Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
5. dub 2011

@daisyna Hele to nejsi sama. ja uz od zacatku mesice mam takove divne pocity, ze ted by to uz mohlo fakt vyjit 😀

No holky povim Vam, za zarim jak slunicko 😀

daisyna
5. dub 2011

@jika10 no jo, jste si čekali na krásný datum, co :D?? Budu držet pěstičky 😵

lifinka
5. dub 2011

@jika10 tak to si piš, že ji rozšíříš, počítám s tebou!a beru i ostatní holčiny do tabulky 😀

jika10
5. dub 2011

@daisyna No jo, mimco se vyrabi lip ve slunecnim dni, nez uprsenym 😀 To vis, ja chci ten vanocni darek, abych nemusela zadne darky nikomu kupovat 😀 Nevim, jestli ten pocit nemam jen z toho, ze vim, ze ted jsem hlidana doktorem

@lifinka Tak jo, ale nechci to zakriknout, takze bych se ani nemela moc tesit, abych pak nebyla zklamana, kdyz to nevyjde. Ale jsem i vic v klidu, kdyz vim, ze mame pohodu ve zkouseni doma do konce zari a pak az CAR. Takhle jsem se i domluvila dneska s Dr

lifinka
5. dub 2011

@jika10 tak ať do Caru už nemusíte, když to nevyjde tento cyklus, máš další do září před sebou a věřím, že to klapne 😉 nedivím se, že se těšíš, já se těšila každý cyklus....ale jednou se radostí rozplakáš, můj mm myslel, že se něco stalo, když jsem mu v 7h ráno volala do práce, že mám poz. //. 😀

lienkapp
5. dub 2011

no holky tak som volala ohladom vysledkov krvi čo mi brali 21. den cyklu. Vyzera to tak že clostik vobec nazabera a to uz beriem 2x1 tbl. denne. Som z toho zufala. Vzdavam sa nadeje :(

jika10
5. dub 2011

@lifinka No tak takovy pocit bych taky chtela zazit. Myslim z tech // . Ja je zatim mivam jen na ovu testiku a z toho nejsem vylozene odvazana

jika10
5. dub 2011

Jooo a holky, dneska mi prisla ta mexicka bola a je uzasna a jak nadherne cinka. No tak z ni jsem taky hotova. Uz zkracuju provazek a budu cinkat sobe a snad casek miminku

jika10
5. dub 2011

Tak holky jsme doma. Ovu test neni uplne pozitivni ale neni ani uplne negativny, druha carecka je jenom o diblik setlejsi, takze snazenicko probehne podle planu. Jo a taky pri ceste domu jsem potkala kamosku sousedku a hned mi sdelila, ze cekaji druhe mimco. No tak sakrys, kde to jsme

linka
5. dub 2011

@jika10 ahoj,no asi v nespravodlivom svete sme,nic ine ma nenapadlo ☹ mne dnes dosla mrcha 🙄 takze
@nathali mozes mi napisat 1DC,alebo nemusis,neviem ci to uz aj neni jedno 😖 asi zacnem obmedzovat kona,zacina mi to uz riadne liezt na mozog 😒

jika10
5. dub 2011

@linka No ve spravedlnost uz neverim, protoze kdyby tenhle svet byl spravedlivy, tak ja uz mam tak ctyrcata 😀 To je hrozna skoda, ze dosla mrcha, ja jsem uz verila v novou tehulku. Aole tak je tu dalsi mesic 😉

linka
5. dub 2011

@jika10 lenze so mnou sa uz asi nebude nic diat,muz dostal vitaminy a tabletky,mal slabsi spg,ja beriem duphaston,aj ked si myslim,ze mi je na hovno,pretoze tento mesiac bol katastrofa,najprv spinenie a po troch dnoch mrcha,super,velmi prijemne nosit vlozky v kuse dva tyzdne,proste ma to uz nebavi,podla dr.je to ok,ale skoda reci,asi sa na to vykaslem,nebudem brat nic,nejak to dnes na mna spadlo vsetko... ☹ takze baby lucim sa s vami,musim si dat pauzu a tvrdo sa zamysliet nad sebou co bude,majte sa pekne a skore tehulkovanie !!! sem tam sa ukazem,mozno...

mirkatv
5. dub 2011

@linka Aj ja mavam take stavy ze koncim zo vsetkym a uz preto nebudem robit nic,ale na druhy den ma to prejde. To su hormony a ta bezmocnost ze preco prave ja ked kamosky tu okolo mna rodia jak na pase. Tak ti zelam nech ta to cim skor prejde 😉

aduskatt
5. dub 2011

no, babenky.je mi dost divne.styri dni ma neprechadza unava, brucho boli ako na mrchu a dnes nejaky strasne divny hlien a dost vela a to som 28 dc.......ak sa nemylim....som zvedava, co toto znamena..........chripka uz odoznela, takze tu unavu uz chorobe nepripisujem

