Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Shaarka, máš to pěkně promyšlené, jak to s doktorkou provedeš. A pokud jde o ty folíky - tak u normálně ovulující ženy se vytvoří každý cyklus jeden folík a střídá se to jeden cyklus vlevo, druhý v pravo 😉

Micha, mě se zdá, že tam nějaký stín vidím. Ale je divný, že je to pořád jen stín, už by ta čárka měla sílit. Kdy se chystáš k doktorovi?

Wolfi, o bordelu doma mi ani nepovídej, já to tam taky mám jako po boji. Ale ty to zvládneš, jsi šikulka a kvůli děťátku uděláme i nemožné 🙂

Mimi, přesně tak, po mrše je tu ovulka a sexík a to jsou krásné vyhlídky 😝

Ahoj Moni, dneska ti držíme palečky 🙂

moa
16. čer 2009

kocky musim vam povedat,to,ze hlupi ludia exzistuju sa stale potvrdzuje asi denne.
co by ste povedali takemu cloveku co vam povie,ze nerozumie ludom co maju potrebu davat svoje tehu foto na konik a vylievat si tu problemy?
ako ja som nenasla v tom momente ziadnu odpoved pre toho dotycneho co mi to povedal,stala som taka zaskocena ze som aj rozporavat zabudla 😖

kkamca
16. čer 2009

Leni ty už bereš clostík?

shaarka
16. čer 2009

moa, o kom hovoris? o martine?

leni, jeden folik? mne sa vidi, ze na UZV maju zdrave zeny aj viac dominantnych folikulov, ale nakoniec praskne len jeden (resp. dva), hm?

michamicha
16. čer 2009

ještě jsem pitvala ty testy dál....a tohle je porovnání včerejší (horní) a dnešní (dolní)
http://leteckaposta.cz/512735768

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Moni, to fakt někdo řekl? Jako na to bych taky nenašla odpověď a je to opravdu hloupý člověk 😠

Kami, jj beru už zase clostík, dneska druhou tabletku 😉

Micha, jak píše Shaarka, tyhle stíny jsou hrozně matoucí a je dobře, že se na to neuvazuješ. Prostě dokud to není pořádná tlustice, tak je lepší tomu moc nevěřit 😉

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Shaarka, mě to takhle říkala dr. Tak asi to myslela, že jen jeden obsahuje vajíčko a ten praskne. A ostatní jsou prázdné a odejdou s mrchou 😉

mimina321
16. čer 2009

moa nech sa nestará ten človek.....evidentne niekto,kto ešte nemal v živote nejaký vážnejší problém
shaarka chcela by som si urobiť graf bt porad ako na to prosím

moa
16. čer 2009

shari ma IP

shaarka
16. čer 2009

micha, tak na tejto fotke nevidim vobec nic! 😀 😀 😀
leni, ktovie 😀

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Micha, na tom horním testu mi přijde ten stín trošku silnější 😉

kkamca
16. čer 2009

lenko tak to mě asi moc clostík nepomáhá..měla sem jen 1 folik na pravé straně víc ne..a to sem brala 2 tabl.denně.Ted jsem to hctěla snížit jen na 1 tabletku..abych měla i napříště.Tak nevim 😕 😕

michamicha
16. čer 2009

shaari 😀 😀 😀 😀
no ale musim vám říct, že ve skutečnosti ty stíny vypadají hodně pěkně, takový silný jsem zatím nikdy neměla, aby vydržely i do druhého dne....
ty testy jsem už radši vyhodila, furt na ně totiž čumim 😠

shaarka
16. čer 2009

micha, zahod aj tu ruzovu farbicku! 😀

moa
16. čer 2009

mich a nevolala si tomu dokimu este?

mimina321
16. čer 2009

micha to ja som mala trochu silnejšie a letela som k dr.nakoniec nič z toho nebolo len trapas 😔 tak počkaj a možno zosilní

michamicha
16. čer 2009

jakou růžovou 😀 😀 😀 😀
ne fakt, stínečky mám bohužel vždy a na každém testu, nevím čím to je, ale počkám ještě týden, když mrcha nedojde, tak udělám další testík a pak už jdu k dr...

moa
16. čer 2009

shaari ty mi vies mozno poradit ja uz som v teme Duph bola ,ale nie som si ista ovplivnuje Duph teplotu alebo nie?
mam ho teraz od 15DC lenze tento cyklus som mala ovu na 24DC 😒

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Kami, zkus teď 1 clostík denně, tvůj organismus si teď na něj zvykl a třeba bude fungovat i s jednou tabletkou 😉

Micha, správně, že jsi ty testy vyhodila. Já když měla tuhle stínek, tak jsem ho furt zkoumala, až mi z toho hrabalo a tak jsem to švihla do koše a byl klid 😀

moa
16. čer 2009

poculi ste uz o teste BetaHCG? mne ho idu robit dnes,zevraj je to na potrvdenie skoreho tehu,ze sa to moze robit na druhy den po oplodneni,este nikdy som nic take nepocula.
je to koli tomu Pedrolunesmie sa brat ked si tehu

kkamca
16. čer 2009

Leni myslíš že i po 1 cyklu si tělo zvyká na clostil? 😎

shaarka
16. čer 2009

moa, na druhy den po oplodneni? tak to dost pochybujem. HCG je pritomne az po ohniezdeni oplodneneho vajicka...
a ten duphaston - neviem. niekto hovori, ze ano, niekto, ze nie.
ja som si myslela, ze ano - a tak aj vyzerali moje prve grafy. ale to som bola dost nervozna a zle som spavala, lebo som bola zvedava na teplotu.
a ked som sa ukludnila, tak D nezvysoval.
ale agolutin mi velmi zvysil, to je pravda.
kuk album: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lenka_bohousek
autor
16. čer 2009

Kami, já si myslím, že ano. Aspoň u sebe jsem to pozorovala - měla jsem při každém dalším cyklu více folíků.

michamicha
16. čer 2009

moa, to je podle mě nějaká blbost... a ten test si budeš muset zaplatit?

shaarka
16. čer 2009

kamci, aj moja Dr povedala, ze pri prvom cykle s C je zbytocne chodit na UZV, lebo tam nic nebude. no a po vysadeni C sa este foliky tvoria aspon jeden cyklus ako keby v tele ten C bol 🙂

moa
16. čer 2009

no je neviem to mi povedala ta doki v sobotu lebo som sa jej pytala ,ze a co ked som teraz tahu ci mi to neuskodi a ona mi dala ten test a este povedala hento.
mich jasne ,ze to budem platit je tu platim vsetko bohuzial

moa
16. čer 2009

kocky bezim sa obliect a valim na autobus az mi neujde ,potom sa este ozvem 🙂

kkamca
16. čer 2009

sharkaa..a Lenička--dobře vás teda poslechnu..budu brát jen jeden denně

shaarka
16. čer 2009

kamci, mna neposluchaj, ja som si naordinovala sama dva 😀 😀 😀

michamicha
16. čer 2009

moa, tak tomu bych nevěřila, viz. to co už psala shaarka 😉