Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vendy05
20. dub 2009

Leni 😀 😀
Holky nesmutněte, prostě těhulinky budete a hotovo 😎

papus
20. dub 2009

no to je pravda moc to neutíká,ale my s tím nic nenaděláme musíme čekat a nervovat se pořád 😖 😉

jerry doufám,že u tebe budou taky 😉

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Jerry, já mám něco o našem snažení napsané v albíčku 😉

Vendy, tak jo, budeme těhulinky 🙂

Kočky, já už se loučím, jdu douklidit v kuchyni, rychle do sprchy a chrnět, musím dospat to flámování a včerejší pozdní návrat.
Hezky se vyspinkejte a zítra paaaaa 😵

PS: Tabulku už mám z poloviny hotovou, tak snad jí stihnu v práci dodělat a pak jí hodím do albíčka.

jerryjanka
20. dub 2009

jeeeeeeeeeej - lenka šikulka si :-P

ahojky a moc sa neprepracuj 😉 jejda od marca 2007 - to je dosť to ja o rok menej 😅

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

Jerry, my jsme snažení ten první rok nebrali moc vážně, nechávali jsme to být a užívali si života. Ale pak jsme se teda do toho dali a snad se brzy dostaneme k vytouženému cíli, stejně jako vy všechny 🙂

jerryjanka
20. dub 2009

jj určite ano - je jar - a bude za chvilu maj lasky a dvoch paličiek čas 😵 a bude to tu tehotnieť jedna radosť

papus
20. dub 2009

hezkou dobrou noc Leni 😉

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

no to jsi krásně napsala 😵 už se moooooc těším na ty // u nás všech 🙂

a už fakt jdu, zítra ráno vás dočtu a přes den se taky určitě ozvěte 😉

dobrou nocku 🙂

eloana
20. dub 2009

ahoj holky to moje telo je fakt divny 🙂 vzdy mi splasknou prsa kdyz to dostanu a uz mi splaskly a jeste nic tak treba v noci uvidime.asi to je po tech hormonech

jerryjanka
20. dub 2009

dobru nocku a ešte pred spankom sexiiiiiiiiiik 😵

vendy05
20. dub 2009

Holky taky přeji dobrou noc, jdu koukat na tv... tak se mějte krásně

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

jerry, já už psala miláčkovi, aby mě probudil, až přijde z práce, tak snad sexík bude 😀

ahoj el, doufám, že ms v noci nepřijde a prsa ti zase brzy vyrostou, protože budeš těhulka 😉

Šárko, i tobě dobrou noc 🙂

jerryjanka
20. dub 2009

leni neda ti odisť od toho koníka 😀
ja to poznam
ale dobru nocku všetkým ktore odchadzaju

eloana
20. dub 2009

zitra jdu na krev uz jsem dnes netestovala,ale smirila jsme se s tim ,ze nic a urcite nic nebude

papus
20. dub 2009

všem sladkou dobrou noc a hodně sexíku 😀

lenka_bohousek
autor
20. dub 2009

jerry, jj, je to hrůza, odtáhnout se od koníka, dá se tu vysedávat dlouho do noci 😀

el, tak zítra budu držet palečky a napiš nám pak, jak to dopadlo 😉

a už fakt jdu, brou noc a také přeju hodně sexíku 😅

eloana
20. dub 2009

urcite napisu🙂))) ale uz to vite ted NIC

jerryjanka
20. dub 2009

eloana - tak zajtra držime palce
kamoška mala na 12 DPO negativny testik a že je tehula zistila až 14 DPO tak nestracaj nadej

eloana
20. dub 2009

ja mela od 10 dne pozitivni slaboucce ale asi to bylo pregnylem neb carka nesilila:(( dnes uz jsme netestovala

luuca2
20. dub 2009

Holky, dobrou noc. Snad na chvilku usnu. A zítra až budu mít čas tak písnu jak to všechno dopadlo. 😉 Nebojte se, dočká se kažná snažilka.

jerryjanka
20. dub 2009

eloana - ale pregnyl je tak 7_ dni nie?

eloana
20. dub 2009

no kazdy rika neco jineho prave.me tedy asi i 15 dni od pichnuti

jerryjanka
20. dub 2009

elo - tak to fakt neviem - každy fakt niečo ine hovori
moc by som ti priala aby to bolo miminko 😵

eloana
20. dub 2009

diky uvidim zitra.uz jsem to orvala🙂tak jsem smirena.sestrenka mi ji vezme takze v pohode🙂

kikina666
20. dub 2009

dobry vecer .. nik tu nie je tak aspon pozdravim

michamicha
20. dub 2009

ahoj, já tu jsem 😉

kikina666
20. dub 2009

michamicha ahoj .. no ja uz pomalicky odchadzam do sprchy uz je vela hodin a spinkat zajtra zavcasu vstavam

michamicha
20. dub 2009

tak dobrou noc 😉

moa
20. dub 2009

ahojte kocky je tu este dakto

michamicha
20. dub 2009

otázka na zítřejší ráno 🙂
myslíte, že když teď beru ty pilule na ten prolaktin, že by ovulka mohla dorazit třeba dýl??? jsem se na to zapomněla zeptat doktora 😠 jestli má vůbec smysl to hlídat, ještě mám 15 dní před sebou do MS 😖 a minulý cyklus se mi oproti tomu předminulému prodloužil o 2 dny, takže předpokládám, že ten současný se zase o trošku protáhne...