Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lauritka
6. črc 2011

@milia12 my uz 8 rokov 😠 😒 ☹ boli sme aj na jednom IVF a potom este KET, aj som otehotnela po obidvoch, ale potom som mala missed abort.

Teraz skusame aspon IUI, mame za sebou asi vsetky vysetrenia, trosku horsi spg, ale ziadna tragedia. no stale to nejde... takze neviem, ci sa este dockame.. ale tak verim, ze ano 😉

lauritka
6. črc 2011

@mijadave no bromelain som bravala po ovulke 😉 len ja musim nieco nasadit uz od zaciatku cyklu...

mijadave
6. črc 2011

@lauritka toto som nasla tu na fore: na podporu uhniezdenia som objavila ananasovy tip - 1-2DPO zacat bud uzivat pocas 5 dni bromelain v tabletach (300-500 mg 2x denne) alebo si kupit ananas a ten stred (tvrdy) nevyhodit, ale rozdelit na 5 casti a kazdy den jednu cast zjest od 1-2 DPO.. nemalo by sa to pred ovulkou, lebo posobi vysusujuco na hlienik..

mijadave
6. črc 2011

@lauritka tak to neviem, v tom Ti neporadim... ☹

lauritka
6. črc 2011

@mijadave ano to po ovulke viem, to som bravala.. tak nevadi, uvidime ako na dalsi ckylus. 😉

milia12
6. črc 2011

@lauritka Ináč aj v prípbalovom letáku na Clostic je uvedená veta , že sa odporúča profylaktická progesteronová liečba. Ale to len na okraj, určite každý lekár používa svoju metódu.

lauritka
6. črc 2011

@milia12 dakujem, 🙂

milia12
6. črc 2011

@lauritka držím palečky 🙂

mijadave
6. črc 2011

@lauritka jasne, uvidime, tak drzim pasticky 😉

lauritka
6. črc 2011

tak budem vas sledovat, dam vediet 😉 🙂 uz som si dala temu do oblibenych. 😀

mijadave
6. črc 2011

@lauritka aj ja ju mam v oblubenych 😀 ked sa da, stale sem pridem precitat co nove... 😀
kludne sleduj, obcas napis 😉 hlavne daj vediet, ako sa dari a ked sa zadari 😉

lienkapp
6. črc 2011

ahojte tak po dlhšom čase sa zase ozyvam. Včera som trošku začala špiniť, aj dnes to pokračuje, je to len take slabunke. Som zvedava čo to je. Nikdy som tak skoro mrchu nemala. Tento mesiac bol prvy bez clostilu. Ani operácia nevyšla, lebo som bola chora tak mi nedala Dr. povolenie na uspatie. Koncom augusta to pojdem skusiť znovu. Normalne som nahnevana. 4 roky som nebola chora, ani nadcha a teraz ked mam isť na laparku tak ochoriem. Snad to ma nejaky vyznam 😒 Tento mesiac som vobec nemyslela na mimiska, lebo som toho mala tak strašne vela, že som ani nevedela ktory den cyklu som. Zistila som to až dnes na konikovi. Aj ovu testíky ostali v skrinke nepouzité. Tak som zvedava kedy sa mrcha rozbehne, alebo čo to vlastne je 😠 Ale aj tak som v šoku že tak skoro sa hlasi. Dnes som len 27 DC a ja mavam aj 50 dnove cykly (naposledy 39 DC ale to s clostilom). Tak uvidím či sa to rozbehne.

natsa
6. črc 2011

Ahojte o tom ananáse som to počula aj ja vyskušam to na další mesiac pri klostile aj o tej grepovej vode aby bola maternica dobte vystlatá

natsa
6. črc 2011

6.7.2011
Snažilky:

petra273...........37r...snž.........4m..............20DC......(PC30dní)
mijadave..........35r...snž.........19m............19DC......(PC30dní)
ada1982..........28r...snž..........10m...........33DC.......PC30dní)
eerikaa3.........40r.....snž..........19m...........18DC...(PC30dní)
natsa..............36r.....snž............10m............8DC...(PC35dní)
jania023 ........30r.....snž..............................21DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............3DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............32DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............3DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........19m..............2DC...(PC25dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............27DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............23DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................18DC...(PC31dní) ¨
Janine6623............. snž...... 6m...................19DC...(PC39dní)
terioza...............22r......snž.......5m................4DC......(PC32dní)

