Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vendy05
13. kvě 2009

ahojda daso....
moa já si myslím, že to je hodně individuální a já sledovat těhu jen podle těch "zaručených" příznaků, tak nemám potvrzený těhu doteď 😀
No něco málo v albumku je, ale teď šlo mimi "stranou" byla přední dovča a teď když už jsme doma, tak už je jen hlavním cílem mimi, zítra nahraju fotečku z minulého týdne z kontroly

moa
13. kvě 2009

ahoj dasi tak ja idem na to zajtra rano 🙂 tak dufam,ze by to mohlo koncene dobre dopadnut
ako bolo v praci ,ja som ti daco popisala do IP dufam,ze ma nezabijes 🙂 ked to docitas za to co si vymyslam 🤐

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Ahoj Dášo, tak jsem ještě nakoukla po sprše a ty jsi tady a já jdu do hajan.Už fakt neudržím oči a pádím.
Dobrou noc kočky 🙂

dasa.77
13. kvě 2009

ahoj vendy....vypada to,ze krome nas dvou tady nikdo nezustal.Ja mam taky takove male dilema.Mam strach ,ze propasnu OVU,protoze ut ted mam vytok,coz mivam tesne pred.Ale ja jsem teprve 8DC.Takze mi to pripada moc brzo.Doktor mi zvysil davku clostiku,myslis,ze je mozne,aby k ovu doslo uz tak brzo?

dasa.77
13. kvě 2009

dobrou leni a drzim palecky

moa
13. kvě 2009

dasi a neskusis ovu test pre istotu 🙂

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Dášo, já si myslím, že na ovulku je ještě brzy. S clostíkem bývá až tak nejdříve 13DC. Tak neboj, určitě ovu nepropásnete 😉

Zato já, když propásnu zavírání očí, tak pak už nezaberu a to bude zítra mazec 😀

Tak se tu mějte a pěkně si ještě povídejte, ale jen tak akorát, ať nemusím ráno moc dočítat 😉 😝

dasa.77
13. kvě 2009

zitra si ho koupim,jdu na tu IP,jsem napjata

dasa.77
13. kvě 2009

leni,budu ti teda verit.Na UTZ jdu v pondeli

vendy05
13. kvě 2009

Dasi a jak máš dlouhé cykly???
Leni mazej do postýlky, ať se vyspíš na zítřejší velký den 😵

moa
13. kvě 2009

dasi ke dto docitas tak ma dakam posles 😖 ,ze ta este aj doma otravujem 😉

moa
13. kvě 2009

vendy a ty chodis do prace alebo mas PN 🙂

vendy05
13. kvě 2009

moa já jsem na PN, kvůli rizikovému zaměstnání 😒

dasa.77
13. kvě 2009

vendy.....28dni

dasa.77
13. kvě 2009

ja jseste nejdu spat,tentokrat mi dava clostik fakt zabrat.Bolesti zatim nijak nepocituji,sem tam na levo tlak,nekdy pichnuti i v pravo.To je vse,ale nemuzu vubec spat.Rano jsem pak hotova.Uz se vidim,jak se prevaluji do 2 hodin.Pak jdu aspon jednou na WC a rano se vzbudim tak v 6. ☹

vendy05
13. kvě 2009

dasi tak když to vezmu podle svého posledního cyklu tak jsem měla ovulaci 16DC s délkou 33 DC, takže ty by jsi mohla mít klidně ovu 11 DC , tak raději snažílkujte, tím nic nezkazíte a trénink je taky potřeba 😀 a nebo ty jdeš na folikulometrii?

dasa.77
13. kvě 2009

a taky mam stale potrebu tuleni,hlazeni a jsem protivna.Treba ted to na sobe pocituji,nastesti uz sel milacek do prace

dasa.77
13. kvě 2009

vendy,jo jdu prave v to pondeli,coz je 12DC

moa
13. kvě 2009

dasi tak snazilkujte kazdy druhy den a to aj ked bude ovu tak to musis chytit 😉

a co povies na x-landery?tie su ok ci nie

jerryjanka
13. kvě 2009

ahojte princezničky
rano idem do centra na utz tak držať palce silno 😀

vendy05
13. kvě 2009

dasi tak to ti teda clostík dává zabrat, no tak ono stejně v pátek by mohlo být moc brzy, ale tak pokud chceš mít jistotu a můžeš si odskočit k doktorovi na utz, tak si dojdi v pátek a budeš mít klid 😉

dasa.77
13. kvě 2009

jerrynka..........to vis ze budeme. Tobe i tvym dvojcatkum 😉

vendy05
13. kvě 2009

jerry já si ty palce ráno umáčkám 😵 Leničce, moe a i tobě 😵

jerryjanka
13. kvě 2009

dasi vendy dik
ale ja cem trojčatka 😀
ale ja idem len na foliky zatial nie na testik 😢

vendy05
13. kvě 2009

jerry jo jo já vím, ale ty jsou potřeba, aby měl být od čeho pozitivní ten těhu testík 😵 😵

dasa.77
13. kvě 2009

vendy,tak to opravdu cas nemam a u meho doktora se nechytam.On mival normalne od 8,ale uz mesic chodi na 7,protoze ma tolik pacientek,ze nestiha.
A to bude asi fakt brzo a zbytecne.

jerryjanka
13. kvě 2009

no veru tak 😀

dasa.77
13. kvě 2009

moa.mas postu

vendy05
13. kvě 2009

dasi tak si užijete hezký víkend a určitě ovu napropásnete a v pondělí buď budou vidět folíky a nebo že jste nebyli o víkendu snaživí nadarmo 🙂

dasa.77
13. kvě 2009

tak,ja jsu do hajan,pustim si telku a snad u toho i usnu.