Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

elebe
2. kvě 2011

@daisyna my sa tiež snažíme 7 mesiacov....vo februári bolo biotehu ☹ ....ale už sa mi to snaženie zdá dlhé ☹ neboj všetko bude dobré a miminko sa na teba bude na utz vyškierať.... 😉

nathali
2. kvě 2011

@leeena_4 dakujem 🙂 no snad tam ma dobre podmienky a a ked zbada spermijku tak to bude laska na prvy pohlad 😉 a dockame sa mimca 🙂
a ty ako pokracujes??kedy ides k dr. moc ti drzim palceky aby vam to vyslo 🙂

leeena_4
2. kvě 2011

@nathali já jdu zítra na poslední uzt a když bude vajco kolem 19mm, tak píchneme pregnyl a ve čtvrtek půjdem na IUI. Tak uvidíme, zatím tomu nedávám tolik nadějí, folík roste, tak to je fajn, ale jetě je třeba aby v něm bylo vajíčko 😀 a aby byla sliznice, takže to nechávám osudu, ale těším se, že zase po dloooouhé době můžeme doufat 🙂

nathali
2. kvě 2011

@leeena_4 tak aspon nieco 🙂 a treba myslet pozitivne alebo nemyslet vobec 😅
no som zvedava co nam zajtra povies snad vam to dobre dopadne a vajicko tam bude 😉

leeena_4
2. kvě 2011

@nathali já nemyslím vůbec nad těmahle věcma. Nevím, jak se mi to povedlo, ale nejsem nervozni z vejce, ani ze sliznice, ani ze spermia, prostě to necháváme s manžou plynout... Ale zítra se samozřejmě ohlásím 😉. Jdu až odpoledne, tak večer písnu, nebo ve středu ráno 😉

mladamamka
2. kvě 2011

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli někdo měl tyto příznaky silné bolesti zad, pálení žády a říhání . dík

st2
2. kvě 2011

@janine6623 no mna chce doktorko vidiet hned, asi sa chce presvedcit ci clostik bude zaberat teda, alebo neviem ake plany ma so mnou 😀 😀 😀 😀
@elebe ja idem teraz na 5DC ale to preto ze sono robia iba v strvtok a piatok a tak mi to vychadza a to este len clostik zacnem, tak mozno aj o tyzden pojdem znova
a ja som na tom tak isto, rast rastu ale neprasknu a zaniknu, tak uvidim co s nimi clostik porobi,
@kamajota25 no to by aj mna zaujimalo ze ma niekto po clostile dvojicky, tiez mi to dr nezabudol pripomenut 😀 😀 😀 :-
@daisyna jeeeee gratulujem ze ti to vyslo hned v prvi mesiac, to je super 😉
@nathali super, tak nech vajko pekne poslucha a sprava sa ako ma 😉 nech vyjde z ulitiy a caka na kamosov 😵

st2
2. kvě 2011

@elebe mozem sa spytat ako to biotehu prebehlo u teba, lebo ja som mala nieco podobne ale v auguste, tiez pekne ciarocky a o tyzden som zacala spinit tak som sla na pohotovost v krvi som ale mala hcg este, tak mi dr napisal len ze som v 5tt a povedal ze to sa stava, tak neviem ci to bolo biochemicke alebo normalne

leeena_4
2. kvě 2011

@mladamamka ahoj, bolesti zad jsem siné měla, i pálení žáhy, ale do týdne přišla ms :-/ Přeju ať to je u tebe jinak 😉

mladamamka
2. kvě 2011

@leeena_4 díky za odpověď já mám mít menstruaci až 12.5. tak uvidíme. Taky tomu nedávám moc naděje, ale nikdy jsem todle neměla.

kacnov
2. kvě 2011

@elebe ahojky já taky nechodím dr říkal že ovu proběhne do týdne po dobrání clostilu u mě to tak je 12dc mám pozit ovu test

blandik
2. kvě 2011

tak napíšu, že máme za sebou druhou ovulaci, uvidíme. Ms pravděpodobně má přijít 6.5. Jinak gynekolog od příštího cyklu chce píchat nějaké injekce /někdo tady psal něco o pregnylu, tak možná toho/ a chce manžela poslat na spermiogram. Docela bych byla ráda, aby to vyšlo a manžel byl ušetřen. Co to píšu, byla bych šťastná jako blecha. Víkend byl hektický, stihla jsem několikrát brečet, pohádat se s manželem, obulet, že mi náš 2,5 letý syn řekl poprvé, že mě nemá rád../což jinak psychologicky naprosto chápu a vím, že nepadá svět/. Ael jinak se těhu necítím, takže tomu moc šancí nedávám. Přeji všem brzkou koncepci.

