Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
8. dub 2009

Rina, to je na testování ještě brzo, do 15 je to týden, přehoupnou se velikonoce a bude to tu, to uteče, uvidíš 😉

papus
8. dub 2009

ahoj Leni zatím na sobě necítím nějaké vedlejší účinky.....ty nějaké máš je možné,že se něco vyskytne??? 😒

rina1
8. dub 2009

Ja vim, ze je brzo, jsem v pulce tyden po IUI a tyden do ms nebo//

miluse
8. dub 2009

Papu, sice nejsem Lenka, ale napíšu ti svoje, já měla většinou návaly, hlavně v noci, chvílemi jsem se probouzela spocená a za chvíli zase zimou. Pak takový ty výkyvy nálad, občas žravou a nafouknuté břicho a po prvním cyklu mě cca týden před MS děsně bolela prsa, to pak už přešlo

papus
8. dub 2009

Miluško děkuji ti to je teda síla to mě čekají věci 😖

papus
8. dub 2009

Miluško jak povedlo se to nebo jak pokračuješ??

miluse
8. dub 2009

ale třeba to tak mít nemusíš 🙂 každá to snášíme jinak

kikina666
9. dub 2009

lenka netestla som, vydrzim , pockam na teba

som sa dnes postavila na vahu 83.7 ..... cez sviatky a pocas stimulky v januari som mala 88 ... som teraz zmenila trosku stravu nehladujem pravidelne jem mensie porcie a vypustila som pecivo a ked som hladna tak chrupem mrkvu ako zajac, sa mi uz muz posmieva .... vcera mi akurat teta dala ocistnu ovocnu kuru 3 dni budem jest len ovocie a ze za 3 dni by mali ist 3 kila dole .... a nehladuje sa tam .... kazdy den je 700 g ananasu, 800 g hrozna, 12 kiwi, 2 banany a 4 litre ovocnej stavy a rozvazene na gramaz na kazde dve hodiny a ze fakt to funguje tak to chcem skusit ... povedala ze bola skor prejedena ... lebo sa je kazde dve hodiny presne navazene mnozstvo a je sa aj o 20.00 vecer takze kein problem to sa da vydrzat ale tie 4 litre odstavenej ovocnej stavy z grepov a pomarancov to neviem ci zvladnem tak uvidim a kombinuje sa grepova stava s pomarancovou strieda sa to a ta grepova je horka ... brrrrr to neviem ako budem pit ale no co nie je to take hrozne ... vyskusam

rina1
9. dub 2009

Ahoj holky za chvili jedeme na svatky pryc, citim, ze to dostanu, no uvidime, ale vazne se necitim na tehu no uvidime po velikonocich, ale nikomu to nevyslo IUI napoprve mozna jedne vyjimce. Tak hezke svatky

miluse
9. dub 2009

Krásné ranko,

Kikina, ta dieta zní fajn, ale na mě je tam moc "céčka" to bych měla hubu plnou aftů a za chvíli byla osypaná 😕

a je dobře, že jsi ještě netestla, určo máš ještě v sobě pregnyl a ten by to mohl zkreslit a to není dobré

kikina666
9. dub 2009

no 13 den uz nemozem mat pregnyl a ked mi test 7 den ukazal iba / ciarku tak uz pregnyl nebol vtedy

najviac mam obavy z tej grepovej stavy .. br je to horke, po sviatkoch vyskusam

luuca2
9. dub 2009

Ahoj baby 😀
Tak dneska jsem naposled v práci 😝 a od zítřka mám dovulenou a do práce nastupuju až v pondělí 20.4. 😎
Sice to bude tak trochu pracovní dovolená, budeme u skoro tchánovců předělávat okna ale to vůbec nevadí. Aspoň budu mít myšlenky taky jinde než o práci a těhu 🙂 .
Kik, to je dobře, že jsi počkala na test. Já se taky nemůžu nějak dočkat 😒 jestli se zadařilo nebo ne. V podřišku mě pořád pobolívá, špinění zatím nikde. Mrcha by měla dorazit v neděli v pondělí.

miluse
9. dub 2009

Já mám grep ráda a džusy z nich taky, ty mi nevadí 😉

Jo aha, tak to jo, jsem myslela, že jsi míň DPO, ale vydrž to do toho pondělka/úterka, pak ta radost bude lepšejší

luuca2
9. dub 2009

Tak tolik céčka bych asi taky nepobrala 😀

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

Dobré ránko kočky 🙂
Tak včera mě od compu vyhnal Milda a už jsem za vámi nemohla.

Papus, já hlavně měla v noci návaly, budila jsem se zpocená a bolela mě hlava.

Rina, užijte si svátky a moc ti držím palečky, aby mrcha nedorazila. Hodně holky psaly, že nebyl rozdíl mezi pocity před ms a těhu, takže dokud nepoteče červená, tak je stále naděje 🙂

Kikina, to jsem ráda, že jsi netestla. Necháme to na to úterý, pokud nás teda nepředběhne mrcha 😠

Miluško, co teplotka, mě zase vylítla nahoru: http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd
Už jsem z toho na palici 😀

kikina666
9. dub 2009

lenka no asi tak nejak pokial sa to nespusti

eloana
9. dub 2009

ahoj holky ahoj leni to vypada hezky🙂) holky ja jsme po tom utrosi uplne vyrizena nebo nevim dneska jsme se nemohla ani probrat

kikina666
9. dub 2009

eloana utros je svonstvo ja som po nom chodila ako namotana ...

papus
9. dub 2009

Hezké ráno holky 😉

Leni tak já mám pocit,že ty návaly mám asi taky je mi pořád horko 😒

miluse
9. dub 2009

Leni, jako já se fakt nechci opičit ale kuk http://www.fertilityfriend.com/home/miluse 😀

kikina666
9. dub 2009

leni ten tvoj graf vyzera velmi nadejne

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

Miluško 😀 My jsme prostě takové roztomilé opičky 😝

Papus, tak to bude ke clostíku, tyhle návaly máme asi všechny.

kikina666
9. dub 2009

papus .. to je clostik ...

eloana
9. dub 2009

holky nevite proc se u porodu musi hlasit ,kdyz jste braly clostil?? kamaradka otehotnela diky nemu nekolikrat ji zduraznovali ,ze to musi u porodu nahlasit ,ze to brala

zubajda
9. dub 2009

ahojdá ... leni, mrkla jsem na tvůj grafííík.. to je super,... nebudeš testit ??? coooož ??? jsem zvědavá.. 😀

kikina666
9. dub 2009

neviem preco by sa malo hlasit to som este nepocula

eloana
9. dub 2009

fakt kamaradka otehotnela 2 cyklus po clostilbegytu a u porodu to musela hlasit a pry ji to zduraznvali ,ale nevi vubec proc

kikina666
9. dub 2009

no ked budem tehotna tak sa na to spytam ... ale myslim ze je to nepodstatne

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

ahoj zub, já dneska nestíhám sledovat všechny diskuze. zítra mám dovču a tak dneska musím všechno udělat 😠
testovat mě láká, ale chci to vydržet a včera jsme si tu dali slib, že testovat budeme v úterý, pokud nás nepředběhne mrška.

vendy05
9. dub 2009

😵 ahojda clostilky...
tak koukám, že v úterý tu bude hodně veselo, takových těhulek 😵 , hlavně budete mít ty nejkrásnější vánoční dárečky 😵
eleona to je divný, ani jeden z doktorů mi nic takového neříkal, prostě jsem ho brala oni to u sebe mají a ani do průkajdy to nebude psát....