Tehulky:

loretana..........26r.....11tt...........(snž 19m)
lifinka..............30r.....31tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......30tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......20tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....18tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......16tt..........(snž.11m)
natyi25.......................15tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................13tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................11tt...........(snž..16m )

mijadave
6. črc 2011

@natsa ja som skusala grepovy dzus, ananas ako naschval nikde v case, ked som ho potrebovala nebolo mozne kupit... ☹ dzusik mal viditelny vplyv na hlien, lebo ja som nemala predtym pozorovatelny a pri piti dzusu som na neho zareagovala v priebehu par hodin... 😀

natsa
6. črc 2011

@mijadave no ja som ho včera pozerala u nás v tesku tak mali viac druhou,polovičiak roby v cocacola vo výrobe tak som mu kázala nadalší mesiac ked bude brat prídel aby ho zobral

mijadave
6. črc 2011

@natsa ja som vyskusala relax aj este jeden, neviem ako sa volal, bol v zelenom obale... hlavne, ze bol z ruzoveho alebo z cerveneho grepu a 100%... 😀 oba boli chutovo vcelku fajn... no ja mam rada grepy, tak mi chutili... 😉

natsa
6. črc 2011

@mijadave no ja si hopojdem zajtra kupit ak to je pravda že to pomáha tak je to super vždy lepšie ako ked som do seba cpala lieky po IUI na uhniezdenie a atočila mi z nýchhlava že sommyslela že v robote skolabujem

mijadave
6. črc 2011

@natsa nie som si ista, ci to pomaha na uhniezdenie, to skor ten stredok ananasu alebo bromelain tabl., grepovy dzus pomaha na plodny hlienik 😉

natsa
6. črc 2011

ozaj máš pravdu

mijadave
6. črc 2011

@natsa 😉

aduskatt
6. črc 2011

@lauritka ano,l po ovulacii utrogestan, ten poédporuje rast sliznice, okrem ineho

aduskatt
6. črc 2011

@ada1982 aspo podla reakcie, mne colstyl sliznicu zosekal na minimum

aduskatt
6. črc 2011

@tyrisa na SVK nemoze úpregnyl pichnut hocikto.u nas CAR alebo pohotovost.....

lauritka
6. črc 2011

@aduskatt no len ja mam problem, ze pred ovulaciou je nizka 😒

aduskatt
6. črc 2011

@lauritka tak odsledovat ovulku a po nej nasadit utrogestan.......ten si nemozes dat pred ovulkou, lebo ju zbrzdi

lauritka
6. črc 2011

no ale to mi je na prd, ked mam sliznicu pred ovu len 6mm 😒 myslis, ze potom stihne este dorast ??
mne dal moj lekar duphaston, mam brat od zajtra dve denne.
a inac po IUI mi nedali nic a tiez bola sliznica len 6mm dva dni pred zakrokom, cudne nie ???
len clostyl so mala na stimulku 😠

aduskatt
6. črc 2011

@lauritka to ti dorastie.mne clostil zoseka sliznicu na minimum, takze po ovulke utros, aby sa pripadne vajko malo kde zachytit.uhniezduje sa cca 10 dni po oplodneni, to utros zvladne zatial tu sliznicu dat do poriadku🙂

lauritka
6. črc 2011

@aduskatt no len aby 🙂 ale u nas v CAR po IUI progesteron nedavaju... 😔

aduskatt
6. črc 2011

@lauritka no moja, zda sa mi to divne, ak potrebujes povzbudit rast sliznice.........mne ho zsa dali.ale az po polroku som zistila, ze sa nesmie uzivat skor ako prebehne ovulka.ovsem mi striktne nakazali od 14 dna a pritom ja mam ovulku az okolo 18..takze pol roka zbytocne ladovanie sa clostilom......ze by ma chceli dotlacit nasilu do IVF?.....takze menim CAR hned ako som sa to dozvedela...........uvidime, co bude v tomto novom