Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
29. bře 2009

Leni, u tebe je to asi jasný, mě teplota dneska ráno klela, kuk http://www.fertilityfriend.com/home/miluse

Mizím do vany a na kutě... ten posun času je hroznej, už vidím jak ráno budu koukat jako puk 😎

lenka_bohousek
autor
29. bře 2009

Miluško, no jo, ovulka se ti blíží, sice později, ale bude.
Já už jsem ze sprchy venku, prosuším vlasy a jdeme do hajan.
Jo a neboj, ráno nás "puků" bude víc 😀

Dobrou noc všem 🙂

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Přejí dobré ránko 🙂
Dneska teda ten spánek stál za houby, neměli by nám takhle drasticky měnit čas 😠

A normálně jsem stále nepřišla na to, pro FF mi některé dny udělá puntík a jindy kostičku 😕

miluse
30. bře 2009

Krásné ranko,

Leni, nezadáváš tam někdy ty teploty např. 36,55 a nědky jen 36,5? Ta půlka by mohla být totiž ta kostička 😉

Jinak máš recht, spánek stál za houby, furt jsem se v noci budila a stejně bych to potřebovala ještě dospat 😔

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Miluško, taky mě to napadlo, ale vždycky to dávám na 2 desetinná místa a minule mi to nedělalo, tak jsem z toho jelen. Ptala jsem se už holek v diskuzi o měření a tam taky nikdo neví. No to je fuk, hlavně že to funguje 😉

A co Nelča, tak je zblblá z té změny času?

miluse
30. bře 2009

Leni, no není to třeba např. někdy 36,55 a pak tam zadáš např. 36,50 a tu nulu to bere jako celou, jestli víš jak to myslím 😉 anebo by to mohlo být i tím, že tam např. zadáváš jiný čas měření. Jinak už mě nic nenapadá.

Nelča je v poho, ta se dospí přes den, včera se moc nevyspala, páč jsme byly u té kamarádky a ta má ročního syna, takže chtěl pořád běhat za Nelčou a jí se to moc nelíbilo 😀

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Miluško, vím jak to myslíš, jsem to i kontrolovala, ale nikdy tam nemám např. 36,5 - právě mám teploměr na 2 místa a vždycky je 36,23 nebo tak. No to je fuk. Mě i napadlo, jestli když tam píšu poznámku, že by to dělalo, ale tím to taky není. Kdybych nebyla líná, tak si přečtu co všechno tam píšou, ale kdo by se s tím překládal 😉

A vidíš, Nelča už včera mě trénink na vaše mimčo 😉

reni25
30. bře 2009

Ahojte baby, mala by som na Vás jednu otazocku...som po dobrati clostilbegytu , 10den po MS a dnes som bola na folykulometrii a lekar povedal ze mam 4 fol. asi 1,4cm velke....neviete nahodou kolko dni trva asi kym dozreju?lekar navrhoval aby sme boli spolu dnes a zajtra...podla mna je to skoro nie????
Ake stym mate skusenosti??dakujem

miluse
30. bře 2009

Leni, ono to možná bude napsaný i tady http://merenibt.xf.cz/index2.html, jsem tam minule hledala i něco skrz ten neměckej graf. Tak až někdy budeš mít náladu si to prostudovat tak s chutí do toho.

No to jo, ikdyž si myslím, že asi bude hodně žárlit, přeci jen teďky je ona náš mazel a veškerá pozornost patří jí 😅

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Miluško, díky, někdy na to třeba kouknu 😉

A to žárlení u našich zvířecích miláčků - můj kocour na děti moc nežárlí, vyrůstal s nimi od malička, ale žárlí na mýho Mildu. Když přijedeme spolu, tak kocour se naštve, nenechá se ode mě ani pohladit a jde pryč 😀

