Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mimina321
13. pro 2009

bobi jane moc držím palce 😵 ten výtok nám aj ja je taký smotanový ale užívam utroš ten je taký tak neviem....

jane86
13. pro 2009

Já když čtu jaké jsou příznaky v těhu tak většinou každý měsíc mám všechny 🙂 🙂
No snad nám to dobře dopadne a když ne tak se budeme dál snažit.

mimina321
13. pro 2009

oliv všetky sme tu brali clostík ale u každej sa prejavuje trochu inak......mne sa točila hlava a bolo mi divne od žalúdka,ked rástli folíky bolel ma podbrušok ako pred ms

nana.76
13. pro 2009

ahoj Oliva ja clostik taky beru ale po nem mi nic neni,jen kdyz mi pichnou pregnyl to je taky hormon tak teda po nem me boli bricho.ja jsem 5den po inseminaci a dnes jsem mela takove divne splouchani v brichu tak nevim co to je.jinak me boli porad jakoby vajecniky tak nevim. 😒

bobi3
13. pro 2009

mimi, výtok može byt aj z dufastonu? ja beriem dufík...

mimina321
13. pro 2009

jane 😵 dovtedy kým to nedotiahneme k bábu 😉

wera
13. pro 2009

bobi ešte som nedostala mrchu, ale dnes mi klesla bazálka a testík bol negatívny... mršku som ešte nedostala a ani netuším kedy príde, lebo v poslednej dobe ju mám strašne nepravidelnú... v podstate neviem povedať koľko sa snažíme, lebo po potrate sme sa ani nejako moc nesnažili....sme sa báli a teraz keď mi zistili anovulačné cykly tak sme sa dohodli že ak zaberú tabletky tak ideme zase na to...

nana.76
13. pro 2009

j,j jane 86 ja mam taky kazdy mesic nejake priznaky a nikdy nic tak ale ted uz by to mohlo prijit.mrcha ma dorazit 23.12 tak snad si to rozmysli a ja dostanu krasny darek na vanoce 🙂 🙂 🙂

oliva83
13. pro 2009

takže je to úplně normální.děkuji za odpověd a držím vám palečky at se povede 🙂

bobi3
13. pro 2009

nana, velmi držím palčeky, a kedy budeš testovat?

nana.76
13. pro 2009

ja prave nevim bobi mam strach,ale jak se znam tak to nevydrzim a zkusim to na konci tydne.tobe uz se to taky blizi budes testovat nebo vydrzis az do terminu mrchy 🙂

bobi3
13. pro 2009

no ja asi počkám, ale možno v stredu, uvidíme 😉

nana.76
13. pro 2009

tak hodne stesticka taky by si mela ten nejkrasnejsi darecek 🙂

jane86
13. pro 2009

nana a bobi musíme tomu věřit - přece se to jednou musí povést....
Já ve středu doberu poslední utrogestan a do 5 dnů by měla mrcha přijít, snad ale nepřijde.
Jo holky to by byl dáreček od Ježíška.

nana.76
13. pro 2009

jane jestli se nemylim tak ty si nasla slabouckou carecku na testiku takze nadeje tam je a uvidis ze se to podari 🙂

jane86
13. pro 2009

nana to sice ano, ale byla tam až po limitu a bojím se, že je to pořád ještě pregnyl

dudunidu
13. pro 2009

Jane chápu že máš z toho pěknou schízu - člověk najde // a neví, jestli je to těhu nebo pregnyl... Proto je asi lepší testovat opravdu až po vynechané MS, ale kdo to má vydržet, že jo 🙂

No já jsem chtěla čekat taky až do MS ale teď mě napadlo, že si test možná udělám už zítra, protože večer jdu na nějakou akci, kde bude alkohol, tak abych věděla, jestli radši nemám pít... 😔

dasa.77
13. pro 2009

ahoj holky.pred chvili jsem si dopsala hodnoty do grafu a ovulka se mi posunula o jeden den.Takze podle grafu jsem dnes 3DC.ahoj a dobrou

dasa.77
13. pro 2009

mimochodem,ten,kdo dnes aktualizoval tabulku,tusim ze nanulik,ubral kazdemu jeden den 😉 dobrou

dudunidu
13. pro 2009

holky, jak je to s tím těhu výtokem? Když ho člověk nemá, tak těhu asi není? Hodně vás popisuje, že máte výtok...Je to příznak těhu, nebo jste ho už některá měla a pak MS došla? Nikde na netu se o tom nemůžu moc dočíst...Jen že je to příznak, ale jestli ho mají všechny těhotné ženy a kdy začíná, to nevím. Asi nemá smysl, abych si dělala těhu test už zítra, když žádné přéznaky nemám... Ale těším se na novinky od vás 🙂

nanulik
14. pro 2009

dobre ránko, ospravedlňujem sa za tu včerajšiu tabuľku 😕 Ja som to predtým ešte nerobila a vôbec mi nenapadlo že musím dni všetkým zmeniť a ja som zmenila len seba.

