Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nana.76
4. kvě 2010

Paji Eli ma pravdu prostě jsi těhulka a hotovo.kdyby to byl pregnyl tak ta čarečka není silnějši než včera takže to je důkaz že hcg stoupa 🙂 🙂

cathy77
4. kvě 2010

dievčatá, čítavam Vás, lebo tiež som po potrate v 21.tt musela nabehnut na Clostil, bola som bez ovulky, tak Vás tu tak trocha "poznám", len chcem napísať pajinke - fakt to vyzerá na tehotenstvo 😉 i ked viem, že človek je radšej prekvapený ako sklamaný, myslím, že je to na 99,99% 🙂

pajinka111
4. kvě 2010

cathy- vítám tě,teda holka potrat ve 21tt,to nevím jak bych rozchodila ☹ ,mě celkem rozhodil ten potrat v 16tt ☹ ,musíme byt prostě silné a vydržet,vždyd to děláme aby sme měly vytoužené miminko
jinak ,já tomu moc nevěřím,něco mi říká,že to není těhu,že je to vážně ten pregnyl..no za pár dní se uvidí..
tady mám ještě fotku jak sem fotila testík 4 den po pregnylu-sem chtěla vidět // a stejně nic moc a ten testík po pregnylu je po dávce 2x5000jednotek 4den po píchnutí,ten spodní je dnešní

nana.76
4. kvě 2010

dam za to všechno že to pregnyl není.kolikaty je to den co ti ho píchali?

pajinka111
4. kvě 2010

nana -pregnyl 5000jednotek, jsem dostala 17dc,to bylo 1den po ovulce na podporu žlutého tělíska.. 😉
Tak mi dr říkal že to to na těhu vypadá,ale zrovna tak že to může být ještě ten pregnyl,ikdyž je to prý málo pravděpodobný,že by se za 13dní nevstřebal,vidět nic není,jen vysoká sliznice,ale tu vysokou vždycky,dostala sem injekci a vzali mi krev,vysledek až ve čtvrtek..

nana.76
4. kvě 2010

Paji tak ve čtvrtek budu držet pěstičky,ale ja myslím že jsi těhulka 🙂 🙂

sliver
4. kvě 2010

paji krásne testíky, budem čakať na štvrtok s tebou!!!
ale myslím že si ;)
juj iba slepo závidím
dnes ho krásne vidno!!!! nie ako včera
keby to bol pregnyl tak to slabne, nesilne, ale to ty isto vieš Paji veď si tu najskúsenejšia 😉
držím prsty, krása, veľmi som sa potešila!!!!

hencidlo
4. kvě 2010

cauko zienky, tak po dlhych 12 dnoch cakania mi dnes oznamili, ze krvne testy su negativne, uz som sa vyrevala aj s manzelom, no nezufame a ideme sa snazit dalej ☹
paji prajem ti aby ti to vyslo a aj vam ostatnym 😉

pajinka111
4. kvě 2010

hencidlo-to je mi hrozně moc líto,ale nesmíme se vzdávat 😉 ,já stejně myslím že budu taky negativní.. ☹

jerryjanka
4. kvě 2010

henri - neboj - bude dobre - ja viem teraz je to šok - zažila som to - a ja teraz budem asi 5-6 mesiacov nečinne čakať . ☹ takže som z toho mierne v riti. ale tak ked som vydržala 30 cyklov vydržim aj 40 nie?

hencidlo
4. kvě 2010

dakujem za podporu, musim to najskor rozdychat a budeme sa snzit dalej 😅

jerryjanka
4. kvě 2010

pozri hlavne že môžte isť dalej

sliver
4. kvě 2010

henci neboj raz to zlomíš a bude to!!! hlavu hore!!!

jerry a prečo ideš nečinne čakať?

jerryjanka
4. kvě 2010

no musim mať pauzu v clostile
a potom už bude leto a ja si chcem leto užiť bez tohto maratona 😒

sliver
4. kvě 2010

no jasné, aj oddych treba 😉
a leto je úžasné na zotavenie a nazbieranie nových síl!!!

jerryjanka
4. kvě 2010

no už mi z toho trocha prepína tak sa budem kupať a slniť cele leto zas budem černoška 😀

pajinka111
5. kvě 2010

Ahojky holky,tak je vymalováno,teplota klesla na bod mrazu..
ještě večer sem testila a čarka tak byla,takže mám 3 testy ze slabou čárkou 12 a 13DPO,
dnes je bílo,možná je tam stín,ale spíš je bílo..věděla sem to,měla sem to vydržet do zítřka,takže ted už jen čekat na mrchu,takže myslím že to byl anovulák..OPRAVDU SU Z TĚCH CO SEM JIM TAK DLOUHO DRŽÍ PREGNYL!
😲 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

cathy77
5. kvě 2010

ale tomu sa mi nechce veriť, pajinka ☹ Normalne som na Teba myslela včera, ako super, že sa Ti zadarilo... aaaale do riti. Ja som na jednu tbl Clostilu ani nezareagovala takže trápny pokus to bol 😒 chcem stihnuť do 35ky porodiť... a potom ešte jedno... Ha! tak na to som teda zvedavá 😕 ja a moje nádeje...

