Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
27. lis 2012

@mijadave jej to mi je velmi luto, ze mate taketo problemy, ale vsetko sa urovna a bude zase dobre urcite drzim Vam palceky...hlavu hore urcite to dobre dopadne a udobrite sa....posielam vela pozitivnej energie. 😉

nelabela
27. lis 2012

@mijadave
to je mi luto, prajem Vam nech sa to da zas dokopy a vsetko sa obrati do stastneho konca.... ☹

mvkoty
27. lis 2012

@mijadave zlatko přeju ti ať se to doma brzo srovná a manželství se dá zase dopořádku. Posílám spousty energie a síly na jeho záchranu....já tabulku klidně převezmu, snad to zvládnu s holkama za tebe

mijadave
27. lis 2012

@milacik3
@nelabela dakujem dievcata... nespala som celu noc... dnes rano odisiel do prace, vrati sa vo stvrtok vecer... lepsie sa necitim, neviem, je mi hrozne a k tomu mi je zima a pritom doma kurime a deti su len v tricku... ☹
@mvkoty dakujem moja, snad sa to podari napravit... a s tou tabulkou, keby si nieco nevedela, kludne napis... chodim Vas zatial citat, no nie je co velmi pisat... je mi smutno...

mvkoty
27. lis 2012

@mijadave beru dneska jsem na to koukala, ale nešel mi tam vložit nový list abych tam mohla tabulku zkopírovat tak nevím kde mám chybu, já se vůbec v tom googlu nevyznám ,ale snad na to přijdu

mvkoty
27. lis 2012

Děvčata tady je dnešní tabulka snad je správně, jen se mi bohužel jí nepodařilo zahrnout k ostatním https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ap...

mijadave
27. lis 2012

@mvkoty https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... skopirovala som to... sikulka si... moja, ked chces pridat list, klikni na najnovsi a daj duplikovat, potom nemusis nic kopirovat, uz len upravis cisielka a datumy... pracuje sa v tom podobne ako v exceli 😉 skus si to, ci Ta pusti urobit tam zmeny a duplikovat harky, alebo musim este dat nejake dalsie povolenie...

petulak1988
27. lis 2012

@mijadave ahojky teda to je mi moc lito.. ☹ snad se to mezi vami brzicko srovná 🙂 uvidis to bude dobre...drzim vam pesticky at je brzy vse v poradku

mijadave
27. lis 2012

@petulak1988 dakujem, si zlata

mvkoty
27. lis 2012

@mijadave Zlatá jsi už mi to jde moc děkuji a snad to udržím tak krásně jako ty a budu se těšitna tvůj návrat sem.

mijadave
27. lis 2012

@mvkoty dakujem 😉

mvkoty
27. lis 2012

@mijadave 🙂 :-*

mvkoty
28. lis 2012

Ahojky snažilenky tady je dnešní tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

orchidejka
28. lis 2012

Ahoj holky, poraďte prosím. V pondělí jsem byla na UTZ. Folikul byl 19,5 a děložní sliznice taky OK. Dr. mi píchnul pregnyl v pondělí ráno a naordinoval na pondělí a úterý sexík, ale partner byl pryč a vrací se až dnes. Myslíte, že tam vajíčko ještě je nebo jsme to propásli???

nelabela
28. lis 2012

@orchidejka
ahoj, no podla mna je dnes uz neskoro, ale poistit to mozes 😀
ovulacia prebieha 24 hod,

milacik3
29. lis 2012

@mvkoty dakujem ze si zobrala tabulku na starost, prosim opravit som dnes 3 DC a 40 PC - snazenia 11 mesiacov

mvkoty
29. lis 2012

@milacik3 upraveno opraveno

nelabela
3. pro 2012

baby prosim poradte...v piatok bol folik 21mm a pichol mi pregnyl, v sobotu bola teplotka 36,6 a nedelu 36,8....v sobotu vecer i nedelu som mala ovu bolesti, od soboty krcok vysoko, ale dnes mam zas teplotu 36,5 a krcok stale vysoko a to mam dnes 16DC a mam si dat uz dufik.... co mam spravit? do kolko byva ovulka po pregnyle, mam si dat ten dufik ci nie?????som z toho blazon, poradte a este v sobotu som robila ovu test a pozitivny hned.... zeby som bola dnes 2DPO? a teplota tak klesne? ja neviem vazne, nechcem nic pokazit tym dufikom, ale ak uz ovulka bola, tak by bolo dobre si ho dat, nie? a graf

http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/

romca05
3. pro 2012

@nelabela Ahoj, já bych si ho vzala a vykašlala se na měření BT. Já jsem v cyklu, ve kterém jsem otěhotněla, měla folík ve čtvrtek 20mm, dostala jsem Pregnyl s tím, že za 12 až 24 hodin praskne. Od neděle jsem začala brát Utrogestan. Teplotu jsem měřila do pondělka, vůbec nestoupla, tak jsem měřit přestala, protože mě to akorát stresovalo, no a teď jsem ve 14. týdnu 🙂 Ty léky BT určitě hodně ovlivňují, ale u každého asi jinak... Hodně štěstí 🙂

romca05
3. pro 2012

@nelabela Pro ukázku přidávám můj "vítězný" graf 😉 I s takovými teplotami je možné být těhotná 🙂 Pregnyl byl 13.9., ovulka podle bolestí buď ten den, nebo 14.9.

nelabela
3. pro 2012

@romca05
jeeej, gratulujem... ja som z toho strasny blazon... bojim sa aby sa nic nepokazilo, strasne by sme chceli mimi....
neviem ako viac sa este snazit...pockam asi do zajtra, a ak teplota stupne , dam si rano dufik

nelabela
5. pro 2012

@mvkoty
ahoj, mozes mi v tabulke opravit 6 mes. snazenie a 4DPO, dakujem

nelabela
5. pro 2012

baby neviete, do kolko hodin po pregnyle nastava ovulka? ake je to rozpatie???? ak mi ho v piatok na obed pichol, moze sa stat, ze by bola az v utorok????

gabaki
5. pro 2012

Ahojte zenske, koceny, babizne, bosorky, dievcata, kamosky 🙂 . Tak som ani necakala, ze sa niekedy odvazim medzi vas prist a priznat si, ze aj ja patrim medzi vas. Zivot sa mi prevratil hore nohami a som stastna, vydata (37 - stara nabrusena korcula 😀 😀 ) a druhy cyklus na clostilbegyte. Nic mi k tomu doktorka nedava a ja to celkom dobre zvladam, len dufam, ze manzel bude stale prekvitat tym humorom, ktory ma, lebo mam hrozne stavy...vsetko ma vytaca a niekedy mam pocit, ze ma slahne. Ale zatial ma este neslahlo, som zdrava a chuti mi jest (mam tuhy korienok a uz aj velku prdel 😀 ). Prajem nam vsetkym pisanie o hovienkach a kasickach a plienkach a bolavych prsiach atd (12 rokov je tak dho a moja dcera je uz velka baba)...to je lepsie pisanie, srandovnejsie. Tak snad sa nam vsetkym podari pisat aj o veciach a situaciach, ktore tak velmi vsetky chceme. Prajem pekny den 😉

isabellaa
5. pro 2012

@gabaki velmi pekne privitanie 😉 Viatj medzi nami.
Kolky DC si? Ja som tiez 2. mesiac s clostilom a som v pohode az na navaly tepla 😒.
Zajtra idem na meranie folikov to budem 13 dc, tak dufam, ze od pondelka podrastli.
A nebudu ti pichat ani pregnyl a po ovu neberies duphaston?