Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
11. čer 2009

no a hlavne ked sa to stane dvakrat ☹
ale verim že daju clostik a možno bude čoskoro čakať dvojky 😵

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Jani, právě, dvakrát, to musí být hrozné 😢
A určo jí clostík opět pomůže a pošlou je na genetiku, něco zjistí, dají léky a brzy bude těhulka a třeba zrovna bude čekat ty dvojičky 😵

kkamca
11. čer 2009

Leni taky jen špinim..to se mi takhle nikdy nestalo,že by na to měl nějak vliv clostil?To jsem zvědavá kdy se to rozjede.. 😠

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Kami, já bez clostíku dřív špinila tak 3-4 dny před mrchou, s clostíkem to úplně přestalo. Až teď se to objevilo a nevím, jestli to taky nemohl způsobit utrogestan. Ale špinila jsem 2 dny, pak den klid a dneska ráno na tvrdo mrcha 😠

jerryjanka
11. čer 2009

lenik som taky pripad ako ty ms ovu som mala aj predtym
ale kedže mam pco tak mi zle pracuje žlte teliesko
preto mam aj dufik
a asi si si nevšimla otazočku - mala si pauzu? alebo si clostikovala 5 mesiacov vkuse

moa
11. čer 2009

rada bych vas vsetky rozosmiala dostala som super mailik take kratucke video ale ked tu sa to neda kde poslat 😀
juuj poradte ako bych vam to mohla ukazat

kkamca
11. čer 2009

Leni já právě špinění neznám..u mě to vždy přišlo naráz..červeně..a dnes od rána ..hnědě.. 😠 To jsem z toho jelen..
Jinak jsem dnes byla v lese mrknout na borůvky..tak zítra bude koláč.. 😀 Jen jsem tzrochu zmokla 😀 😀

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Janik, omlouvám se, otázku jsem fakt přehlédla 😕 Clostík jsem měla 2 měsíce, pak měsíc pauzu a teď 3 měsíce. Takže bych ho ještě mohla, ale nevím. V noci mám o čem přemýšlet a kdyžtak bych zítra zavolala doktorce a zajela si pro něj.
Holky, vy mě nakonec ještě přemluvíte 😀

kkamca
11. čer 2009

Leni zkus ho ještě.za to nic nedáš 😀

jerryjanka
11. čer 2009

lenik - skus to ešte mesiac - ja by som to ešte skusila fakt.
ja som mala mať teraz mesiac pauzu ale dam si - ak to naaaaaaaaahodou nevyjde ešte jeden mesiac a potom dva mesiace pauzu a v septembri pojdeme na kontrolny spg či vitaqminky pomohli 😀

papus
11. čer 2009

Leni já bych taky do toho šla zítra si pro něj dojed 🙂 jdu se dívat na Růžovku 😵

jerryjanka
11. čer 2009

lenik a si jasna 😀 😀 😀

moa
11. čer 2009

teda vy pisete o 106 nestiham citat este stale mam daco na robote pokial pride mirec z prace aby som mala pokoj.niekedy bych si zelala byt chlapom

moa
11. čer 2009

jeri tie vitaminky co si mi pisala ti poradil doki alebo v lekarni

kkamca
11. čer 2009

Tak holky já jdu do hajan..mějte se a krásné snění 😔

lenka_bohousek
autor
11. čer 2009

Holky, tak teda jo, zítra si pro něj jedu, ukecaly jste mě 😀
Ale pamatujte si - do měsíce jsme tu všechny těhulky a basta 😵 😵 😵

Kočenky, jdu taky na Růžovku a musím si zabalit pár věcí na víkend, budu ho trávit u našich na chalupě, když je Milda pryč.

Hezky se vyspinkejte a díky za bezva pokec 🙂

Zítra pááááááá 😵

moa
11. čer 2009

pa kkamci a dobru 😉

mimina321
11. čer 2009

som tak narýchlo zdrhla mala som babinec,kamoška mi doniesla mladučký hrášok mňamm.doslova som sa nažrala 😀 😀 😀
ja pijem ten aloe gel a femibion a vy aké jete vitamínky?

moa
11. čer 2009

no tak som tu asi ostala sama

leni dobru aj tebe a pekne si to uzi cez vikend 🙂

jerryjanka
11. čer 2009

moa - to som sa dočitala na nete, a cez známych
profertil je známy na celom cz a aj svk
a tribulus ten dodava testosteron
a cem-m pre vitaminy všetky pre draheho 🙂

moa
11. čer 2009

hmm ja estev pockam do soboty co povie ten doki a ak nam ten nic neda asi skocim aj ja do lekarne a nieco si vypytam.
koleginin manzel je tekvicove semiacka a pije olej z ovsenych vlociek,ze im to niekto poradil ale neviem ci to funguje

jerryjanka
11. čer 2009

no to neviem ale to by moj muž do ust asi nedal tak preto vitaminy a mineraly a bylinky 😀

moa
11. čer 2009

ja som tiez hladala,ze daco na tie spermosky ale nic riadne som nenasla. co mam vlastne pisat do google,ze co vlastne hladam

jerryjanka
11. čer 2009

daj si profertil
niekto by ti to mohol kupiť a poslať 😉

mimina321
11. čer 2009

no jerry mm zatial ničím nenapchávam ale teraz si mi nasadila chrobáka 😅 čo sa budem tými zdravými vecami napchávať len ja? 😅 okrem toho všetko to zdravé asi musí hnusne chutiť 😝

jerryjanka
11. čer 2009

mimina a aky spg mate?

moa
11. čer 2009

jeri je to vo flasticke alebo take platky liekov ako byvaju

jerryjanka
11. čer 2009

flaška to je - taka plastova - su to velke tobolky a brutal cenu maju 😅

mimina321
11. čer 2009

jarry žiadny moja dr to už rok necháva na prírodu ☹ a ako som už povedala prírode sa nechce
na jeseň nás pošla do car -už ma má asi plné zuby 😅

mimina321
11. čer 2009

a ja sa ti napchávam všetkým možným aj nemožným aby som tomu pomohla
a nič
pritom ten prvý krát som otehu hned 😔