Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

b.bardyova
9. kvě 2012

Ahojte , som tu nova a tiez sa pridavam k vam tento mesiac by som mala zacat s clostylom ...snad nam pomoze :D ako ho znasate ???

kacule34
9. kvě 2012

@bambul7 my uz sme mali domluvenou schuzku dopredu, musim si vyzvednout clostik

bambul7
9. kvě 2012

@kacule34 aha tak ;) tak len bez 🙂

kacule34
9. kvě 2012

@bambul7 Bambul, dakujem, ze si mi to dovolila 😀

bambul7
9. kvě 2012

@kacule34 ako inak 😀

isabellaa
9. kvě 2012

baby, mala niektora z vas ovu skor ako 10dc? pri clostile je to mozne, vsak?

kacule34
9. kvě 2012

@isabellaa mozne je vsetko 😀 bola si na folikulometrii, moja?

isabellaa
9. kvě 2012

@kacule34 ja len sondujem,kedze mam 2 tbl denne a zajtra idem, tak som zvedava, ze ako zareagovali... budem len 9dc ale aspon sa ho spytam, ci nie je potrebne este jeden den potiahnut v davke , chcem mat ovulu. 😠

kacule34
9. kvě 2012

@isabellaa no ja som isla na 14 den poprve na folikulometriu. A bolo to akorat 🙂

isabellaa
9. kvě 2012

Boli ste na testoch infektologia, imunologia, genetika?
@kacule34
@bambul7

kacule34
9. kvě 2012

@isabellaa ja nie, mi len spermiogram 😎

bambul7
9. kvě 2012

@isabellaa ja som bola po MA na genetike, hematologii. Imunologiu robili v tkanivovej banke v ramci genetiky..infektologiu mi nerobili.. ja som sledovana na plucnom a imunologii a neprekonala som nic infekcne

isabellaa
9. kvě 2012

vyhravame 3:2 😀

mamartinka
9. kvě 2012

@isabellaa Nezmylila si si temu nahodou?

bambul7
9. kvě 2012

@b.bardyova vitaj. zniest sa to da. i ked nejake vedlajsie ucinky su. u kazdej individualne, tak sa nestresuj vopred 🙂 Drzime ti palce 🙂

harley26
9. kvě 2012

holky, kdy jste se dozvedeli vysledek spermiogramu? Hned?

mamartinka
9. kvě 2012

@harley26 My hned.I kdyz se chvily ceka ale vysledek je hned ten den.

isabellaa
9. kvě 2012

@harley26 aj my hned, 5 minút... 🙂

isabellaa
9. kvě 2012

@mamartinka sranda musi byť 😎

isabellaa
9. kvě 2012

@bambul7 dnes som si nasla 2 kliestov, chcem ist na imunologiu-toxoplazmoza, borelioza.....chcela som vediet, ye ak tam pojdem, ake vsetky testy si pytat, i ked oni to urcite budu vediet, ale spravili vselico...pojdem az o 10dni, kvoli inkubacnej dobe 😒 , dufam, ze to bude v pohodke, mama mala boreliozu, tak preto som trosku rozpisana, nie je to sranda

isabellaa
9. kvě 2012

@b.bardyova
ahoj a vitaj, dufajme, ze sa tu v tejto teme nezasekneme a budeme si pisat z inej, vsak baby?
Ja som 1cyklus znasala celkom, trochu zima teplo zima, asi okolo ovu pichanie, co som nikdy nemala, asi preto, ze som ovu nemala...
Tento cyklus sa to tiez da, nezameriavaj sa nato a bude ti dobre 🙂

bambul7
9. kvě 2012

@isabellaa viem.. ja som tiez mala pozitivne testy po kliestoch na boreliozu... lieci sa to zdlhavo a aj o par rokov to moze este robit sarapatu. rozhodla si sa dobre. testy nie su na skodu... drzim palce, aby vysledky boli ok

b.bardyova
9. kvě 2012

@isabellaa dakujem pokusim sa :D

milacik3
9. kvě 2012

@bambul7 dakujem to len tak pisem..teda kazdy den na to myslim a je mi do placu ale tak ja si uvedomujem ze to takto asi je lepsie a malo to tak byt a ze budu aj dalsie sance...

bambul7
9. kvě 2012

@milacik3 viem, ze je to slaba utecha, ale radsej takto skoro. Ked sme my prisli o babatko v tom skoro 10.tt to bolo strasne necakane, pretoze nic nenasvedcovalo tomu, ze by cosi bolo zle. dlho predlho som sa tym trapila. lenze pravda je taka, ze iste veci nevieme zmenit a teda ich len musime prijat tak, ako pridu.. Zvladnes to .. a urcite sa dockas

mijadave
10. kvě 2012

dobre rano dievcata, tak tu je dnesna tabulka... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
a moj graf, no uz to vzdavam, ovu sa asi tento cyklus nedockam ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

milacik3
10. kvě 2012

@bambul7 ja viem dakujem ti pekne...ja viem ze je to urcite lepsie ako v neskorsie keby sa to stalo...asi neprisla ta spravna chvila...no teraz sa musim sustredit na statnice co mam za mesiac...

lorreine
10. kvě 2012

@milacik3 Mrzí ma, že to dopadlo takto...ale máš k tomu dobrý postoj. Okrem toho, keď som minulý rok potratila, tak som si napokon hovorila, že aspoň viem, že možem otehotnieť a že Clostík mi pomohol....takže teraz držím palečky na štátnice...vlastne, ak sa budeš sústrediť na niečo iné, tak to može len pomocť 😉 .

isabellaa
10. kvě 2012

dobre ranko

isabellaa
10. kvě 2012

v podstate uz predpoludnie