jika10
5. dub 2011

@aduskatt no a nebo to bude devitimesicni choroba 😀

jania023
5. dub 2011

@aduskatt aj ja som unavena uz 2 dni spim poobede ako batola..a aj ty mas ten creamy vytok lebo ja ho mam veeelmi vela a to uz 9Dni.ja dnes asi 25DC

aduskatt
5. dub 2011

@jika10 no, to by bol ten lepsi pripad, xixi

aduskatt
5. dub 2011

@jania023 no, ja poobede spat nemozem, lebo som v praci a na ociach..ale ledva drzim oci otvorene......a ano, dnes som to spozorovala...........ma to dost prekvpilo, je to tahave ako pri ovulke, ale biele

jika10
5. dub 2011

@aduskatt No a presne takovou chorobu si tady prejeme vsechny 😀 Tak drzim palce, aby to byla tahle choroba 😉 Nejakou tehulku by to uz chtelo

aduskatt
5. dub 2011

@jika10 ja viem, moja, ze chceme vsetky dve cierky🙂).a dufam, ze skor, ci neskor sa k nim dopracujeme😨)

jania023
5. dub 2011

@aduskatt u mna ani nieje tahace iba< obycajny cremovy vytok ale uz 9 dni to je na mozog,ja som dnes zdrhla z roboty a lahla som si o 16-do 18h

ninka.b1
5. dub 2011

Ahojte kočky, som tu nova a mohla by som otazku? Kolko ste už na Clostilbegyte??? Ja ho ešte len začnem uživať, mam sa aj na niečo pripraviť? niektore pišete, že vam bolo s toho zle.... dakujem 🙂

aduskatt
5. dub 2011

@jania023 ja som dosla pred siestou domov, od pol siedmej som lezala, zaspala som, pred osmou som sa zobudila........proste brutal

jania023
6. dub 2011

@aduskatt ta mas to podobne...ale asi to bude len jearna unava..mna musia posleny tyzden kombajnom zdvihat z postele..nejak stale lahnem a uz zvoni budik a to som este nestihla poriadne spat..nejak rychlo ubehne noc...vcera som zalahla o 22h30 a vstavala som 6h45 a je mi malo ta rozumies tomu 😒 😒

danka2612
6. dub 2011

ahojte,som tu nova, som rada ,ze je tu taka tema,mam jedneho chlapceka ma 2,5r a od leta sa pokusame o druhe babo a stale nic.Po vysetreni mi Dr zistil,ze vobec nemam ovulaciu.Na syncekovy sme popracovali 3m a bolo a teraz?Nikdy som si nemyslela ze budem mat taky problem,ale co poriesime to neako.Clostilbegyt beriem este len po jednej tablete cize najnizsia davkateraz 22.4.idem na krv a som zvedavaChcem sa opytat ci by som mohla aj pocas liedcby otehotniet?alebo mame pockat?dik a prajem vam peknucky den

lifinka
6. dub 2011

@danka2612 clostyl je aby ti dorzály folikuly a aby došlo k ovulce, popř, ti může dr, píchnout Pregnyl je to na spuštění ovulky.Ale musíš pravidelně chodit na utz zda rostou folíci a pak se jedná co dál.Právě při léčbě s clostylem se otěhotní, takže zkoušet a na nic nečekat, já tak mám jedno dítko a druhé na cestě!Hodně štětsí 😉

lifinka
6. dub 2011

@ninka.b1 já jsem brala 3cykly clostyl pak 2měs., pauzy a pak 1cyklus clostyl a byla jsem těhu při dávce 2x1tbl.A teď jsem těhotná opět po clostyle 3x1tbl. a to jsem měla celé 4cykly clostyl.Důležité je sledovat utz zda folíci rostou a připravit se tak lépe na snažení.Jinak mě špatně nebývalo, jen jsem na váze přibrala. 😉 hodně štětsí

eerikaa3
6. dub 2011

@lifinka ahoj,ako sa mas?je to uz lepsie?Graf doplnujem 🙂

zuzka1.
6. dub 2011

@jania023 ty nebres dufik?
ja po dufiku som takato, ked ho doberiem, potom ak ho dobreme, zase som v normlane a nie som taka ospala.
teraz cakam na mrchu, za nejake dva dni by mala byt myslim.

nathali
6. dub 2011

Tabulka 6.4.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž........19m.......?DC...(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž.......8m.........?DC...(PC30dní)
betina1984.....26r......snž.....11m........?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž........12m.......49DC...(PC33dní)
sysinek..........31r......snž.......2r............45DC...(PC27dní)
blandik...........33r......snž......21m........33DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......30DC...(PC28dní)
linka...............29r....snž.........4,5r........29DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........29DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......9m.........28DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........28DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......27DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................26DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........22DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......21DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................21DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....20DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......17DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................17DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........16DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........15DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........13DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........6DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........5DC...(PC31dní)
pici..................28r....snž.........27m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....17tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......15tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

rady007
6. dub 2011

Ahoj holky, mám dotaz... beru clostík, dneska jsem 4 den 1-0-1 a ráno jsem si ho zapomenula vzít .... myslíte, že pro něj mám raději zajet domů, nebo si mám dát večer dva???

Děkujiii 🙂