Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
26. dub 2009

lenik - dobru noooooocku a pekne si zasexikujte :-P

mannerka
26. dub 2009

jeej ahoj leni a zaroven pekny vecer prajem 😉 😀

jerry, som v tomto rovnaka, ked je zle, treba sa na to vyspat a rano je vsetko 180° krajsie 😎 , ktovie preco?
Tak sa dobre doruzova vyspinkaj 🙂

moa
26. dub 2009

ok kocky my sa ideme prejst konecne neprsi aspon sa bude lepsie spat
vsetkym prajem krasny vecer a ak ide dakto zajtra ku dokimu tak len pozitivne spravicky
pekny vecer 🙂

papus
26. dub 2009

jerry depku zahoď a hezky se z ní vyspinkej ju??? 😉

papus
26. dub 2009

Leni na zítra držím pěstičky krásnou dobrou noc a sexíkkkkkkkkkk 🙂

jerryjanka
26. dub 2009

dik baby - veru vyspinkam sa dnes dufam dobre aj ked pojdem asi až okolo polnoci - a zajtra mam stretko s jednou strašne fajn kočkou tak sa tešííííím

lenka_bohousek
autor
26. dub 2009

Ahoj Man, teda to je tak hezké, jak se ukazují tt ve vizitce, už se těším, až je tam budeme mít všechny 🙂

Jinak mě začalo bolet v podbřišku, nafouklá jsem jako koule, takže ovulka fakt asi bude. Mám ještě 2 ovu testíky, tak si zítra jeden udělám.

Tak a jdu na tu sprchu.

papus
26. dub 2009

moa krásnou procházku a klidnou dobrou noc 🙂

lenka_bohousek
autor
26. dub 2009

Šárko, díky za pěstičky. A taky přeju krásnou dobrou noc 🙂

mannerka
26. dub 2009

leni, stale na teba a ostatne kocky z tejto temicky cakam 😉 , nech tu novu temu v tehulkach pekne rozbalime 😀

saska1
26. dub 2009

jerry...neboj, bude to dobre... 😵
babulky,..rada som tu s vami chvílku pobudla, idem kuk lets dance ...nejako ma pobolieva bruško 🤐
dobrú nocku vám prajem...

papus
26. dub 2009

mannerko to bylo krásné kdyby se nám všem ukázalo // 🙂

jerryjanka
26. dub 2009

sasik - zahryzava sa mimisek :-P
uvidime no - snad sa dočkame tento rok 😵

mannerka
26. dub 2009

kocky,
utekam do sprsky a do postielky, sa mi akosi ocka zatvaraju. Pekny zvysok vecera prajem 😉

jerryjanka
26. dub 2009

ahoj mannerka a všetky ktore idete plec

papus
26. dub 2009

všem krásnou dobrou noc sladké sníky 🙂

zítra mám celý den práci tak dojdu až večer tak se mějte krásně hezký pondělní den vám přeji a všem tfuj tfuj tfuj 😉

kikina666
26. dub 2009

lenka papa

uz som pichnuta pregnylom do zadku ... a idem sa umyt tak vam vsetkym dobru noc a sladke sny

zuzka72
26. dub 2009

Ahoj, mám jen dotaz. Beru už po několikáté Clostilbegyt na vytvoření více vajíček a pak si píchám injekci, aby došlo plánovaně k ovulaci, bohužel už to tak dělám po několikáté a stále nic, nemáte s tím někdo zkušenosti? Podařilo se vůbec někomu takhle otěhotnět, jsem z toho už malinko zoufalá, no asi víc než malinko. :o(

prdecek
27. dub 2009

dobré ránko,
včera jsem tu nebyla pač mi bylo strašně zle, celý odpoledne jsem proležela a byla obsypaná posmrkanýma kapesníkama. Ale ten můj se o mě vzorně staral, nosil mi čajíky s medem a citronem, loupal mi pomeranče a měl péči 😀

co je tu nového???? chvílí tu pobudu a pak si zasejc pudu lehnout.