elebe
2. kvě 2011

@st2 no tak dúfam že nám ten closík niečo už pomôže....aspoň sa naštartovať....lebo teraz len vrndžím,ale nepohnem sa 😠 😠 ........u mňa to bolo biotehu tak že 3 testy pozitívne a potom som mala doma spontánny potrat na wc ☹ ☹ strašne to bolelo a ešte som bola aj sama doma.....a potom som išla k dokimu a potvrdil mi moje predpoklady ☹ ☹ no a to sa mi stalo vo februári a odvtedy si moje telo robí čo chce ☹ 😠

elebe
2. kvě 2011

@kacnov no aj mne to tak vravel....že asi do týždňa.....lenže u mňa je to trošku iné,lebo mne nasadzoval clostil teraz a to som bola 27dc....lenže ja som od februára strašne rozhádzaná,všelijako.....aj špinenie som mala od skončenia mrchy 6.4. až kým mi to teraz neupravil closík.....takže ja som taký malý experiment.... ☹ 😖

st2
2. kvě 2011

@elebe tak sme mali asi nieco podobne, ale ja som nemala bolesti take strasne, iba klasika ako pri mrche
tak snad nas daju dokopy teda

puckal
2. kvě 2011

ahojky tak hlásím že asi bude dnes ovu, pravý vaječník cítím jako pes a poprvé za celou dobu mám ovu hlen 😅 Tak dneska se už teším domů 😵

andrejta
2. kvě 2011

Ahojte, zvysili mi dve cele balenia a jedno nacate Utrogestanu 100 mg / balenie 30 tbl. (použiteľné do 06/2012), ak mate niekto zaujem napiste mi IP (najlepsie z BA, ale ak bude vazny zaujem dohodneme sa aj na poste :o))

lienkapp
2. kvě 2011

ahojte baby tak ako tak pozeram tak skoro všetky sa idete snažilkovať v rovnakom čase. To teda bude veeeela deti začiatkom roka 😀

andrejta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elebe
2. kvě 2011

@st2 no ja dúfam a verím že sa už niečo u nás zmení....a dnes som mala 1krát výtok....tak žeby už closík niečo robil...?? 😕

st2
2. kvě 2011

@elebe a ktory dc si dnes, urcite ten clostik daco robi tomu ver 😉

elebe
2. kvě 2011

@st2 no u mňa je to trošku zložité ja som mala mrchu od 2.4. do 6.4. a potom som stále špinila až do 28.4. tak som išla k dokimu,kukli sme moje grafy a povedal že to mám také rozhádzané,že je úplne jedno kedy začnem brať closík a že mi aj zastaví špinenie.....to už fakt nemám....clostil som začala brať 29.4. takže to bol 27dc.....ja som asi mimozemšťan ☹ ☹

st2
2. kvě 2011

@elebe fuuuha tak to mas teda riadne divoke, ale tak snad doktorko vie co robi, a mavas aj take dlhe cykly?? lebo zacat brat na 27dc mi fakt pride zvlastne, aj ta pozeral ze ako to vnutri vyzera 😕

elebe
2. kvě 2011

@st2 on mi to nasadil aj preto,lebo som od toho februára mala namiesto mrchy,len také silnejšie špinenie a ževraj closík mi pomôže naštartovať celý cyklus....inak som mávala 36-37 dňové cykly a dva mesiace ovulka nikde ☹ ☹ a tak verím že mi ten clostil pomôže aspoň trochu ☹

st2
2. kvě 2011

@elebe musi pomoct teda, ale ked sa uz aspon to spinenie zastavilo tak to je na dobre ceste, a este aj hlienik dnes k tomu, aj sledujes nejak ovu ??

elebe
2. kvě 2011

@st2 meriam si BT...tak uvidím či to podľa toho budem vedieť....dúfam že tam uvidím ten skok a že to tabletkovanie nebude nanič....už som aj upozornila priateľa,že budeme mať sexi obdobie 😀 a on že povedz kedy a ja ti spravím krásnu malú princeznu 😀 😀

st2
2. kvě 2011

@elebe zlatyyyy 😵 😵

elebe
2. kvě 2011

@st2 no ja viem že aj on túži....len predomnou to nedáva najavo,lebo potom mi to je ešte viac ľúto ☹ ☹ ale keď náhodou zoberie na ruky niekoho bábo,tak vidím ako mu svietia očká a min.týž. stretol aj bociany a ževraj im dal našu adresu 😀 😀 😀 tak nech nás už najdúúúúúúú.........

st2
2. kvě 2011

@elebe chlapi su taky, oni to v sebe skryvaju ako sa len da, ale my to vieme z nich vycitit 😝 , a veru aj ja som videla teraz vela bocianov tak som mala jedno velke prianie, asi nemusim hovorit ze ake, a vlastne to sa ani nesmie aby sa splnilo 😀 😀 😀 😀

jania023
2. kvě 2011

ahoj kedy zacat z utosom ?den ci dva po ovu?