Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
1. črc 2009

Leni,ty se asi hodne nudis,ze? Nove foto............

Jedeme,bohuzel.Ja ho v tom autobuse uskrtim.

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Dášo, to víš, nevím, co bych prováděla 😀 A změna musí být, abysme měli nějakou zábavu.

Ty jo, tak to ti nezávidím, do ČH je to pěkně daleko a já bych Milouše taky musela uškrtit. My jsme tam už chtěli několikrát na dovču, ale busem takovou dálku nechci a letadlem je to tam drahé. Tak většinou skončíme na nějakém řeckém ostrově, protože to je levnější.
No ale tu cestu vydržíte a pořádně si to tam užijete. A kdy že nečekáš tu hnusnou mrchu?

dasa.77
1. črc 2009

Holky,ja taky jdu.Umyt nadobi,at toho zitra nemam tolik.Staci,ze budu muset delat rizky,zehlit si veci,co beru sebou a balit.Taky si barvit hlavu.No mam toho pozehnane.PA a dobrou noc vsem

dasa.77
1. črc 2009

5.7.

dasa.77
1. črc 2009

PARADA,CO?Budu mit hezkou dovolenou,snad posledni v dohledne dobe.Smiminkem do 2 let neletim!!!! 😀

dasa.77
1. črc 2009

Jak se tu neukazu nejspozdeji 13.7.dopoledne,tak nam to nevyslo a mam hnusnou naladu 😉

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Dáši dobrou a třeba mrcha nepřijde a dovolenou ti zkazí akorát to, že budeš blinkat kvůli těhulení. Budu na tebe myslet a třeba bysme si mohly vyměnit mobily, abys mi písla, jak to vypadá. Kdyžtak mi pošli číslo do IP 😉

A já taky jdu, ještě musím nachystat sváču Mildovi do práce, pomalu ho vzbudit a pak už hurá do pelíšku.

Tak dobrou všem a ahoj zítra 🙂

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Dášo, žádné takové, i kdyby mrcha náhodou dorazila, tak se nám ozveš, až se vrátíš, ať víme, že jsi v pořádku 😉

dasa.77
1. črc 2009

Leni,ted stoji las minute do CH 9000 vcetne poplatku.Termin od 4-11.7.Tak jsem chtela letet ja.Taky uz jsem mu radne vynadala,protoze jsme dali 7500 busem 😠

papus
1. črc 2009

daso dnes jsem 13den po transferu

Leni no holky tady mi psaly,že jedna měla 12den po špinění test // až později asi se jedno pustilo a zbylo jen jedno..........tak nevím zda by to bylo u mě možné nechci doufat a utěšovat se 😒 😒 mrazáčky nemáme žádné ☹

dasa.77
1. črc 2009

last

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Dášo, s těma chlapama je to hrozný, furt by šetřili a počkej, jak bude litovat, že neletěl. My byli busem jednou a naposled, už mě tak nikdo na dovču nedostane 😉

Šárko, utěšovat se asi nemá cenu, nedělám to ani u sebe a stejně to nepomůže živit v sobě nějakou naději, pak to bolí ještě víc. A škoda, že nemáte mrazáčky 😢 Ale uvidíš, jak to ještě dopadne a do ti pak řeknou v CARu. Teď prosím žádné slzičky a trápení, hezky se vyspi a prostě ono to nějak dopadne.

papus
1. črc 2009

jsi hodná Leni snad to zvládnu nejhorší to bude v práci když se mě budou ptát zákaznice jak to dopadlo 😒

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

Šárko, držím ti palečky, ať to aspoň trošku zvládneš. Určitě jsou tvé zákaznice ohleduplné a nebudou tě zbytečně trápit.

Holky, tak jdu. Mějte se fajn a zítra čauves 😉

papus
1. črc 2009

hezkou dobrou noc Leni 🙂

moa
1. črc 2009

jeej dasi co to citam tak nakoniec dovo a nie chatovacka 🙂 ako sa to to podarilo ho prehovorit,si to potom riadne uzi a az sa vratite 3 🙂

michamicha
1. črc 2009

šárko, taky držím palce, uvidíš jak to dopadne, já bych zkusila testík ještě tak za 2 dny, když se MS nerozjede 😉

jdu spát, jsem utahaná a zítra vstávám ve 4:30 ☹

prdecek
2. črc 2009

ahojky holky,

jak se tu máte? co nového????
Já jdu dneska poprvé zase do práce, cítím se tak jako bych tam teprve nastupovala, mám trému 😀 ale naštěstí se tam na mě už těší, tak to je v poho.

