Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
10. kvě 2009

jdu ven pro to pradlo,dokud na nej uvidim

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Moa, teda ty jsi hubeňour, bych ti mohla poslat nějaké moje oblečení, co se nějak srazilo 😀

Holky, s tím těhulkováním to budeme brát podle toho, kdy nepřijde ms - wolfi a já to máme tak nějak nastejno, takže příští týden. A kdo jste další na řadě, Moa ty?

Dášo, teda děláš mi pěkné chutě. Teď abych si šla namazat aspoň chleba s máslem 😝

Amisa, nevím, jestli ti někdo odepsal, jak jsi se ptala, jestli je nějaká nová těhulka - tak je Prdeček 😵

Zlatíčka, jdu se věnovat miláčkovi než odejde na noční. Krásně se vyspinkejte a zítra se tu ukažte.
Dobrou noc a pohodový vstup do nového týdne 🙂

dasa.77
10. kvě 2009

moa.......SAKRA............nabourala jsi mi graf...............ale uz to mam.Ty musis jeste malinko pribrat.RODI SE OD 40 nahoru 😀

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Dášo, od 40 nahoru? To už jako budu pořád tlustá? Já jsem docela malá, měřím jen 164 cm, takže vypadám fakt docela silně a otekle. Kde jsou ty časy, kdy jsem mohla v létě nosit bokové kalhoty? Teď by mi z nich vytejkala pěkná vana 😠

ma.ja
10. kvě 2009

Leni....krásnou dobrou noc🙂
Dáši...moc to s tou prací nepřeháněj, a ať se to v tom hrnci povede. Já mam zítra v plánu buřtguláš 🙂

i všem ostatním přrju krásnou dobrou noc, jdu do vany a tulit se 🙂

dasa.77
10. kvě 2009

holky,jasne ze se to bude brat podle toho,kdo nedostane MS.Takze prvni je wolfi,v tesnem zavesu Lenka,pak nevim jestli ja nebo moa,ma.ja. Ale ja jsem na tom stejne s Michou

michamicha
10. kvě 2009

holky, tak jestli to je podle konfekční velikosti, tak to na mě přijde řada až úplně na konec 😢 já mám 48 😔

ma.ja
10. kvě 2009

... já čekám mrchu 20.5...doufám, že zabloudí a nepřijede 🙂

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

tak podle velikosti asi teda ne, ale prostě květen - červen jsou naše měsíce a pak se hromadně přesune do nové diskuze 🙂

dasa.77
10. kvě 2009

micha...............neboj.To byla jen hloupa uvaha.Jsi myslim o dva dny drive,nez ja

lenka_bohousek
autor
10. kvě 2009

Tak zlatíčko už volá a chtěl by se tulit, ale mě tak bolí to bříško, tak nevím. Radši bych si jen tak k němu přilehla.
Mějte se hezoučky, užijte si zbytek neděle a papapapa 😵

dasa.77
10. kvě 2009

aha..........takze mame nove poradi......................wolfi,lenka,ma.ja,micha,a ja.

kde se zaradi moa?

michamicha
10. kvě 2009

pak založíme nový téma Těhulky Clostilky 😀

dasa.77
10. kvě 2009

leni............opatrne

michamicha
10. kvě 2009

no já půjdu taky do pelíšku, tulení teda nebude, ale zítra vstávám v 5 ☹

dasa.77
10. kvě 2009

a nebo zrovna tehulky podle konfekcni velikosti...................asi by nikdo nechapal

dasa.77
10. kvě 2009

zustal tady vubec nekdo........micha dobrou

moa
10. kvě 2009

teda chvilu peciem maso a vy sa tu rozpisete
dasi ja nemozem pribrat ja som strrrrrrrrrrrrasne malicka mam len 155 ak by som mala viac kg bych sa nemohla hybat 😀

leni ja necakam mrchu v sobotu ,tak mozno stvrtok alebo piatok bych mohla testnut mozno

moa
10. kvě 2009

no ja asi na koci hmm 😢

dasi co ta tvoja svadba?

jerryjanka
10. kvě 2009

ahojte kukučky
no kukam že sa rozpravate o váhach a velkostiach tak myslim že tu na plnej čiare vediem v konfekčnej velkosti aj vo vahe 😀

dasa.77
10. kvě 2009

tak dobrou noc holky

moa
10. kvě 2009

alebo ja uz viem co ja vas vsetky predbehnem a budem prva 😀

ahoj jani co ty?aky si mala dni ako bolo tam doma 😉 boli ste dakde na vylete alebo si lenosila doma 🙂

dasa.77
10. kvě 2009

wolfi,lenka,moa,ma.ja,micha a ja.....................tak jsem nakonec posledni 😅

jerryjanka
10. kvě 2009

moa my chodime každu nedelu k svokrovcom
a manželik mi kupil záhradnú húpačku zlatko ani som o tom nevedela

dasa.77
10. kvě 2009

moa...................moje svatba?Zatim neni nic jiste.Ale pokud budeme mit zadelano,tak bude hodne brzy

dasa.77
10. kvě 2009

jerry........ahoj

moa.............termin jeste nemame dany,me se libi 9.9.2009,jenze je to streda.Takze nic.Muj drahy mel zase vcera slabou chvilku,ten toho uz namluvil.Ale mela by byt letos 😉

dasa.77
10. kvě 2009

My o vlku a vlk za humny.Mam pocit,ze uz je doma.Neco jsem zaslechla pod oknama.

dasa.77
10. kvě 2009

moa...........prestan ujidat to maso a pis!!!

dasa.77
10. kvě 2009

jerrynka..........i ja mam houpacku.Ale je to jeste ta stara,na kovove konstrukci.Jenze se o ni musim vecne delit se psem.

moa
10. kvě 2009

jani videla som tvoj albumik ten koci co mas v nom je tvoj?

dasi my sme mali 6.9.2008 chcela som 13.9 ale zabudla som to napisat fotografovi,ked som si zo rezervovala na stretnutie a potom uz daco mal,tak som musela vela veci pozmienat a nakoniec to ostalo takto.
ale bolo nadherne pocsie jesen a vsetko farebne dobre si vyberas 😉 uz si pozerla nahodou aj satocky 😉