Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nela00
14. pro 2009

bobi máme rovnaký vek, rovnaký dpo, rovnako dlho sa snažíme, ale mňa už to snaženie na povel a testy bez // tak vyšťavujú. ty si také slniečko 🙂

govinda
14. pro 2009

no zatiaľ na snažilkovanie nie je bohvieaká veľká chuť, chytila som nejakú virózu alebo niečo, takže veselo teplotujem, dnes som bola u svojho lekára, ktorý mi dal antibiotiká, keby do pár dní neprešlo, tak si ich mám nasadiť 😒

bobi3
14. pro 2009

neli, presne viem, o čom hovoríš, my sme sa aj kvôli tomu rozhodli pre IUI... pre mňa bolo sexovanie "na povel" strašne stresujúce... a pre manžela tiež... mimo ovulácie to bolo úplne iné... takže u nás hrá veľkú rolu aj psychika, práve preto si myslím, že IUI by možno mohlo zabrať 😉
...a ďakujem, aj za to slniečko 😉

wera
14. pro 2009

jeeeej Mimi no úplná krááááása, stráááášne moc moc gratulujem 🙂

govi gratulujem ku krásnemu folíku 🙂 a bude Ti doki pichať aj pregnyl? mne ho pichol keď mal folík 20,2 mm 😉

bobi ani nehovor, aj ja som rada že Vás tu všetky mám, je to úúúplne super 🙂 s mojím drahým sa doma o takýchto veciach nedá baviť....teda a už mu leziem trošičku aj na nervy keď mu stále spomínam stále dookola iba detičky, tehotenstvo a veci s tým spojené 😀

bobi3
14. pro 2009

wera, tak to akokeby som videla moju polovičku... tiež mám už občas pocit, že ak mu náhodou poviem, že som tehotná, tak bude rád len kvôli tomu, že už sa u nás táto téma bude preberať z inej strany... 😀

nela00
14. pro 2009

wera presne tak je to aj u nás 😔

wera
14. pro 2009

no a môj mi povedal, že by bol najradšej keby nám snažilkovanie na povel vyšlo tento mesiac, lebo že nevie či to budúci mesiac zváldne... 😉

jane86
14. pro 2009

Ahojky holčiny.....
Tak jsem opět nevydržela a ráno testla.Ta druhá čárka je pořád slabá a je po limitu, ale je lépe vidět než v neděli. A kdyby to byly zbytky pregnylu tak by spíš měla slábnout, ne? Jsem z toho nějaká zblblá..... 😉

govinda
14. pro 2009

kočky, zrejme v tomto sú všetci chlapi rovnakí 😀 😀

wera, nepichal mi pregnyl a ani nebude. Ja chodím k svojmu gynekológovi a nie do centra a ten môj mi povedal, že to môže pichnúť len lekár v centre. Tak snáď praskne sám 😉

wera
14. pro 2009

govi veď aj ja chodievam k svôjmu dokimu a nie do caru.... hmmm ale veď keď tak krásne rastie tak určite aj sám praskne 🙂 a keď pôjdeš ešte aj v stredu na folíky tak uvidíš kedy to asi bude 🙂 a potom už iba šup šup na snažilkovanie aby ste si pod stromček zarobili ten najkrajší darček 😀

wera
14. pro 2009

jane najdôležitejšie je že neslabne,ale naopak, je to supeeeeer 🙂 🙂 🙂 hoď si testík do albumu nech sa aj mi kukneme 😉

jane86
14. pro 2009

Govinda - mě také pregnyl píchá můj gynekolog.

wera
14. pro 2009

joj akú hrubku som spravila, chcela som napísať my ;)

bobi3
14. pro 2009

govi, mne pregnyl pichá v pohode môj gynekológ 😕

jane, tak to by bolo super 🙂

jane86
14. pro 2009

Tak jsem to dala do alba, ale mám blbý foťák a není to moc vidět.....Ty dva to je mamatest a ten jeden je nějaký, kterému moc nevěřím....tak posuďte sami jestli teda něco uvidíte....?????

jane86
14. pro 2009

Když by to byl zbytek pregnylu tak by přece ikdyž po limitu nebyla silnější než včera, ne?

govinda
14. pro 2009

no tak môj gynekolog Pregnyl nepichá,ň 😒 . Nevadí. Pevne verím, že folík praskne aj sám, tak ako minulý cyklus 🙂

jane86
14. pro 2009

govi já byla poo ovu na kontrole řekla mi, že praskl, ale příště mi pak stejně zkusila píchnout pregnyl

wera
14. pro 2009

jane určite, to sa neboj a hlavne nech čiarka zo dňa na deň poriadne silnie 🙂 a sú pekné testíky, najlepšie je to vidno na tom poslednom fialovom 😉

jane86
14. pro 2009

Jenže ten poslední je nějaký šmejd a moc mu nevěřím. Mamatestu věřím víc. Ale pořád mě mate , že ta druhá je tam až po 15 minutách, ale je o něco tmavší než včera.

wera
14. pro 2009

jane to nevadí, hlavne nech tam je a uvidíš že o pár dní tam bude za pár sekúnd 😉

jane86
14. pro 2009

wera: myslíš? Mám pořád strach tomu uvěřit..... 😒

nana.76
14. pro 2009

tak holky ja jsem se rozhodla ze si ze srandy udelam test je to 8dni od pregnylu asi je to mozna jeste stopa po nem,ale je tam slaby duch,ale kdyz jsem byla minuly mesic na ivf dostala jsem dve ampule a 6 den po nem nebyla ani stopa na testu a ted slaboucka druha carka, a to mam tento mesic jen jednu ampuli ale neverim tomu nebot je to brzy,ale podle minuleho mesice aspon nejaky pokrok 🙂 aspon na chvilecku dobry pocit

bobi3
14. pro 2009

jane, tak to je super, podľa mňa to vyšlo 🙂 takže to už by som mohla testovať aj ja 😨

jane86
14. pro 2009

nana snaž se tomu radši zatím moc nevěřit, taky to tak dělá.....

jane86
14. pro 2009

bobi jasně zkus to budu ti držet palečky......
a já také doufám, že mi to vyšlo a že nepřijde zklamání

nana.76
14. pro 2009

jane vim mas pravdu to zklamani pak boli jeste vic. ☹

wera
14. pro 2009

žienky vždy treba veriť až dokým nepríde mrška a pokiaľ je na testíku aspoň nejaký ten duch, alebo slabá čiarka tak je to vždy stráááášne veľké plus 🙂

nela00
14. pro 2009

nana mne sa pregnyl ukazal na 7dpo, drzim palce nech sa ten tvoj nestratí 🙂

jane86
14. pro 2009

wera já vím, ale lepší je s tím moc nepočítat,( ikdyž každá v ducho doufá) a pak být šťastný.....