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Ahoj Reni, aby foliky praskly, musí mít tuším aspoň 18 mm. A za jeden den vyrostou myslím o 0,2 mm. Já chodím na folikulometrii až 14-15 den a ovulka bývá tak 16 den 😉

miluse
30. bře 2009

Leni, jsem koukala, že jsi tam měla v pátek docela bohatou úrodičku co? To budou trojčátka jak vyšitý 😀 Ba ne to ti nepřeju, max. 2, tři už by bylo fakt moc 😕

Reni, folíky máš ještě poměrně malé. Jak říká Lenča, většinou praskají tak kolem 18 - 20 mm. A jaktože jsi byla tak brzy na UTZ? 10DC my přijde docela brzy. No ikdyž je fakt, že mě taky v CARu chtěli vidět 11DC 😕

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Miluško, to jo, úrodička byla pěkná a bude mi stačit jedna holčička 😉 Trojčátka si nějak nedovedu představit, ani teda dvojčátka 😀 To kdybych řekla Mildovi, že čekáme trojčátka, tak to s ním asi švihne 😀

miluse
30. bře 2009

No tak to věřím, to by asi švihlo s každým.

Ty jo už od včera mě docela pobolívá v podbrišku, vajíčka asi zrajou, ale teplota tomu zatím moc nenasvědčuje, zatím jen klesá, tak uvidím zítra

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Miluško, teplota zítra vyletí a bude ovulka 🙂 Mě bolelo v podbřišku ještě včera a to už snad bylo po ovulce. Dneska už je to v pohodě 😉 Ale měla jsem břicho jako balón a nemohla jsem ani cvičit na stepperu, jak mě to bolelo.

eloana
30. bře 2009

ahoj holky🙂 tak dneska jsme trosku zaspaly ale do skolky jsme dorazily s malou🙂

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Ahoj El, to víš, to je ta změna času. Mě se o tom dokonce zdálo, že jsme s Mildou zaspali oba dva a vzbudili jsme se až v 8 hodin 😀

prdecek
30. bře 2009

ahojky,

jak se vede? neco vam dam do alba, jestli tam taky neco uvidite...

miluse
30. bře 2009

prdecku, no neke? Jdu se juknout 😕 😵

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Ahoj Prdečku, něco tam vidím, slabý stíneček se mi tam zdá 🙂

didinka02
30. bře 2009

Ahoj holky,tak jsem taky brala clostil, ovu pred nim kdyz uz dosla tak jen jak se ji chtelo a pak i po 40 dnech, ale po clostilku uplne vzorna,po 17 dnech, a i se vsemi priznaky, takze se krasne snazilkovalo.. 🙂 No a hned podruhe se zadarilo... 🙂 , jen doufam, ze to vydrzi... Tak vsem drzim palecky at mate ty vysnene // 🙂

miluse
30. bře 2009

Leni, já taky, ale zatím jen hodně slabý,

Prdecku, kolikátý jsi DPO?

prdecek
30. bře 2009

nevim, ale je to videt jen po naskenovani, jak ten test uschnul tak skoro nic neni videt 😒 tak nevim

prdecek
30. bře 2009

myslim ze 13dpo doplnim graf a hodim ho sem

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Prdečku, ti to nedalo a testovala jsi docela brzy, viď? 😉

prdecek
30. bře 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... ja nevim, ovu mi nevyznacil, ale sem si jista ze byla

moa
30. bře 2009

Ahojte kocky co nove,u mna to vyzera asi tak ,ze ovu tento cyklus nebude ☹
nemozem sa dockat kedy zacnem brat Clost aby som vedela ci to pomoze.inak kolko dni po ovu ho beriete

eloana
30. bře 2009

ja carku taky vidim🙂)) to je nadejne🙂

prdecek
30. bře 2009

no uvidime, jak to dopadne.... na net se asi zase par dni nedostanu, pokud ho dneska doma nezprovoznim

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Prdečku, teplota je vysoko, tak ti přeju ať se stále drží a // sílí 🙂 A myslím, že ovu byla, i když jí WK nevyznačil - řekla ten 15-16 DC 😉