wera
14. pro 2009

dobré ránko sa praje žienky 🙂

ako sa máte? a čo naše nádejné tehuľky? robili si nové testíky 😉

a páči dnešná tabulečka, dúfam že bude ok 😉

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............57DC/32dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............45dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

sofokleska..................24r.............0d..........36DC.........................1x1cl............15mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........36DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........34DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........27DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d..........27dc /13dpo/................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........26DC/11dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........26DC/11dpo/..................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........25DC/11dpo/...................2x1cl............18mesiacov
jane86.....................23 let...........0d..........24DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........22DC/5dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........20DC/7dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........13DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........13DC...........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............8DC...........................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d............7DC .............................0 cl..............19 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.............6DC..............................0cl................9 mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............2DC............................2x1cl.............12 mesiacov

wera
14. pro 2009

dudun čo sa týka toho tehu výtoku tak môže ale aj nemusí byť, každá má iné príznaky... ja som ho prvý krát vôbec nemala.... tak si radšej sprav testík alebo večer na akcii sa radšej alkoholu vyhni 😉 aj my sme mali teraz v decembri veľa akcií a tiež som na žiadnej nepila tak som sa ma všetci pýtali či som tehotná.... strašné 😲

nela00
14. pro 2009

ahojte
weri a ty ako? netestovala si?
ja nič moc http://www.fertilityfriend.com/home/n

wera
14. pro 2009

neli testovala som včera, písala som o tom včera ráno.... ale tento mesiac z toho nič nebude.... teplotka mi včrea klesla a na testíku iba jedna krásna čiarka.... ☹ no čo už, skúsime to zase budúci mesiac 😉
neli a ty ako? čakáš či príde alebo nepríde mrška?

nela00
14. pro 2009

weri to som nepostrehla ☹ pozerala som tvoj graf a teplota ti stupla, ešte nie je nič stratené.
ja ju nečakám už xy mesiacov a stále chodí potvora 😠

wera
14. pro 2009

no ja sa bojím že u mňa z toho tento mesiac nič nebude.... to by sa na teste včera predsa ukázala nejaká tá malinká čiaročka.... ale tak môj drahý bol zlatý včera keď videl aká som smutná, povedal že pôjde na spg a aj vitamíny (profertil) si pôjde kúpiť 🙂
neli a chodíš len k normálnemu dokimu, alebo do caru? a neboj ja tomu verím že sa všetky určite raz dočkáme, aj keď viem že to čakanie je strašné.... 😢

nela00
14. pro 2009

k normálnemu ale v 2010 ideme 😒
niekomu test vyjde už na 10dpo, niekomu až na 15dpo 😉

wera
14. pro 2009

no tak treba to brať neli pozitívne, ak sa tento cyklus nezadarí tak Vás to aspoň posunie ďalej a hneď bude viac šancí a možností ako otehotnieť 🙂 treba to brať ako ďalšiu výzvu 😉
ja už radšej ani nedúfam, že by to tento mesiac mohlo výjsť...aby som nebola zbytočne sklamaná... 😔

bobi3
14. pro 2009

krásne ránko babulky 🙂

neli, takže klesáme? 😠 možno sa ešte zdvihne, nevzdávaj to!!!
ja som si dnes BT nemerala, lebo som vstala v inú hodinu a predtým som aj o nejakej piatej bola na wc, tak som to nechcela mať skreslené.... odmerám zajtra, no prsia už začínam cítiť tak ako pred mrchou, takže sa už asi hlási, potvora jedna 😠

weruška, ja mám tiežtaké pocity, žetento mesiac zasa nič, no čo, ideme ďalej 😉

a ten tehu výtok by ma tiež zaujímal... ja som mala včera takmer mokré nohavičky alebo čo, bolo to také divné, nepočuli ste niekedy niečo o "uvoľnení hlienovej zátky" ???