Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

juliet2812
24. lis 2009

No lieky moc nie, skôr mi lekár povedal, že vraj moja imunita sa s tým má vyrovnať, ale teraz v sobotu mi dal pre istotu čípky Betadine - že vraj ak tam je nejaký zápal, tak na preliečenie. A potom v decembri na PAP test.

Bobi, tak vy máte všetko OK, a nič? Hmm, tak to asi musíte skúšať a skúšať a nevzdávať to, určite sa to podarí 🙂

No a ešte aby to bolo u nás komplikovanejšie, tak môj partner má vraj "nie bohvieaký " spermiogarm 😖

jaspina
24. lis 2009

Juliet - já měla s tímto taky problémy - byla jsem i na operaci a hrozila druhá.. Hodně mi pomohlo očkování, které to tělo nějak nastartuje, aby proti HPV bojovalo. Od té doby mám výsledky o.k

juliet2812
24. lis 2009

Jaspi, ale mne doktor povedal, že to už nemá význam sa očkovať, keď už tú infekciu HPV mám. Že to treba len poctivo sledovať a prípadne operovať ☹ Vraj nejakou elektrickou slučkou.

bobi3
24. lis 2009

julie, skús to očkovanie, ako napísala jaspina, možno by trochu pomohlo alebo nejaké homeopatiká na posilnenie imunity...

áno, my zdá sa máme od laparky už všetko ok, alebo teda si myslíme, aj podľa dokiho, ten bol po laparke veľmi optimistický, no vidíš, prírodne záležitosti sú občas nevysvetliteľné... styk počas ovulky každý druhý deň a napriek tomu nič, takže chyba určite niekde bude... možno už aj v mojej hlave, niekedy sa na to moc upínam a nedokážem na nič iné myslieť, a to by sa vraj nemalo, no to hovoria len tí, ktorí takým niečím neprešli... my už bojujeme vyše rok a pol a stále bez výsledku... ☹ no ako vraví môj manžel, keď sa nás niekto pýta na mimi: "na čom sa dlho pracuje, určite bude kvalitné" 😉 všetkým snažilkám tu na koníku by som to zo srdca priala 😵

mimina321
24. lis 2009

ahoj kočky 🙂
tak ja som včera dopadla dobre sliznica má cez 7mm a to bolo len 12dc-som strašne rada už som neverila že od niečoho narastie
ešte mám pichnúť 3inj a potom podla folíkov iui

bobi3
24. lis 2009

mimina, tak aj ty IUI? ja tiež 😒 a aké injekcie ti to budú pichať? ja beriem len clostil 2x1
a k tej sliznici blahoželám, každá pozitívna správa poteší, že? 😉

jaspina
24. lis 2009

Juliet - mě to doktorka tehdy doporučila v momentě, kdy mi hrozila už druhá operace - výsledky byly furt blbé. Taky se mi to moc nezdálo a přišlo mi to jako vyhozené peníze když už jsem to měla v těle - říkala jsem si, že by to bylo lepší po operaci. Ale i tak jsem do toho šla a doktorka říkala, že to zlepšení je ohromné - že jsem ten čípek měla fakt hrozný - tak si to pamatovala a teď že by nepoznala, že na něm kdy něco bylo.. Asi co doktor, to názor. Ale mě to pomohlo.

denkap
24. lis 2009

co je dobre na rast sliznice?
ja som mala posledne dva cykly 8mm v den, ked sa mi pichal pregnyl...

bobi3
24. lis 2009

denka, vraj Femigard, ja som ho užívala, no nám to nevyšlo, tak neviem 😒

juliet2812
24. lis 2009

Jaspi, mne zase lekár odporučil na ten krčok maternice čo najskôr otehotnieť, čo som aj tak chcela otehotnieť, no ale to sa ľahko povie, keď máme tých problémov kopec ☹

dudunidu
24. lis 2009

juliet té operace se neboj, já na ní byla, také kvůli podezřední na začínající rakovinu děložního čípku. Doktorka mi tenkrát řekla, že to vypadá hrozně - nevím co tím chtěla říct, ale řekla mi "no to je děsné, jako by jste byla po 3 dětech". No nechápu, co to mělo znamenat, ale pozitivně to neznělo. No ale operace byla v klidu, v narkóze, říká se tomu LEEP. V podstatě ti odříznou z čípku (z krčku) tu tkáň, která vypadá nějak zduřele. Pak to pošlou na hystologický rozbor. Pooperační průběh je většinou bez komplikací a člověk si poleží třeba jen den, dva. Ani to nebolí. Já jsem ale hodně krácela (jako hodně silná MS), kvůli rozsahu té postižené oblasti, co mi museli vzít, takže jsem ležela v posteli týden. Ale cca o 14 dní později už jsme sexíkovali a bylo to v pohodě 🙂

juliet2812
24. lis 2009

Dudunidu, ďakujem za povzbudenie 🙂
No budem sa snažiť sa nebáť 😔
Čiže aj Ty si mala ešte okrem problémikov s plodením aj problémik s krčkom maternice ?
A teraz to už máš v pohode ?

nana.76
24. lis 2009

krasne ranko vsem.na rust zliznice je pry dobry kontryhelovy caj poradila mi ho kamoska ji pomohl.stoji 32kc takze zadna hruza.po nezdarenem IVF mi dorazila mrcha ze vsi paradou tak aspon, ze jsem na ni nemusela dlouho cekat 🙂 3DC zacnu brat clostik tak uvidime. 🙂

denkap
24. lis 2009

caj som pila raz denne od 1DC po UTZ a sliznica bola rovnaka ako mesiac predtym...

