Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
21. čer 2009

caute kocky ,tak uz som tu nakupila som akurat tak velke h... s prepacenim 😒 nikde nic poriadne,tak som si kupila aspon 1plech na pecenie 🙂 nech som aspon tucna zo sladkeho,snad budem mat cas v nom aj piect 😉

a navarene uz tiez mam poslusne hlasim,sice som zmenila recept alebo je to super 😉

moa
21. čer 2009

ty pani zasa sme sa s dasou obisli 😉 to je sila

jerri ako bolo u svokrovcov,mala si pekny den

jerryjanka
21. čer 2009

ja mam super svokrovcov chodim k nim rada
tento tyžden pojdeme asi skoro každy den k nim - vyrovnavame si miestočko na bazen už sme dnes kupili aj podložku pod bazen a plavak na tabletky
už len solarna plachta a bude komplet
len aby počasičko vyšlo už konečne

moa
21. čer 2009

juj jerri normalne ti zavidim 🙂
ja som sa kupala naposledy tak normalne na jazere pred 4rokmi 😒 sla bych si tak riadne zaplavat a vyblaznit sa
to ked budes mat dovo tam budes travit kazdy den 🙂 a budes opalena ako od mora

jerryjanka
21. čer 2009

ja nepracujem som s tatinom doma takže ked bude pekne budeme striedať kupalisko u nas potom kupalisko v rajci tam je super tobogan a potom bazenik u svokrovcov - podla nalady
a k opaleniu ja každy rok v auguste vyzeram jak keby som bola mesiac pri mori - brat bol v afrike a na mna sa nechytal 😀

moa
21. čer 2009

juuj to ti bude ale aspom si trochu oddychnete ,ved ked bude potom zima nebude sa dat nikam ist budes moc spominat na leto 🙂

jerryjanka
21. čer 2009

moa - no my sme chodili aj v zime 😀 lebo sme takí vodáci -aquapark bešenová , termalne kupele rajecké teplice
bez vody sa nam žije zle 😀 😀 😀
sranda že chodim vždy len s tatinom muž vodu neznaša - teda vodu v bazene - on len do sprchy horucu vodu

moa
21. čer 2009

aaaaaa besenova,tak tam som bala ja ja juuj tam je super 🙂 som debatovala s mamou,ze ked pojdeme som v septembri by sme tam mohli skocit,ona tam este nebola by sa je tam ucite pacilo 🙂

tak to potom jeho smola asi nevie ake je to super ,nie?

jerryjanka
21. čer 2009

moa - no tak nie je dobry parťak na taketo akcie - preto som rada že tatino je - a on nech si sedi doma 😀 😀 😀

papus
21. čer 2009

Dášo jak jsi myslela,že mi pregnyl nezabírá 😕 ??

všem clostilkám přeju krásnou dobrou noc pááááá 🙂

jerryjanka
21. čer 2009

papus ona asi skôr myslela shaarku ale ked ty si šárka tak asi preto sa to spytala teba 😀

shaarka
21. čer 2009

😀 😀
no jak, jak. proste som divna 😀
dobru nocku, piskotky 😉

wolfskinka
22. čer 2009

Dobre ranko ...

michamicha
22. čer 2009

ahoj clostilky,

dneska jsem zobla první clostík, večer mě čeká druhý, tak jsem zvědavá jak na mě bude působit...

jarulai
22. čer 2009

ahojte clostylky 😉

ja tiež patrím k vám...clostylkám...chcem sa vás spýtať - mali ste niektorá po clostyle že total o ničom mrchu - moja je taká slabá a úplne bezbolestná. na 3.den mala intenzitu ako inokedy na 5-6DC, takže neviem, čo to má byť 😠 a ešte jedna otázka - clostyl vám znižuje či zvyšuje sliznicu?
vdaka za odpovede 😉

kkamca
22. čer 2009

Dobré ráno..