Jinak všem kdo nečekají mrchu nebo jdou na nějáký zákrok držím pěsti aby to bylo tak jak chtějí!!!! 😉
večer za váma mrknu 🙂

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Dobré ránko děvčátka 🙂

Prdečku ahoj, zrovna včera jsem si říkala, že už určitě chodíš do práce a taky že jo. A super, že se na tebe všichni těší, to se hned jde líp a život je veselejší.
Těhulka žádná nová není, Dáša nečeká mrchu nějak na konci tohoto týdne, já jí nečekám někdy na konci příštího týdne. Papus nejspíš nevyšlo IVF, včera začala špinit a testík byl negativní, ale já pořád věřím, že se to změní.
Jsem ráda, že jsi v pořádku a že to tak dobře zvládáš, jsi šikulka 🙂
A určitě za námi choď, když budeš mít čas, víš že tu krafeme o všem možném 😀

Šárko a jak to s tebou vypadá, doufám, že mrcha nedorazila 🙂

a1211
2. črc 2009

Ahoj holky, hezký ráno at je hezčí než to včerejší🙂tady

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Ahoj Alex, určitě dneska bude hezčí, navíc už je čtvrtek, zítra to přežijeme a potom 3 dny volno. Huráááááá 🙂 🙂 🙂

a1211
2. črc 2009

🙂tak at ti to dneska v práci utíká, doufám, že nebude takové dusno jako včera:(blee. Jinak v 10 jdu k dr.procpala jsem se na ultrazvuk, tak doufám, že mě potěší a že ovulka fakt byla🙂včear jsme to s manželem dohnali, tak snad jsem nic neprošvihli🙂a Leni co dělá ten tvůj, že chodí tak na noc? To by mě bylo smutno, usínat sama....

jaspina
2. črc 2009

Krásné ránko přeju. Já dnes musím ještě dodělávat poukazy a vůbec se mi nechce.. 😒 Snad mi to aspoň bude sedět a nebudu někde dohledávat celý den 2 haléře 😠

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

To máš pravdu, včera byla hrozně, nám se v kanceláři vzduch ani nehnul.
A v 10 ti budu držet palce, určitě bude vše v pořádku a ovulku jste nepropásli 🙂
Ten můj dělá elektrikáře a chodí 4 týdny ranní, pak jeden odpolední, jeden noční a pak zase 4 týdny ranní. A máš pravdu, taky se mi špatně usíná samotné. Jediná výhoda je, že mám pro sebe celou postel 😉

a1211
2. črc 2009

🙂aha já právě myslela, že to má tak pořád na noc, týden se to dá vydržet🙂určitě se pak ozvu jak jsem dopadla, jdu se pomalu chystat, tak sem občas juknu...Ahoj jaspi

dasa.77
2. črc 2009

Dobre ranko,devcatka.

Ahoj prdecku,dlouho jsem te nevidela,neni divu ☹ POKUDbudes vse docitat,tak zjistis,ze se tu dely poradne veci za posledni tri dny 😉

Ja jsem vstavala asi pred hodinou,uz mam nabarvenou hlavu a pekne me to zere.Snad mi na te pale neco zustane.Nejhorsi je,ze pouzivam odstin blackberry,a ona dost dlouho pousti.Tak doufam,ze si nezabarvim plavky.To by me fakt nasr...!

Alex.......tobe taky drzim palce,at ti potvrdi ovulajdu.Kdy myslis,ze byla? Pokud dele nez pred dvema dny,tak to doktor nepozna.Ale naopak,jestli jsi byla na mereni foliky,coz ty myslim ne,tak by tam bud byly,nebo nebyly.

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Ahoj Jaspi-Leni 🙂

dasa.77
2. črc 2009

NOOOOO,JA NEVERIM SVYM VLASTNIM OCIM,KDE NIC,TU NIC.NEVIDIM TADY KAMCU 😀 TO JE FAKT DIVNE

a1211
2. črc 2009

Ahoj Daši, aha takže to dr.nepozná? No já si ymslím, že pokud byla což nevím 100% tak byla včera nebo předevčírem, a na měření jsem právě nebyla, ona mi řekla, že si mám dělat jen testy a na ultrazvuk mě nezvala musela jsem se tam vetřít sama

dasa.77
2. črc 2009

Tim konikem si vzdy pripomenu vzit utros.Jeste ze zacinam byt na nem tak trosku zavisla 😀