kikina666
27. dub 2009

prdecek ... lenka ide dnes na folikulometriu a ja zajtra na IUI s dvoma folikmi, tak uvidime

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Krásné dopoledne holčinky moje nejmilejší 😵
Tak jsem zde a teda úrodička se povedla - nalevo 3 dominantní (21, 21 a 23 mm) a vpravo 1 dominantní (22 mm). Sliznice taky pěkná, takže dneska dáme opět sexík, protože ovulka propukne brzy 😉
No a teď aby aspoň jeden folík našla některá ze spermijek a budu nejšťastnější osůbka po sluncem 🙂

Prdečku, ty máš teda pěkně hnusnou chřipku a zrovna když máš volno, to je pěkně nespravedlivé.

Kikina, tak ty už jsi opíchaná pregnylem a zítra bude tvůj velký den 🙂 . V kolik hodin tam jdete, ať ti můžu držet palečky.

Zuzka72, já bohužel užívá jen clostil, ovulku mám sama od sebe. Ale vím, že Vendy, která je už těhulka, brala 6 měsíců clostil - injekce pregnylu a pak utrogestan a otěhotněla v tom 6. cyklu 😉

moa
27. dub 2009

pekne ranko vsetkym,ja len tak rychlo na skok.
leni moooc mooc drzim palceky z tolkych vajek sa uz fakt musi zadarit a nie len jedno 🙂

kikina tebe tiez vela stastia a bodaj by sa podarilo z oboch 🙂

no moj drahy sa rozohodol,ze chce este raz spermiogram lebo ten co mu uz bol urobeny bol takym stylom,ze doki zobral z toho co sme mu dali vlozil pod mikroskop a povedal,ze je to ok.
ale potom mi tu dakto pisal,ze oni dostali celu stranu popisanu zo vseliakymi parametrami a mojej polovcke to nedalo spat.takze zajtra ideme obaja ku dokimu a ziadat o toto vysetrenie este raz
😉 dufam,ze to bude ok

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Ahojky Moa, díky za palečky 🙂

To je dobře, že jste se rozhodli pro nový spermiogram, měla by to udělat nějaká laboratoř a hlavně pořádně. My jsme měli také popsanou celou stránku A4 s různými údaji, některým jsme ani nerozuměli. Ale byli jsme s výsledky u sexuologa a ten nám všechno vysvětlil.
A určitě bude vše ok 🙂

moa
27. dub 2009

leni my sme boli objednany do heliosu a potom mi kamoska povedala ,ze to robia vsade na urologii,tak som to zrusila a sli sme u nas ku urolog a ten to urobil.ale asi som sa mala najskor dakoho spytat alebo prestudovat internet teraz banujem,ze sme nesli do toho Heliosu vedeli by sme na com sme 😒
uvidim zajtra co povie doki snad nam ten papier da vyzera byt v pohode, poviem mu rovno co je vo veci a snad to pochopi
🙂

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Moni, nám dělali spermiogram v genetické laboratoři, poslala nás tam moje gyndr. A čekali jsme asi 4 hodinky a pak jsme šli k tomu sexuologovi na pokec 😉

prdecek
27. dub 2009

Kiki tak držím pěsti ať to dopadne!!!!!

Leni a ty ať máš hodně folíků.

Já jdu na foliky 11.5. teda třeba už nepudu, to se ještě uvidí 🙂

moa
27. dub 2009

Leni ja uz som sa poucila dalsi x pojdem radsej do nejakeho spec centra pre istotu.

ja musim uz bezat do prace zasa dlhy den a vecer este aj skolenie fuuj ☹

tak zatial vsetkym pekny zvysok dna 🙂

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Moni, tak krásný den a v práci ať ti to rychle utíká 🙂

lenka_bohousek
autor
27. dub 2009

Prdečku, folíky se vydařili - koukni výš na této stránce 😉

A jak je tobě dneska, už je to lepší?

kikina666
27. dub 2009

lenka no ty si riadna sliepka .... tolko vajicok drzim palce