Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

smoulinkalenka
22. led 2010

ahoj babulky aha môj grafíka
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a ovu testíky v albumíku
čo tu nové???
🙂 🙂 🙂

wera
22. led 2010

ahoj šmouli 🙂 no konečne sa grafík umúdril a stúpa 😉 ešte ráno som si pozrela Tvoj albumík a videla som ten dnešný testík je fakt pekný 🙂

smoulinkalenka
22. led 2010

wera len mne to nejak nejde dokopy, prečo mám pozitívny ovu test a teplota stúpa???

misha1009
22. led 2010

ahoj holky, tady je můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a

smoulinkalenka
22. led 2010

misha peknunký grafík, len tak ďalej.... 😉

wera
22. led 2010

šmouli to znamená že ovu práve prebieha, resp. prebehla... preto sa tie teplotky dvíhajú... hlavne aby ste snažilkovali a nič nepremeškali 😉

misha krásny grafík, tak a teraz už len čakať a veriť 🙂

smoulinkalenka
22. led 2010

aha takže aj, keď teplotka stúpla ešte môže byť ovu...ja som myslela, že keď stúpme tak automaticky je po ovu...ale tie testy ma potom zaskočili...

wera
22. led 2010

šmouli podľa mňa ovu prebehla včera večer alebo dnes doobeda... ale to je ťažko presne určiť, hlavné aby to bolo poistené a nie je problém 😉

misha1009
22. led 2010

jj, weru, teď už jen čekat a doufat... 😉 mohlo by si na mě sednout štěstí... 🙂
Smouli, konečně se teplotka zvedá, to je dobrá zpráva 🙂

misha1009
22. led 2010

weru, kolik bereš clost.? koukam, že ti taky pěkně roste teplota tentokrát...

wera
22. led 2010

mishi no moja teplotka je vždy trochu pobláznená 🙂 beriem dve tabletky denne...
neboj mishi raz to predsa musí výjsť a stále treba veriť že sa to už možno podarilo 😉

misha1009
22. led 2010

weru, mě se to stalo tento měsíc taky, ale u mě to bylo tou vysokou dávkou... škoda, že jsem nešla na folikul., abych věděla, jestli a kolik folíku se udělalo...

nanulik
22. led 2010

Ahojky dnes som bola na folikulometrii. zatial nič nerastie. Mám prísť v stredu dúfam že sa niečo objaví. ale teraz mám aj dosť stresy zo školy tak neviem ako to dopadne. Všetkých pozdravujem a prajem len to naj... papa

wera
22. led 2010

ahoj nanulik, neboj uvidíš že do stredy niečo narastie 🙂 aj ja idem v stredu na folíky tak som strašne zvedavá... 😕

alienka24
22. led 2010

wera....já třeba pokud mě pobolívalo nebo popíchávalo v podbřišku tak to byla známka toho že něco roste, ale je fakt že někdo to ani nezaregistruje

wera
22. led 2010

ali no ja teraz absolútne nič neregistrujem... tak som zvedavá 🙂

alienka24
22. led 2010

wera...no já to cítila až tak od 9DC

wera
22. led 2010

tak to mám ešte času 😉 ja beriem teraz clostík len druhý deň...

alienka24
22. led 2010

tak to je vážně hodně brzo na cokoliv 🙂)

sofokleska
22. led 2010

ahojte,weri podla čoho si si vyberala centrum bo ja teraz neviem či iscare bo gyn-fiv?čo je lepšie a hlavne aky je cenovi rozdiel?platíš aj konzultaciu ked sa objednas resp čo je vlastne spoplatnovane?

wera
22. led 2010

sofi tak nás doki poslal do iscare tak sme na spermio išli tam... a potom sme sa rozhodli že tam pôjdeme aj na konzultáciu, boli veľmi promptný a objednali ma hneď na druhý deň na konzultáciu, pani doktorka ma vyšetrila, skoro hodinu sa so mnou rozprávala a všetko mi povysvetlovala a budúci týždeň idem hneď aj na iui ak dozreje nejaké vajko... a za konzultáciu sa neplatí nič 🙂

wera
22. led 2010

sofi a spoplatňované máš len úkony nad rámec poistenia: iui 75 € a potom sú platené také ako icsi, mrazenie vajíčok alebo embryjok... ale inak na stránke majú aj cenník 😉
joj a mne ešte doki hovorila že budúci týždeň ma ešte dostimulujú nejakými injekciami, ktoré ale poisťovňa nehradí, hovorila že jedna stojí nejakých 400 Sk a budem potrebovať 3 alebo 4...

sofokleska
22. led 2010

to som niekde čitala že tam maju omnoho iny pristup k pacientkam🙂a komu chodiš?ked tam budem volať tak si mam hned aj povedať doktora ktoreho chcem?tak držim palčeky nech to iui dobre dopadne.... 🙂

wera
22. led 2010

sofi ja chodím k doktorke tazberíkovej a je fakt veľmi milá 🙂 keď sa budeš do centra objednávať tak sa Ťa opýtajú či máš už vybraného aj dokiho, ale ja som povedala že mne je to jedno a tak ma objednala k doktorke ktorá mala hneď aj čas 🙂

dasa.77
22. led 2010

ahojky.tak kolik jste toho zase napsaly? holky,me je opet spatne.takze to nebude asi nervama z prace,ale asi jsem se vazne prochladila.trosku me skrabe v krku.vcera jsem mela hroznou migrenu,ve 3 odpo uz jsem to nemohla vydrzet a dala si ibalgin.jinak teplota mi pomalu klesa,MS se opet blizi.jak jinak,ze? jdu vas docist.
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
22. led 2010

holky,vidim,ze jste probiraly,jak chytre bude miminko od wery,kdyz bude u statnic 😉 no,neni to pravidlem,ze vzdy neco pochyti,protoze muj byl u maturity a moc rozumu zrovna nepobral 😀 😀 😀

kkamca
22. led 2010

dasa.77 ahojíček

dasa.77
22. led 2010

smouli,jak napsala wery,pokud teplota stoupla,je po ovu.pokud meris rano,tak byla predesly den vecer 😉
misha........kraaaaasna ovulajda 😉

wera
22. led 2010

ahoj dáši 🙂 tak tú potvorku chorobu poriadne cez víkend doma vylež 🙂 a ten pokles teplotky môže byť spôsobený aj chorobou, alebo migrénou čo si mala včera... veď na mršku máš ešte veľmi skoro keď si mala ovu tak neskoro...

kkamca
22. led 2010

Dášo taky na mě něco vlezlo.. 😒