Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
18. kvě 2009

dobre ranko

amisa ahoj

tak ja stale nic agolutin akosi nezabera , uz by som aj mohla dostat 😵 nech cim skor zacnem

prdecek
18. kvě 2009

amisa: já myslím, že Ti můžeme potichoučku gratulovat 😉

wolfskinka
18. kvě 2009

amisa gratulujem ti ...

no baby to tu riadne roztacate ....

prdecek
18. kvě 2009

když to bylo i na mamatestu tak je to jasný 😉

wolfskinka
18. kvě 2009

tiez si myslim ze je to tak .... baby aj ja uz chcem tie krasne // ... ☹ ☹ ☹ cakam teraz na mrchu a ideme na posledny pokus umeleho ...

amisa
18. kvě 2009

devcata dakujem 🙂 a drzim palceky aj vam.. brucho ma omina vsetko am na bruchu tlaci ,neobsedim neobstojim , kovova chut v ustach obcas.. no dufam ze je to ok

wolfskinka
18. kvě 2009

amisa hej je to ok .... kolko ste sa snazili ?

amisa
18. kvě 2009

wolfskinka 8 mesiacov.. ale toto je clostylovy druhy

prdecek
18. kvě 2009

amisa kdy se objednáš k Dr.??? a kdy neměla dorazit mrška??? držím pěsti aby to bylo ok 🙂

amisa
18. kvě 2009

dnes volala ..ale nema cas mam zavolat za hodinku.... mrska nemala dorazit dnes alebo zajtra..

prdecek
18. kvě 2009

jé tak tak třeba ti to potvrdí už dneska 😵 a kdy byla poslední ms?

amisa
18. kvě 2009

ano lebo ja pracujem na velmi rizikovom pracovisku (dioxiinov a pesticidov), a posledna mrska bola 17.4.09

prdecek
18. kvě 2009

jééé tak to bys byla semnou v lednu 😵

prdecek
18. kvě 2009

tak to už bys dneska asi nešla ani do práce ne???to by ti dala rovnou neschopenku 🙂 já už jsem doma druhým týdnem.

amisa
18. kvě 2009

som v robote..ale len v knacli sedim a popijam caj..

amisa
18. kvě 2009

sa mi to zda uplne neuveritelne

prdecek
18. kvě 2009

to věřím, já tomu nevěřím ještě teď někdy 🙂 a to mám potvrzené z krve i na ultrazvuku. Mě hodně mate že nemám skoro žádné příznaky. ale prý být nemusí. Jediný co mě trápí je zácpa. Občas se teda nějáký příznak objeví, ale pak je zase pryč. Třeba mě včera pálila žáha a bolely prsa a dneska nic 🙂

papus
18. kvě 2009

krásné ráno clostilky 🙂

Amisa gratuluju ti 😉

prdecek
18. kvě 2009

jo a ještě mám příznak takovej že sem plná jebáků 😝

amisa
18. kvě 2009

tak zajtra o 7,00 k dokimu..drzte palceky

papus
18. kvě 2009

budeme držet 😵 😵 😵

shaarka
18. kvě 2009

amisa 😀 to je skveleeeeeee 😵 😵 😵

amisa
18. kvě 2009

dakujem..este co povie zajtra doki

wolfskinka
18. kvě 2009

amisa drzim

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Kočenky, přeju krásné dopoledne 🙂
Amisa, supeeeer, gratuluji 🙂

Holky, to by bylo krásný si tu každé ráno přečíst, že přibyla nová těhulka 🙂

Wolfi a tvoje mrcha teda pořád nikde? To je teda divný 😒

Prdečku, mě se teď před mrchou taky udělaly hrozně jebáky a nikdy je tak nemívám, tak jsem se taky radovala, že to bude k těhu. No a nic, tak doufám, že příště těch jebáků bude ještě víc, klidně úplně všude, hlavně když budu těhu.

Ahojky Šárko a Shaarko 😀

papus
18. kvě 2009

ahoj Leni už se chystám do práce,ale vůbec se mi tam nechce ☹

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Šárko, to se ti nedivím, mě se taky vůbec nechtělo vstávat, je nějak pošmourno a nejlepší by to bylo v posteli.

papus
18. kvě 2009

to by teda bylo 😉 přeji Ti hezký den a večer páááá 😵

moa
18. kvě 2009

ahojte kocky,
tak ja som rada ,ze som przila vcerajsok.uz sme mysleli,ze budeme musiet volat zachranku.od nedele rana asi 3 hod mi bolo zle od zaludka,rano po vstani som zacala aj vracat a takto to slo cely den.do toho sa pridala teplota a zacali ma boliet aj cele nohy.nemohla som nic doata do seba ani pit vsetko co slo dnu slo hned aj von.nemohla som sa ani hybat len som cely cas spala.
dnes mi je uz konecne lepsie
cez to vseko som bola u dokiho a co mame na 25.5 ide drahy na to spermio,ak to bude ok tak idem ja na tu hyst...neviem co.tento mesiac som bez liekov doki chce vidiet aky bude cyklus.
moc nadsena som z toho neni ale od je doki a poviem pravdu zacinam sa bat toho ,ze budem musiet ist na to vysetrenie 😒

amis pridavam sa a gratulujem 🙂

wolfskinka
18. kvě 2009

no stale nikde ... uz mam pichnuty agolutin dvojnasobnu davku tak snad dojde coskor nech mozem zacat