Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
10. kvě 2009

ma.ja...........tak to je opravdu dlouha cekaci doba.ja sla v pondeli na vstupni kontrolu a ve stredu jsem nastupovala

ma.ja
10. kvě 2009

já bych měla žehlit, ale asi se na to vyprdnu a nechám to na zítra 😉

dasa.77
10. kvě 2009

zehleni se da vzdy odlozit,s varenim je to horsi

amisa
10. kvě 2009

ma.ja nechces prsit aj k nam..? ja amm stale co zehlit a moj podareny manzelik si to hned skrkve v jednej guci ked pride domov.. uz som sa mu vyhrazal ze s tim skoncim a bude chodit pokrkvany hned

ma.ja
10. kvě 2009

pani dr. řekla, že to chce dělat hned po mrše, teď mají plno a já jsem ráda, protože naši letí na dovču a musíme se jim starat o psy, tak jsme se dohodly po příští mrše....a třaba už to nebude potřeba, sestřička říkala, že bych nebyla první 🙂 takže teď dáme tělu měsíc oddych od clostíku, pak laparka a pak IUI...a pak kočárek 🙂

ma.ja
10. kvě 2009

ami.....co znamená "skrkve v jednej guci"???

amisa
10. kvě 2009

ma.ja.. pokrci to a hodi to do roku v skrini.. akoze upratane

baby neviete niekto o tych spermiach ?

amisa
10. kvě 2009

pardon nie roku ale rohu

moa
10. kvě 2009

ahoj dasi ty si pisala,ze ides mat svadbu?snad som to nepomiesla s dakym na kedy to planujete 😉

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Šárko, tak jste měli fajn víkend. A mladej - to je syn tvého drahého? Můj "syn" bude slavit 18 v červnu 😉

Holky, o žehlení mi ani nepište, taky jsem to nějak nezvládla a odložila na neurčito 😒

dasa.77
10. kvě 2009

Lenule................ja mam dokonce 42 😠 velikost

ma.ja
10. kvě 2009

aha, tak už to chápu, ale myslím, že to dělá většina našich drahých poloviček 😒 u minulého partnera jsem se snažila, aby to nedělal, ale bylo to naprosto zbytečné, takže teď to prostě bez řečí srovnám a ušetřím si rozčilování 😉

mne paní dr říkala, že stačí sexíkovat obden, to tam spermijky vydrží, ale někde jsem četla, že tam vydrží snad i 4 dny? nevím...a jak dlouho trvá cesta k vajíčku...nnevím

moa
10. kvě 2009

ahoj amis ja si muslim,ze by mali prezit od 24 az do 72 hodin.a dakde som citala dufam,ze si to dobre pamatam ,ze idu rychlostou 1mm za 1minutu.dakde som o tom citala

ma.ja
10. kvě 2009

a já mám velikost 44 😀

amisa
10. kvě 2009

ma.ja ja to len obcas zafrflem ale vetsinou to spravim sama.. mas pravdu to nejde prevychovat

ked hovorime ja o tom priberani kamoska mi v sobotu povedala ze vyzerama ko v 5. mesiaci.. pribrala som do brucha..ale hadma vieme preco to robime nie?.. a ja to teda nejak vydrzim (saty, volne tricka a tak )

dasa.77
10. kvě 2009

spermie vydrzi az 72h.,k vajicku se dostane velice rychle,do 24h,a to se pak uhnizduje asi 4 dny

moa
10. kvě 2009

priemerná rýchlosť spermie v ejakuláte je 10 – 60 µm za sekundu
tu to mas presne a este tam bolo ,ze v tele zeny preziju 2-4dni

moa
10. kvě 2009

dasi mas IP pozri

amisa
10. kvě 2009

dasa.. prepac nechapem.. ako spermia uhniezduje kde?

dasa.77
10. kvě 2009

amisa..........oplodnene vajicko se pak uhnizduje..............

amisa
10. kvě 2009

jaaaaaaaj

dasa.77
10. kvě 2009

moa............precetla jse si IP, nepsala jsi mi to.Ale ted uz vim.

takze ted je jasne,kdo je s mimiskem na rade.Lenka,pak ja a nakonec ma.ja
je to podle konfekcni velikosti 😀

dasa.77
10. kvě 2009

moment,musim jit udelat michy michy v hrnci

ma.ja
10. kvě 2009

dáši pěkně jsi to vymyslela 😀 😀 😀 souhlasím, tak s tím koukejte něco dělat, ať už se taky dočkám 😀
co mícháš v tom hrnci???

moa
10. kvě 2009

jej tak to varime 2 mne sa tiez vcera nechcelo aj ked povodne som planovala,tak musim teraz

dasi a ja ja chcem uz tiez 😉

dasa.77
10. kvě 2009

Uz mam skoro hotovo.Jeste pradlo a leharko.

moa
10. kvě 2009

co dobreho si kuchtila,ja som este len pred chvilou zacala

dasa.77
10. kvě 2009

moja.............to zalezi na tve konfekcni velikosti 😀
ma.ja.............kureci na zelenine.Ryzi si milacek uvari zitra sam.Byt po mojem,mam tam 80%zeleniny,zbytek masa.Ale chlap je chlap,je na to maso.

dasa.77
10. kvě 2009

Dnes jsme meli na obed rybu,zitra kureci,pak uz musi prijit na radu neco mene dietniho,treba gulas.Aby nestradal

moa
10. kvě 2009

no ja som bola 36 ale uz som aj 38 😒 kde ma zaradis