Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
11. kvě 2009

ok kocky ja sa bezim napapat a bezim do roboty 😒

vsetkym prajem nadherny den a vela lasky 😉

prdecek teba vela stastia a krasne fotecky

wolfskinka
11. kvě 2009

moa papa a pekny zbytok dna

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Ahojky Ada, ty vedlejší příznaky jsem v prvním cyklu měla až do mrchy. Po ovulce mě pořád bolelo břicho a prsa. Pak ty další cykly už to bylo mnohem lepší.
A ty máš nějaký problém, že už ti dr.předepsal clostík teď, když se chcete začít snažit až na podzim?

Moa, mrchu nečekám právě v tu středu.

Wolfi, jj, to hcg tam být musí, když už takhle trpíme 😉

Amisa, tak u tebe je ještě čas, ale ono ty rychle uteče. Nejdelší je vždycky ten týden před mrchou.

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka no ja po tom masakri na IUI by to malo hadam vyjst

prdecek
11. kvě 2009

moa díky 🙂

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka no snad ano

ada22
11. kvě 2009

to lenka No po vysazení HA (důvod moc mi nesedla sem z ní chytala depky 🙂 ). Tak od té doby mám tak 5 dní před ms špinění. Jsem to říkala dr a ten mi přijde docela dobrý 🙂 . Hned mi udělal hormonální profil a ultrazvuk jestli není nějaký polip. A nakonec zjistil, že mám nedostatek žlutého tělíska a že mi pořádně nedozrávají folikly. A že v případě, že by jsme chtěli mímo, tak bych mohla mít problém otěhotnět. A že braní clostíku pomůže. Až budem chtít začít tak si mám přijít pro předpis. No s přítelem jsme se dohodli, že jako jo, Akorát já si myslela, že hned, tak jsem si clostík nechala předepsat a přítel to bere nějak víc zodpovědnějc a celkem rozumně chce vyřešit pár věcí než do toho vlítnem 😀 .

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Wolfi, to máš pravdu, po tom, co ti prováděli při IUI to musí vyjít, jiná možnost není 😉

Ada, tak to jo, clostík je právě aby pěkně dozráli folíky. Ale myslím, že když mimčo plánujete na podzim, tak stačí začít brát clostík až tak v srpnu, zbytečně bych ty hormony do sebe necpala.
A teda přítel je fakt zodpovědný, to je od něj hezký 🙂 Chystá se na spermiogram? Nebo už byl?

wolfskinka
11. kvě 2009

lenka no ved len aby za to by som si zasluzila aj dvojicky

ada22
11. kvě 2009

to lenka , diky za odpovědi. Jo jo právě, že se chystám na ten srpen, 🙂 . No spermio doktor doporučoval, ale ještě jsem příteli tuhle radostnou novinku nezdělovala 😀 . Asi mu dám dva měsíce 😉 . Vzhledem k tomu, že jsme to ještě ani nezkoušeli tak bych v tom chtěla nechat alespoň trochu romantiky. Nechci ho hned deptat doktorama má osypky jen co se řekne doktor. Ale rozhodně souhla, že by to asi bylo lepší kdyby zašel.

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Adi, to máš pravdu, nemá cenu se zbytečně nervovat, třeba to vyjde brzy a nebude třeba, aby na spermio chodil. Oni to chlapi hůř nesou 😉 Pěkně si užívejte sexíku a uvidíš, budeš těhulka coby dup 🙂

monara
11. kvě 2009

hoj spolubojovnice, tak já končím s clostem a v pondělí hurá co CARu...brala jsem ho 6 cyklů s postupným navyšováním dávek a foliky byly vždy spíš nic než moc..takže tak...držím Vám pěsti dál