o mesiac su vianoce, asi najvyssi cas napisat jeziskovi, nech mi posle tehotensky test s // 🙂

bobi3
24. lis 2009

deni, 😀 bingo, ja som o tom už tiež rozmýšľala 😝

juliet2812
24. lis 2009

Milý Ježiško,
želám si na Vianoce tehotenský testík s // pre všetky snažilky na koníkovi 🙂

dudunidu
24. lis 2009

juliet ano, já mám těch problémů více, kromě už popsané operace taky PCO neboli syndrom polycystických ovarií (bez hormonů neovuluji), pak ještě myom na děloze, manža má špatné spermio... Prostě paráda 😉 Ale to neznamená, že bduu doma bulet do polštáře a spílat osudu. Prostě se s ním musíme poprat a sblbou náladou to líp nepůjde 😉 Vím, že musím být hodně trpělivá, protože otěhotnění je otázkou třeba i let. Beru to, že to tak je, nesmíme se přece upínat jen k tomu jedinému - miminku - protože dle zkušeností starších a moudřejších, čím víc se snažíš, tím míň to jde. Je to hodně o psychice...

dudunidu
24. lis 2009

Juliet, jo, zapomněla jsem odepsat, teď už je čípek zcela OK 😀

dudunidu
24. lis 2009

NANA76 : kontryhelový čajík je docela i dobrý, a fakt prý zázračný lék na ženské problémy. Já ho piju už půl roku, vždy od 1.DC do ovu. nejkvalitnější je prý značka MEGAFYT. Nebo si ho natrhat někde na louce 😀

juliet2812
24. lis 2009

dudunidu, to máš pravdu, že musíme myslieť pozitívne 🙂
Predstav si, že aj mne lekár povedal, že mám PCO, aj ten krčok maternice mám zlý a partner má tiež zlý spermiogram.......takže som na tom podobne 🙂

lucy.lucy
24. lis 2009

ahojky holky,chtěla bych se k vám připojit,beru clostilbegyt 2 fáze a duphaston,už týden nemám mc,ale thc test negativní,může se test mýlit?

nana.76
24. lis 2009

Dudunidu s tou psychikou mas pravdu,me dnes doktorka rikala ze po tom nezdarenem IVF se mam hlavne dat do pohody tak jsem si dnes sla koupit novou zaclonku a udelalo mi to hroznou radost 🙂

nana.76
24. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............41DC/21dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

simusca.....................26 let.........0d...........33DC.........................0cl.............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........33DC.........................3x1cl...........12měsíců
nana.76....................33let...........2d..........1DC.........................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37 let.........1d..........28DC/9dpo/............. .0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........28DC.........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let.........0d..........26DC.........................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........25DC........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d..........20DC/7dpo/..............4x1cl.............22 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d.........21DC.........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d..........17DC........................0cl................9 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........16DC........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........16DC.......................1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........16DC.....................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........15DC ......................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........14DC.......................0 Cl...............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321.................30r..............0d..........13DC......................0cl.................13mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...........7DC.......................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........7dc.......................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........6DC.......................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........6DC.......................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........5DC........................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................31let............0d..........3DC.......................2x2cl..............37mesicu

bobi3
24. lis 2009

dudunidu, s tou psychikou máš sakra pravdu ☹ ja som si pre tento mesiac dala záväzok, že si nebudem merať BT a nesústrediť sa tak len na plodenie a ovuláciu... keďže idem na IUI, môj doki to dúfam odhadne správne

denkap
24. lis 2009

ked tu citam vase diagnozy, tak asi mozem byt este spokojna, ze mame "len" slabsi spermiogram, tak sa dopujem clostilom, aby sme zvysili sance, ze spermosi konecne trafia tam, kde maju 🙂

bobi3
24. lis 2009

deni, my máme aj spermiogram ukážkový, ja som po laparke v poriadku, a stále nič ☹ Nechcem tým brať nikomu ilúzie, verím, že každej z nás tu na koníku sa to raz podarí, no nikdy ešte nie je vyhraté. Ja bojujem, aj keď si občas pripadám strašne bezradná 😒 Tak prajem sobrú trefu spermijkám 🙂

bobi3
24. lis 2009

opravujem: dobrú trefu!!!! 😀

denkap
24. lis 2009

potom to bude uz len psychikou, lahko sa hovori, aby sa na to nemyslelo, ale ked clovek zaziva kazdomesacne sklamanie, tak sa to neda. a este ked mame planovany pohlavny styk, tak netusim, ako sa da na to nemysliet, ked presne naordinuju, kedy sa do toho vrhnut...

bobi3
24. lis 2009

presne tak, deni, ja som sa aj kvôli tomu rozhodla pre IUI... to sexovanie na povel bolo pre mňa aj môjho drahého dosť vyčerpávajúce... ja som predtým celý deň myslela len na to, aby bol manžel v ten deň doma, aby nebol na služobke, aby sme nedostali nečakanú návštevu, aby sme boli obaja v pohode apod. A potom tá myšlienka, že teraz musíme, bola dosť stresujúca. A u nás to trvalo viac ako rok. A potom to každomesačné sklamanie 😢 Už takto sme ďalej nevládali, skúsime IUI a uvidíme...

juliet2812
24. lis 2009

Jaj, Bobi, tak to verím, že už ste boli z toho unavení a asi aj stresovaní ☹
My zatiaľ ešte sexíkujeme v pohode, ale ešte to nie je dlho tak "na povel".
Držím plačeky na to IUI 🙂