pajinka111
5. kvě 2010

cathy77-nebo zadaří se ti,já měla taky samé anovulační cykly a přece se nám zadařilo a to 3x..ikdyž to vyšlo jen jednou,ovšem zatím ted nic..a když už trošku pozitivní-tak falešně 😠
ale my to nevzdáváme,no né..?.. 😉

cathy77
5. kvě 2010

dik pajinka... ved nám ani ine neostava len skúšať a skušať dalej... škoda ale že to nedokážem brať trochu ľahšie, akoby sa odosobniť... som na to upätá... ja viem, čo mi napíšete, čo by som si aj ja napísala 😅 ja viem. ale je to tak. mám hlavu v jednom víre, stále to isté dokola a dokola. keby sa dalo uplne zresetovať hlavu a vypudiť z nej 95% myšlienok, hned by sa mi ľahšie žilo. ešte skončím v cvokárni 😠

elisabet
5. kvě 2010

Ahojte holky, Pajinko, tak to je mi moc líto, tolik jsme ti to přály a držely palečky!!!! ☹ ach jo, jsem zvědavá jak dopadnu já, včera jsem klesla, dnes trochu stoupla, tak uvidím co to přinese, ale taky si to nijak nepřipouštím že by to vyšlo, ať pak nejsem zklamaná, i když, to stejně budu! No já se testit zatím bojím, tak se nechávám napínat.
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

nana.76
5. kvě 2010

pajinko tak to jsi mě překvapila že se ti ten pregnyl tak dlouho drži v těle ach jo mrzí mě to moc ☹
Eli tak aspon ty musite to některa tady tu smulu přebít 🙂

pajinka111
5. kvě 2010

elisabet-ale grafík máš fakt krásný,tak držím palce,at najdeš //
nana-já až tak překvapená nebyla,myslela sem si to,překvapená bych byla kdyby to bylo těhu..aspon vím,že po pregnylu nemám brzo testovat 😠 ,ikdyž i doktor říkal,že je to už dost pozdě..no prostě to su celá já..

sliver
5. kvě 2010

pajinka ☹ ☹ ☹
to sme tomu všetky verili že si, škoda ☹

pajinka111
6. kvě 2010

ahojky holky,
proč mi ty teploty tento cyklus tak skáčou to fakt nechápu,nejspíš vážně anovulák 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
jinak aspon se ví,že někomu se drží pregynl v těle 13dní jako mě 😠 ,nevím jestli mám vůbec volat na ty vysledky,je to asi blbost,včera bylo už bílo a dnes sem ani netestila,nemá to už smysl..

pajinka111
6. kvě 2010

tak sem volala na výsledky,ještě v úterý bylo HCG 4,pak už kleslo úplně,proto už bylo bílo,zajímavé že teda mamatest s citlivostí 25 to zachytil,takže mě se držím pregnyl v těle 13dní!!! 😠

janushik1
6. kvě 2010

Ahojte,
mozem sa k Vam pridat? Ja tiez uzivam clostyl.. dnes idem prave k dokimu na folikulometriu.. tak som zvedava..

cathysun
6. kvě 2010

janushik ahoj, vitaj v klube. dufam, že na folikulometrii budeš mať viac šťastia ako ja... a to ma doki utešoval, koľko vajíčok sa pri mojich PCO Clostilom vykotuľa. Sam bol prekvapený, že folik zanikol. už sme s mm ani nemali chuť trtkať 😒

pitrisek26
6. kvě 2010

ahoj holky, já beru clost druhý cyklus .. já měla první 3 folíky a pak 2 zanikly ☹ ... takže zbylo jen jedno ☹ ... tak snad aspoň to stačilo ... janu .. držím palce, ať jsou tam aspoň dva borci 🙂

janushik1
6. kvě 2010

cathy no to je mi luto, dufam, ze mne poda doki dnes lepsiu spravu

pitrisek aj ja mam druhy cyklus clostyl, minuly sme davali aj pregnyl, ale asi to zaniklo a potom som mala este jeden 16mm, ale aj ten zanikol asi :( dufam, ze dnes to dopadne lepsie