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Ahojky Mon, takže ty už končíš, ale budeš za námi občas chodit, viď 🙂 Já už možná taky skončím, ještě uvidím, jestli tomu dám ty 2 měsíce, co bych mohla ještě clostík brát.
Moc ti držím palečky, ať vám v CARu pomůže a ať jsi brzy těhulka 😵

luuca2
11. kvě 2009

Ahoj holky. Už se těším až tady budete hlásat //. Wolf a kdy budeš testovat ty?
Prdečku, určitě to dopadne dobře. Já mám taky nerva z toho zítřejšího UTZ jestli bude vidět srdíčko nebo ne.
No a u nás nastává změna. Fazolka se pěkně zabydluje, protože mi začíná stávkovat žaludek 🤐

wolfskinka
11. kvě 2009

luuca ja idem v stredu na utz a na krv ... takze 13.5. bud bude moj stastny den alebo nestastny

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Ahojky Luci, teda tak zítra už uvidíš srdíčko vašeho mimíska, to je nádherný 😵 Moc ti držím palečky 🙂
No ale ten žaludek, to ti nezávidím, snad to brzy přejde 😉

luuca2
11. kvě 2009

Jé tak to určitě bude ten nejšťastnější. Budu na tebe moc myslet 😉

luuca2
11. kvě 2009

Leni, je to nic moc, ale zase vím, že se tam něco děje.
Akorát teda nevím jak to budu dělat, když mi bude blbě jak se dokodrcám k DR. Dojíždím k němu asi tak 50km plus cesta metrem.
Přemýšlím nad tím, že když bych se registrovala k porodu na Motele jestli bych tam nemohla chodit i na poradnu. Na Motol to mám 10 minut busem takže pohoda.

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Luci, to máš teda kus cesty. Já k dr. jezdím z domova taky 40 km a z práce to mám teda blíž, jen 20 km. Ale když je ti blbě, tak je to jedno, jak jedeš daleko.
Pokud tě na Motole do poradny vezmou, tak bych asi taky chodila tam, když to máš blíž 😉

wolfskinka
11. kvě 2009

luuca no ved sa necham prekvapit ci bude stastny

luuca2
11. kvě 2009

Akorát nevím jak by se na to případně tvářil DR 😒 a jestli budou na motole tak ochotní. Nechám se překvapit.

prdecek
11. kvě 2009

tak jsem zpět doma a můžu prskat těhu bacílky, takže prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk 😀 😀 😵 😵

máme gestační váček o velikosti 4,5 mm a odpovídáme 5-6tt, jsme dobře uhnízděný 🙂 juch 🙂

luuca2
11. kvě 2009

PRDEČKU mocinky gratuluju 😀 . Tak se šetři. A zůstáváš doma na neschopence nebo ještě budeš chodit do roboty? A máš fotečku?

lenka_bohousek
autor
11. kvě 2009

Prdečku, supeeeeeer, moooooc gratuluji 😵
Opatruj se a pozdravuj mimíska 🙂

ada22
11. kvě 2009

😀 prdečku super jak z tebe srší štěstí 😀 😀 😀

wolfskinka
11. kvě 2009

prdecek mnam mnam no super to je dobre ... kedy ides na dalsie sono ?

prdecek
11. kvě 2009

Mooooc děkuji 😵
ode dneška jsem na neschopence 🙂 už sem jí dala do práce.
Fotečku nemám, bylo to zbytečný, byl vidět jen takový černý flíček 🙂

U nás je bouřka jak sviňa, leje jako z konve a bouří do toho. Přestal kvůli tomu jít i tv 😒

prdecek
11. kvě 2009

na další půjdu asi až ve 12týdnu, nic neříkal, že bych měla přijít znova. tak asi už pudu jak se chodí normálně. 🙂

wolfskinka
11. kvě 2009

takze ty pekne PNkujes ... to je dobre, len pekne oddychuj

u nas na slovensku sa chodi v 7tt na srdiecko

luuca2
11. kvě 2009

Tak to já taky nemám. Byla tam vidět jen maličká černá tečka 😀 .