat normalnu mrchu. vzdy to tak bolo.... 😕
@kacule34 si nam poslala iba linku na FF a nie na tvoj graf. Musis ist vpravo hore na "sharing" v tom mas "charting home page" a tam "setup", ked to rozkliknes, tak ta da na "homepage module" kvazi a uuplne dole na stranke mas "create home page". na to klikni a vytvori ti linku na zdielanie a tu nam sem supni... 😉

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 dnes vysadis dufaston? a co to znamena ovulac.test pozitivny...dobra sprava?

bambul7
3. kvě 2012

@mijadave nie som si ista, co s tou tabulkou teraz. som totiz v situacii, ktora nenastala. viem, ze ms sa pocita az od zakrvacania a nie od spinenia, ale mam totalnu dilemu. ja som ten 11.DPO zakrvacala tak silnejsie vecer na wc. potom len spinenie. vcera to iste, viac krvi len na papieri, inak akoby slabe spinenie, co sa vlozky tyka. dnes detto. a mam takmer pozitivny ovulacny test, hoci uz boli ledva viditelne tie ciarky... teplota mi sla o nieco hore zas po vcerajsom poklese (drzi sa na takom priemere poovulacnych teplot) ale neviem teda teraz, ako zacat ten clostil brat. picne ma....nechcem neskor, aby som nepremeskala, mam to ratat od vcera ako prvy dc predsalen, kedze som trochu zakrvacala? doki dnes nerobi 🙄

tvoj grafik... hm.. ovu test si mala tak ozaj naozaj pozitivny, ci skoro pozitivny? Ten skok teploty jeden kludne moze byt pred ovulkou, co by bola v ten 13.DC (mne to tak robi obcas,ze mi vyskoci uplne haluzna teplota, pak klesne a pak idu zas hore uz tak kontinualne tie teploty). niekto mava pred ovu rozhadzany graf a az potom poovulacne teploty su take "normalne". aj ked...ak vezmeme priemer, tak ich mas stale rovnaky priemer viac-menej... ten test mi vrta v hlave. a mozno pride ovu este o cosi neskor 🙂

bambul7
3. kvě 2012

@milacik3 ja som duphaston uz predvcerom vysadila. ak aj nie som tehotna (co predpokladam viac menej) tak ja ho uz dalsi cyklus nebudem mat, lebo mi to spinenie neupravil a skratil mi lutealnu fazu . takze doki povedal, ze bez duphastonu.
no, ovulacny test, kedze po ovulke postupne slabol, tak by mal byt bud len velmi slaby alebo ziadny co sa tyka testovacej ciarky. ja ju mam skoro pozitivnu. v tehu zvykne aj ovu test spozitivniet. ale ocurala som to len zo zaujmu, lebo mam tu divnu akoze mrchu a jeden mi zostal 😉 takze nejdem tomu pripisovat dolezitost. uvidim co mrcha do zajtra, a ked, tak este testnem tehotenskym

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 no a od kedy by si mala brat clostil ? ked chces pocitaj to ale...a ked zajtra alebo dnes sa to poriadne nespusti...tak asi by si to nemala pocitat ci ?...no neviem....vsak to nie je jedno aj keby si to pocitala od spinenia ? nic by sa nestalo keby si nemala ,,MS normalnu,, nie?....moc sa v tom nevyznam ci to nejako vadi na tu ovulku

luckamb
3. kvě 2012

@kacule34 taky pěkná cystička :D No co oni zmizej :D

kacule34
3. kvě 2012

píše mi to že ovulace nebyla zpozorována.....v pondělí mi dali ale pregnyl......je možné, abych i tak neovulovala? ☹

bambul7
3. kvě 2012

@milacik3 no mala by som po jednej tabletke od 5. do 9.DC. hypoteticky, ak by som zacala uz treti den, tak sa nic nedeje. len som z toho jelen.
inak, tu su fotky
1. ked som testovala pred ovu. ovu dosla na treti den po pozitivnom teste.
2. testovanie po ovulacii s asi 4dnovym odstupom, teda 4.DPO, 8.DPO a dnes 😕

milacik3
3. kvě 2012

@bambul7 no tak 5 dni je dost dlha doba to uvidis ci budes mat MS alebo nie...potom teoretciky na 5 dc testni a uvidis..vies ked clostil by sa nemal brat pri tehu...
nikdy som nerobila ovu test tak sa v tom nevyznam...ale je to teda velmi podivne....ze vysiel pozitivny..

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 říká se že ovu test ukáže těhotenství ještě dřív než těhotenský, tak třeba...

luckamb
3. kvě 2012

Holky,
kolikátý DPO by mohl být pozitivní těhotenský test?

milacik3
3. kvě 2012

@luckamb to je tazko povedat videla som aj baby co skusali na 20DC a mali pozitivny...ale tak asi okolo toho 14DPO ale mozno aj skor...mozno okolo 11 dna ale to je individualne...ktory si dnes?

bambul7
3. kvě 2012

@luckamb podla toho, kedy dojde k uhniezdeniu vajicka. ak uz niekedy okolo 5-6.dpo, tak ti to test pokojne moze uz 10.DPO ukazat za predpokladu, ze ti vcelku rychlo stupa hCG. ak sa uhniezdi az 8.DPO, tak pocitaj, ze zistitelne hcG testom mas v priemere o take 4-5 dni, cize az mozno 12. a 13. den. moj dr. tvrdil, ze najneskor 18.DPO uz test ukazat musi a ak neukaze, tak to tehotenstvo urcite nie je.

luckamb
3. kvě 2012

@milacik3 No zatím je brzo. Jsem zatím tak 8DPO, ale zajímalo mě, jestli musím vydržet až do příštího pondělí 14.5., kdy bych to měla dostat, nebo jestli už to můžu zkusti příští víkend.

bambul7
3. kvě 2012

@luckamb ved to mi vrta, ze hcg a LH sa v istej casti podobaju a test zareaguje. len neviem, kedze clostil tiez ovplyvnuje...
skusit mozes aj vikend. ak budes negativna, tak potom o dva dni, o dva dni a tak. nech mas rozostup aspon 48hodin medzi testovanim, lebo cca kazdych 48 hodin sa hcG zdvojnasobuje 🙂

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 jj, tak do příštího víkendu počkám. Jsem zvědavá. Ale co tu tak čtu, tak spoustě bab Clostil pomohl na poprvé.

milacik3
3. kvě 2012

@luckamb tak v testovani ti nik nebrani mozes kolko len chces 😀 😉 ja som zacala testovat 13DPO ale mala som chut uz skor...🙂

luckamb
3. kvě 2012

@milacik3 no tak chuť by byla hned, že jo :D Ale tak aby to k něčemu bylo :D

luckamb
3. kvě 2012

Ale tak vím, že dle UTZ byla ovu 12DC, takže poměrně brzo

bambul7
3. kvě 2012

@luckamb no mne tiez prvykrat pomohol na prvykrat. teraz som druhy cyklus a zda sa, ze neuspesny, ale zas u mna je problem s tym, ze mne dufik skodil svojim sposobom. takze mozno teraz bez neho to vsetko bude ok 🙂
a inak, clostil pomaha k ovulke, nie k pocatiu. len kedze pri clostile sa robi folikulometria, doki ti vie povedat kedy ovu bude a potom s istotou potvrdit a teda sance na pocatie sa zvysuju 🙂

luckamb
3. kvě 2012

@bambul7 no to já vím, ale tak výsledek je, že Clostil pomáhá :D