Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

No Šári, vy jste teda včera pěkně řádili 😀

Mimi, ty jsi teď kolikátý DC?

papus
15. čer 2009

to jsme teda Leni pěkně řádili....bylo to silnější než obava z prasknutí folikul 😀

mimina321
15. čer 2009

leni 28dc od nového začínam merať,za ovu testy som dala majland a nič meranie je lacnejšie

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Šári, to je super, že jste se tak krásně odvázali, je třeba občas vybočit z reálu a udělat něco úplně neobvyklého 😉 Už jste sami doma?

Mimi, třeba už ani neměřit nebudeš muset, protože budeš těhulka 🙂 A máš pravdu, že ty ovu testy jsou pěkně drahé, taky jsem do nich vrazila dost peněz ☹

papus
15. čer 2009

Leni od pátku jsme sami doma tak špekuluju co podniknout 😕 😅

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Já jsem si právě nebyla jistá a říkala jsem si, že když jste tak řádili, jestli už nejste sami od včera 😉

mimina321
15. čer 2009

leni minule som vyhodila plnú igelitku obalov ovu z mojho,,dievčenského,,šuplíka a povedala som si dosť
to tehu by som teda brala 😵

papus
15. čer 2009

nene mladej byl u sebe v pokojíčku na druhém konci bytu...to víš,ale ovládat se musíme,když je tady

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Mimi, správně jsi udělala. Teď už jenom měřit a případně ani to a zbytečně se nestresovat 😉

Šári, tak to jo, to vás určitě neslyšel 🙂 Nám začala vrzat už i moje postel, tak to včera byla síla - hledali jsme místečko, kde to vrzat nebude, jinak bych si to hned ráno vyslechla od sousedky 😀

Kočky, Milda chce na comp, tak se loučím a kdybych už nepřišla, tak krásný večer a zítra zase tady pááááááá 😵

marrsee
15. čer 2009

a sousedy se vyprdni ty by jenom záviděli 😉 , nám také vše vrže 😀

shaarka
15. čer 2009

ahojte 🙂
tak konecne ide kon. som myslela ze ma porazi, ked cely den nesiel...

lenka, dik za reakciu. a mimina, co ty na to? zatial sa naozaj neviem rozhodnut, ako to urobit...
leni, nehovorila by som jej to, keby som sa nebala, ze ona si v duchu povie, ze staci jeden denne aj nadalej, ked tak pekne zabral. :((

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

tak ještě na chvíli jsme Mildu vyhodila od compu 😉

marrsee, jasně, kašlem na sousedy, jen ať si závidí 😀 přece kvůli nim nebudu kupovat nové postele 😉

shaarka, tak možná to doktorce řekni, že jsi to riskla a vzala 2 tabletky, když předtím jsi měla jen jeden folík. a takové ty řeči kolem - že se omlouváš, že jsi to udělala bez jejího svolení a že jsi se s ní neporadila atd. a že když teď nebudeš těhulka, tak jestli by ti clostík mohla ještě napsat 🙂 píchla ti přece i donesený pregnyl, tak si myslím, že je fajn a pochopí tě 😉

wolfskinka
15. čer 2009

no som tu na chvilku ... boli ma priserne hlava

papus
15. čer 2009

Leni tak jsi ještě nakoukla 😉 já se asi půjdu vykoupat a lehnout si uvidím Pepa teď usnul u telky 😅

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Wolfi, bolení hlavy - to může být k těhu 😵

Šári, jj, nakoukla, ale už mě zase vyhání, to je hrůza. Od úterý tu nebyl, tak to musí dohnat 😀

lenka_bohousek
autor
15. čer 2009

Tak kočky dobrou, už nemám šanci. Jdu do spršky a asi taky do hajan, jsem docela unavená z toho dnešního vedra. Mějte se moc hezky, krásné sny a zítra pa 🙂

papus
15. čer 2009

Leni dobrou noc plnou sexu 😵 😵 😵 😵

kkamca
15. čer 2009

Tak já taky jen načíhnu a zas poletim..všem dobrou noc..

michamicha
15. čer 2009

ahoj, koukám že kůň nešel skoro celý den, jsem se z toho dopoledne mále vztekla 😠
no doufám, že zítra to už bude OK 😉
no jinak já jsem strašně nafouklá a nevim z čeho ☹ kudy chodim tudy prdim 😀 😀 😀 sranda 😀
zejtra se budu muset plácnout přes prsty, protože mám nutkání udělat testík už zítra místo až ve středu 😅

wolfskinka
16. čer 2009

lenk prosim ta ... bolenie hlavy to je urcite tym tlakom a od vcera ma pobolieva brucho ako na mrchu .. tak si uz zbytocne nadeje ani nerobim dnes je 30dc ... takze v norme

dasa.77
16. čer 2009

Ahoj holky.Dnes jsem tu opet jen na skok.Mam odpol,ale ted bleskove uplacam maso na spagety a pak jdu k mamce.V nedeli se vratila z dovolene,tak mi chce povypravet zazitky 😅

Jak se tady jinak mate? Vidim,ze neni zadna nova tehulka.Teda aspon ta,o ktere uz bychom to vedely.

Vidim,ze micha stale nema MS,papus pujde na transfer a wolfinka????????Stale nic? Drzim ti palusky.

Lenka maka jako mourovata.

kkamca
16. čer 2009

Dobré ráno..počasí jak na houpačce bych z toho spala..Jdu si udělat kafí,chvíly s vámi pobudu a jdu vařit 😀

wolfskinka
16. čer 2009

dasa .. no stale nic ... ale mam taky predmrchovsky pocit, ledva sa lemram unavena strasne prsia ma bolia takze typicke predmrchovske syndromy

kkamca mi hovor ja spim pomaly posediacky tu za stolom
☹ tak by som spala ako stena aj do 10.00

kkamca
16. čer 2009

Wolfi a kdy to má přijít mrcha:?psala si že si 30 DC
JÁ jsem i taková bez nálady..to ta mrcha.. 😠

wolfskinka
16. čer 2009

kkamca mne chodi od 31-35 ako keby ... ja som uplne bez nalady, tu prsi som rano nemohla vstat no hrozne

kkamca
16. čer 2009

wolfi tak stím cyklem to mám podobné..A tenhle cyklus mám i divnej,nejdřív sem špinila pak zas nic,pak to byl Dunaj jak jsem tekla..ted jdou zas kusy ze mě..No cyklus jak noha 😠
Už aby bylo po.. 😠

michamicha
16. čer 2009

holky, mě se dneska zdál sen 😕 měla jsem asi půlročního chlapečka a došly mi doma pleny, ale byl tak krásnej 😵 začíná mi z toho hrabat 😠

dasa.77
16. čer 2009

Tak me to vykoplo.To je drzost!!

kkamca
16. čer 2009

micha..to máš krásné sny..
Dašo ahoj,...tebe sem nečetla ani nepamatuju 😀

wolfskinka
16. čer 2009

kkamca to aj ja mavam take vselijake niekedy

michamicha ... nie si sama, mne hrabe uz dobre dlho, mne sa snivaju stale taketo sny ale po tom vsetkom sa ani necudujem