Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Didinka, to je super zpráva, že clostík ti pomohl až k vytouženým //. Určitě nám dej vědět, jak se ti daří a zda je všechno v pořádku. A moc gratuluji 😵

prdecek
30. bře 2009

leni nedalo mi to to je jasny 🙂 ale tentokrat sem vydrzela docela dlouho ne? 😀

eloana
30. bře 2009

moa -po ovu se nebere - ja ho beru 3-5 den cyklu ,nebo 5-10 to pisi v navode -zalezi jak to rekne doktor🙂

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Moa, proč myslíš, že ovu tento cyklus mít nebudeš?
A jinak clostík se neberu po ovu, ale začíná se podle nařízení doktor buď 3. nebo 5. den cyklu 😉

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Prdečku, to jo, tentokrát jsi měla velkou výdrž 😀 A kdy budeš dělat další testík? A máš nějaké příznaky nebo jak se cítíš?

prdecek
30. bře 2009

díky, nic valim domu neco udelat, sem u nasich. a pak du na nocni.

jo a na 16.4. jsem objednana k Dr. na domluveni co dál, ale treba uz to jen potvrdí.

Jen nevim zda mám dál brát utrogestan radsi, nebo uz ne.

prdecek
30. bře 2009

psra nality a bolavy a je mi tak divně jako uz asi 3.den. jinak se citim docela ok.

moa
30. bře 2009

no pozri moj graf

http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75

a vzdy mam priznaky bolest v prsiach aspon par dni pred a bolest v podbrusku a teraz absolutne nic.
a beriete 1x1 aebo sa moze brat aj vacsia davka a zasa zalezi ako dokt povie

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

prdečku, utroš ber podle toho, jak ti řekl doky. jestli už máš končit, tak skonči a buď jsi těhu nebo přijde hnusná mrška. ale věřím, že určo nepřijde, moooooc ti držím palečky 😵

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

moa, to teda fakt vypadá, že ovulka nebyla ☹ ale doktorka mi říkala, že snad každá žena má 1x za rok cyklus bez ovulky. ale neboj, s clostíkem ovulka bude 😉

já ho beru podle nařízení doktorky - 5. - 9. DC a 1 tabletu denně. větší dávku si určitě nedávej, to by mohlo vyvolat hyperstimulák.

prdecek
30. bře 2009

jo ja uz s utrosem zkoncila. tak uvidime.dneska si koupim mamatesty a pozitri zkusim znova. tak zatim pááá

moa
30. bře 2009

lenka juuj uz aby to bolo ,teda to by sme sa mohli snazit uz pri prvom brani Clost a mohlo by sa aj zadarit 🙂
snazim sa co najviac mysliet pozitivne aby to uz coskoro prislo.myslim,ze naplakala a natrapila som sa dost ☹ a snad s tymto dokt by sa to molho podarit.je vidiet,ze sa fakt stara o pacientov a nie ako ostatny vsetko je ok len sa nestersujte lebo to mate zo stresu a ja som bola 6mesiacov bez MS

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

prdečku páááááá a držím pěstičky 😵

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

moa, určitě se snažte hned při prvním braní clostilu 🙂
a určitě už neplakej a netrap se, známe to tady všechny a právě musíme myslet pozitivně a uvidíš, že se brzy zadaří 🙂

moa
30. bře 2009

vcera som mala konecne volno a tak sme si urobili maly vylet do botanickej zahrady bolo tam strasne vela ludi a hlavne tehu ,boze bolo to take pekne viediet ich vsetky s tymi bruskami ako sa spokojne prechadzali.
juj uz si viem predstavit aj seba takto 🙂

moa
30. bře 2009

ok kocky musim bezat zasa idem do roboty a do vecera,tak potom

vsetkym prajem krasny den 🙂

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

moa, taky přeju krásný den a ať ti to v práci rychle utíká 🙂

eloana
30. bře 2009

moa -ja ho beru 3-5 den a rano a vecer- ja ja ho neberu proto ze bych nemela ovulaci ,ale ze se chystam na IUI

rina1
30. bře 2009

Ahoj holky tak za chvili frcim do CARu na utz jaky mam ty vajicka, odpo napisu jak to dopadlo.

eloana
30. bře 2009

rina drzim pesti🙂

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Rina, držím pěstičky, ať máš pěkná vajíčka 😵

miluse
30. bře 2009

Rina, tak snad tam bude hezká úrodička 😉

mannerka
30. bře 2009

caute kocky
ja nemam asi dobre spravy, bola som na kontrolnom UTZ a od prveho UTZ pred 4mi dnami narastol folikul iba o 2mm ( vo stvrtok 11DC = 17-19mm) a dnes 15DC = 21mm.

Tak som asi dost skepticka, ze ovu bude 😒

Inak som sa Dr pytala aj na ten Pregnyl, ci mi ho nemoze dat, aby folik praskol, ale povedal mi, ze to on nemoze, ze to je v kompetencii CAR. A tam ma posle az po 3.cykle s Clostilom, cize najskor v maji 😔

mannerka
30. bře 2009

jaj a este som zabudla, v stredu idem este pre istotu na UTZ, ci predsa len nakoniec nepraskne ten neposlusniak ffolik 😠

miluse
30. bře 2009

Man, tak asi u vás na slovensku je to jiné. Ale vím, že holkám ho tu předepisoval normálně obvodní gynekolog 😕

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Ahoj Man, nebuď skeptická. Folík 21 mm je super. Musí mít aspoň 18 mm, aby praskl, takže ty ho máš ukázkový 🙂 A určitě praskne a do žádného CARu nepůjdete 🙂

nela00
30. bře 2009

mann folik mas pekny ovu by mohla byt aj zajtra 🙂 mne pregnyl pichal moj doki, nemusela som do CAru

mannerka
30. bře 2009

juj leni,
keby si mala tak pravdu 😉

miluska,
neviem, ako to na SK chodi, toto mi povedal moj Dr, ale ci to je aj u inych, to neviem...

Inak baby dnes som sa o 3tej rano zobudila na strasne krce v podbrusku, hlavne na strane laveho vajecnika ( ten teraz ma ovulovat), hodinu som nemohla spat, ani sa otocit nic...
Stale ma to boli, aj ked uz nie tak moc...minuly mesiac mi nic taketo nebolo, nechapem to 😕

zubajda
30. bře 2009

mannerka... to je divné, že ti dr nechce píchnout pregnyl.. to můj dr. s tím nemá problém, i když chodím do CARu... 😒 😨

miluse
30. bře 2009

Mě občas přijde, že někteří doktoři jsou líní si vypsat o jeden papír na víc, jen aby taky náhodou nemuseli dělat nic navíc ☹ 😠