Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Je, Dášo, tak jsem zase chytřejší. Já to teda jinak moc nesleduju, kdy a jaký mám hlen, to bych se z toho musela zbláznit. Prostě beru to tak, jak to přijde a věřím, že jednou to dopadne dobře.

No a ovu testy jsem teď dělala 3 cykly a vycházely dobře i podle teplot i podle dr. Ale příště už na to kašlu, jsou drahé a stejně když sexíkujeme pravidelně, tak ten správný čas nepropásneme 😉

dasa.77
30. dub 2009

ja se testovala vetsinou kolem te 11,nez jsem sla do prace na odpo.To byly prouzky slabsi.Pak jednou po ranni,jak jsem prisla domu.Bylo skoro 5 a prouzek byl silny

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Tak holčinky, jdu si vyčistit zoubky a do hajan, už sotva držím oči.
Zítra se nezapomeňte políbit se svými zlatíčky pod rozkvetlým stromem 🙂
Moc vám přeju, ať je pro všechny máj měsícem plným lásky a hlavně splněných přáních a mimísků v našich bříškách 😵

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

Já testovala vždy navečer a pokaždé ve stejnou hodinu a proužky postupně každý den sílily.
Tento cyklus jsem je ale zapomněla vyfotit a už jsou v popelnici. Ale do grafíku jsem si je zapsala http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

dasa.77
30. dub 2009

leni,to mas pravdu,ale ja ten sexik nemam tak pravidelny,vice se doma mijime....prace 😠

moa
30. dub 2009

leni tak dobru noc a riadne sa vyspi.
my sa este ideme prejst aby sa dobre spalo,slniecko akuray zapada tak to bude romantika riadna a mozno uz dnes ho zvalim pod nejaky strom 😀

dasa.77
30. dub 2009

moja......co ted nechapes?

leni,tak dobrou noc

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

to chápu, u nás když má milda odpolednínebo noční, tak je to taky horší. při noční je unavený a nevyspalý a pří odpolední, když přijde, tak už dávno chrním a jsem protivná, když mě budí. to akorát když to vyjde na ovulku, tak se teda přemůžu 😉

dasa.77
30. dub 2009

jeste neco na zasmati.....kamradka nechtela mimi a jeji manzel ano.ona si proto koupila ovulacni testy,aby vedela,kdy to delat nemaji

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

moa, u nás už je pořádná tma a navíc pěkně zataženo a po dešti. ani jsme nepálili čarodějnice, takže to koště jsem si chystala zbytečně. ale zase na druhou stranu jsem mildovi nikam neuletěla 😀

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

dášo, tak to je dobrý 😀

lenka_bohousek
autor
30. dub 2009

a už jdu, kočky dobrou noc a krásné sny a zítra se na vás zase budu těšit 🙂

páááááááá 😵

dasa.77
30. dub 2009

a on to jednou nasel na wc a jeste ji pochvalil,ze je tak sikovna a ze si dela testy,aby vedela presne ktery den je ten nej.Zrovna byl test pozitivni a tak maji chlapecka

moa
30. dub 2009

leni ja este vidim ruzove oblaky z toho co slniecko zapada

dasi uz rozumiem slo o to 10-20 vies ja som na ihlach dnes asi mi to zle zapaluje 😀

dasa.77
30. dub 2009

tak i ja pujdu do hajan.mejte se krasne

dasa.77
30. dub 2009

moa,kazdy ma nekdy svuj den

dasa.77
30. dub 2009

muzu jeste par otazek?5 minut,pak pujdem taky do hajan

moa
30. dub 2009

dasi no ja fakt mam ten svoj dnes a hlavne po tej injekcii

tak vam prajem dobru nocku a sladke snicky 😔

a my sa ideme este prevetrat ked je tak pekne a zajtra si vas zasa precitam,ale az vecer mam rannu apotom letim na sono papa

dasa.77
30. dub 2009

jak dlouho se snazite o mimi? kolik ti je?jak dlouho a kdy naposledy jsi brala HA,bez clostiku nebo jinych leku na stimulaci vajecniku nemas vubec MS?

moa
30. dub 2009

tak pis stale som tu

dasa.77
30. dub 2009

tak hezkou prochazku a dobrou

moa
30. dub 2009

no tak zacinam HAK som vysadila v 2007 po 8rokoch a po 3mesiacoch som uplne stratila MS od septembra 2008 som mala duphaston ,co mi ale nepomohlo mam 2xpichnuty Pregnyl a 1davku clostilu sa zebou.a asi tak ,ze bez tych vsetkych liekov alebo vyvolavaciek Ms nie je ☹
a mam 29

moa
30. dub 2009

co ty stale som tu

dasa.77
30. dub 2009

jen si pockam na odpovedi a jdu.

moa
30. dub 2009

a ako je to s tebou

dasa.77
30. dub 2009

tak toto je posledni dnesni odpoved
ja mam 31,MS jsem mela velice nepravidelnou,nekdy i mesic vynechala.ale stale byla.HA neberu od 21.SNAZIME se mooooooc dlouho

dasa.77
30. dub 2009

odchazim,zed uz fakt ahoj treba zitra

moa
30. dub 2009

tak a teraz uz mozem ist ty asi spat a ja prejst
tak ti prajem dobru nocku zajtra pekny den ahlavne nech ti to rychlo ujde v praci ked je pred vikendom 😉

dasa.77
30. dub 2009

mame svatek 1.i 8.ř.,tkze nepracuji ...........dobrou

prdecek
1. kvě 2009

holky, tak ja nevim, ale čárka mi sílí, tak fakt nechápu proč to v krvi není 😒