papus
22. čer 2009

Krásné ráno clostilky 🙂

Michamicha tfuj tfuj tfuj ať máš hodně folíků 😉

ivirk
22. čer 2009

jarulai clostil nerobi nic so sliznicou,on podporuje rast folikul. na sliznicu je napriklad duphaston, nie clostil. Ja som ho brala uz dva cykly a mala som ich velke nad dva milimetre, teraz o dva dni zacinam treti cyklus s clostilom.tie doterajsie boli neuspesne, vcera prisla ms, tak smola 😖

jarulai
22. čer 2009

ivirk, vdaka. lebo ja ho beriem práve kvoli tej sliznici, takže som teraz z toho magor 😨 no ešte sa teda porozprávam s dokim 😉

ivirk
22. čer 2009

a to ti lekar na to predpisal, to neviem ale som si ista, ze to nema taky ucinok. na rast sliznice je duphaston a este co tu baby pisali tak aj nejaky utrogestan alebo take nie co ale clostil na 100 % nie, to si zisti, lebo clostil sa berie aby dozreli folikuli

moa
22. čer 2009

dobre ranko,
tak ja uz sm jasna ako facka 😒 rano som si odmerala teplotu a ako som vybrala teplomer rozbehla sa mi MS ☹
no tak zasa nic ,hned dnes sa musim objednat na stredu na tie dalsie krvne testy 😒
som zvedava ci uz budu mat vysledky z tych minulych,boze vsetko to tu trva vecnost

ivirk
22. čer 2009

moa ja som na tom presne rovnako,dokonca som nemala ani ziadne PMS a to mam uplne vzdy tak som tajne dufala v nieco a nakoniec rano prisla ms este aj predcasne, no co uz,dalsi neuspesny mesiac za nami, skusame dalej. 😉

moa
22. čer 2009

ivirk ja som mala to iste ,uplne nic ako keby ani nemala prist.a to este v sobotu som mala teplotu 37.1 co som tajne dufala a takto to zasa dopadlo 😒
no nic uvidime co bude dalej uz aby som mala vsetky vysledky a uvidime kedy pojdeme na IUI 🙂

bud rada,ze prislaskor aspon budes moc rychlejsie zasa snazilkovat 🙂

ivirk
22. čer 2009

moa ved hej ale uz niekedy nad tym stracam nervy a trpezlivost, ale ty asi vies o com hovorim. ☹ Ty beires nejake lieky? predpokladam ze clostil a okrem neho este nieco?

moa
22. čer 2009

ivirk ja som mala 8mesiacov Duphaston,potom mesaic Clostil+Fematab+Pregnyl,no a ked nic moj doki ma poslal ku jednej spec.doki ,no a ta mi dala na dalsi mesiac Duph+Parlodel,ze co to urobi ,a ak nic tak uz teraz sa nam robia vseliake mozno vysetrenia a pojdeme asi v auguste na IUI 🙂 snad sa potom zadari 🙂
a jasnacka,ze pred tym zasa stimulacia Clostilom

vies je to tazke ,je som prisla na to,ze spravodlivost asi nie je 😒 lebo keby bola nebolo by nas tu tolko co mame taketo problemy
skus to brat tak,ze kazdy mesiac nova nadej 🙂 aj ked je to tazke nestracat hlavu.mozno sa riadne vyplakat alebo aj opit ak to pomoze,ale potom zasa terba ist dalej s nadej ,ze co ak uz tento krat 🙂

a raz to predsa vyjst musi 🙂

moa
22. čer 2009

tak ja musim bezat do prace dnes ma cakat dlhy den 😒

vsetkym pekny zbytok dna 🙂

kkamca
22. čer 2009

Kde se dneska všichni couráte? 😀

wolfskinka
22. čer 2009

ja som tu len som musela nieco ine riesit

shaarka
22. čer 2009

ahojte, aj ja som tu.

len sa stahujem z temy do temy.
najprv som bola v Grafoch... potom som zalozila Ako sa nezblaznit...
potom mi nasli PCO, tak som sla tam. potom zacala Liecba clostilom, presla som Pregnyl, Manzel na spermiograme, Neplodnost muza, a nakoniec koncim v Stitnej zlaze a otehotnenie.
Na krvi som este nebola, ale podla UZV mam pravy lalok 2x vacsi ako lavy :( a milion priznakov hypotyreozy.

S clostilom koncim uplne, mozno si necham len duphaston, nech mam aspon menzes. 😖
A laparka. VIII/09 alebo X/09 🙄

vsetkym vam drzim palce, nech vidim vela uspesnych ovulacii! 😉 😵

kkamca
22. čer 2009

shaarka:tak držim pěsti..at ti to vše vyjde na 1.. 😀