Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
1. únor 2010

zaku 😵

smoulinkalenka
1. únor 2010

ahojte kočky

http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a testík aj dnes bielo biely... 😖

čo tu nové, idem kuk či nepribudla do tabuľky dáka tehulka 😵

smoulinkalenka
1. únor 2010

nooo mám taký dojem, že sa tabulečka s tehulkami rozrástla, tak všetkým gratulujem 😵

bobi3
1. únor 2010

ahoj smouli, a koľký DPPO si? teplotka sa ti drží pekne, ešte nič nie je stratené 😉

misha1009
1. únor 2010

bobi, nn, mám vždy 28-31 dní, ale LF vždycky jen 10-11 dní, teď už mam 13, ale to mohlo způsobit cokoliv. Fakt je, že to čekání je nejhorší, na dnešek jsem taky vůbec nemohla spát, pořád jsem na to musela myslet, ikdyž jsem si říkala, že jestli se to povedlo, tak se to nevytratí a jestli ne, tak přijde mrcha, nic jiného se stát nemohlo... ale stejně, dokud nepřijde, tak v sobě má člověk trošku naděje a pak to zklamání...
weru, ahoj 🙂

bobi3
1. únor 2010

mishka, a prečo neskúsiš testík? 13DPPO je pekne, už by ti podľa mňa aj ukázalo...

misha1009
1. únor 2010

smoulinko, ještě není nic ztraceno - zkusila bych testnout tak za 2-3 dny 😉

misha1009
1. únor 2010

bobi, dokud neuvidím to bílo na testu, tak mám pořád naději... 😉 tak proto. Mam všechny příznaky mrchy - už skoro týden, tak si myslim, že si se mnou tělo zas jen hraje tu svoji hru... 😒

smoulinkalenka
1. únor 2010

bobi som 11DPO tak to by už bol asi dáky náznak na testíku, ale nič je úplne bielunký...

misha ja to asi nevydržím, 2-3dni uvidím, budem sa snažiť zajtra netestovať a skúsim v stredu...

jane86
1. únor 2010

Ahojky holky jak se pořád máte? Je něco nového???

nela00
1. únor 2010

mishka odolávaš, ja by som už nevydržala 😀

misha1009
1. únor 2010

smoulinko, a jak dlouhou máš LF? třeba je ještě opravdu brzy, někdy to trvá dýl, než se vajucho zavrtá... 😉 a nebo máš málo citlivé testy 😉
jane, ahoj 🙂

misha1009
1. únor 2010

nela, bohužel takhle pěkné grafy mám poměrně často a s příťovým spermio - byl by to opravdu zázrak, kdyby se to tentokrát povedlo... 😉

smoulinkalenka
1. únor 2010

no tak čo sa sledujem som mala LF 2x 15dňovú

barcaldine
1. únor 2010

Ahoj, smoulinka, ja som tiez mavala dlhsiu LH a test sa mi ukazal az na 16 ty den. Na 15 som mala takeho ducha slabeho ze som mu neprikladala ziadnu váhu. Na 11 ty den by som test robila uuuplne zbytocne. Takze sanca tu je. Chcem ta hlavne povzbudit a a drzim palce 😉

alzbeta.hod
1. únor 2010

ahojky všem... i já měla test až v den MS dřív jsem ho nedělala, nechtěla jsem být zklamaná a teď jsem za to ráda. Takže to bylo taky až kolem toho 16dpo

smoulinkalenka
1. únor 2010

barcaldine ĎAKUJEM.... 😵

jane86
1. únor 2010

holky já měla na testu duchu už 23 DC.

alzbeta.hod
1. únor 2010

tak to máš hezký, já až 28

bobi3
1. únor 2010

smouli, 11DPO je podľa mňa ešte málo, ešte ti to test nemusí vôbec ukázať 😉

mishi, úplne ťa chápem, ja som taká istá... ja mám tiež vždy strach testovať 😖

smoulinkalenka
1. únor 2010

ja sa zas neviem ovládať, by som testovala aj 1DPO 😀 😎

alzbeta.hod
1. únor 2010

já jsem vždy testovala několikrát do ms a nakonec vždy dorazila tentokrát jsme v to ani nedoufali. Bylo to mimo náš plán. Máme teď hromadu starostí.

misha1009
1. únor 2010

smouli, taky si myslím, že je ještě brzy, zkus vydržet 😉 třeba se teprve včera zavrtalo... 🙂
bobi, přesně...
holky těhulky, měly jste nějaké příznaky, hned na začátku?

jane86
1. únor 2010

Každá je jiná a každé se může hladina HCG zvyšoat trochu jinak ....

smoulinkalenka
1. únor 2010

babulky ďakujem.....no aké ste mali tehu príznaky na začiatku, lebo ja som žiadny nespozorovala.... 😨

bobi3
1. únor 2010

alzbetka, a tebe kedy test ukázal //, na ktorý DC?

ja som za svoj život zatiaľ spravila len veľmi málo testov, nemám na to odvahu, ja vždy čakám kým mrcha nedorazí ☹

jane86
1. únor 2010

smouli Nn záčátku jako pře MS....nepozorovala jsem nic neobvyklého.

barcaldine
1. únor 2010

Ja som nemala ziadne 😀 az v den ked som testovala, ma zacalo tak jemne popichavat v podbrusku, ale bolo hlavne vecer, ked som sa chcela otacat v posteli, inak nic moc. Trocha pozdejsie, ten biely tehu vytok, ten mam dodnes. A az o mesiac neskor, priserna unava, ale inak voobec nic, ani ranne nevolnosti 😝
Ahoj Alzbet, ako sa mas? 😉

smoulinkalenka
1. únor 2010

jane dík, ale ja sa zatiaľ necítim ani na MS, len mám také trošku nafúknuté bruško,ale to aj pred MS mávam....

alzbeta.hod
1. únor 2010

bobi: mě to ukázal 28dc v den ms, cítila jsem bolesti před ms ale nedorazila.

barcaldine: jde to čím dál hůř.... začínají mi nevolnosti. Celý víkend nemůžu jíst. Vše mi dělá zle. Snesu jen ovoce a mléčné výrobky. Jinak břicho cítím už jen občas a únava už taky není taková. A co ta středa platí?