Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

v555
16. únor 2010

ďakujem baby,som už da sa povedať stara IVF-karka ale IUI som nepodstupila ani raz až teraz po prvy krat ale doki ma stopol pretože sa mi vytvorilo vela folikov dominantnych bolo sž 5 a ostatne ani naratali.Nevedela som či si mam pychnuť ten Pregnyl alebo nie,nakoniec som si ho nepichla a na 15 den /dnes/ovulujem.Ale vdaka vam za odpovede,potešili 😉 😉 😉

v555
16. únor 2010

sorry maly škriatok 😕 pichnut

nanulik
16. únor 2010

ahojky tu je môj dnešný graf, dúfam že teplota vydrží hore a v pondelok si možno kúpim test.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

elisabet
16. únor 2010

Ahojte dnes, já si to tady zase tak pročetla a zas potřebuju vysvětlení 😉 , Holky vy co máte ovulku 33DC tak od prvního dne poslední menstruace uplynul více jak měsíc? A Ms máte teda kdy? Já mám Ms snad ukázkovou, většinou 28den, někdy 27. Jo a ještě ke včerešku jak jsem psala že mi den po Ms naskočila teplota na 36,9 tak dnes klesla zase na 36,6, asi to bylo tím onemocněním, mám nějakou virozu, angínu nebo tak něco, U dr jsem nebyla, kvuli práci to u mě není tak dost možné a tak všechno přechodím 😖 no a to si to moje tělíčko zapamatuje a pak mi to bude vracet! No a stejně bych žádné tabletky nechtěla, když dens ještě dobírám poslední tbl.clostilu, nevíte jak dlouho bude mít moje tělo v sobě známky po clostilu? Jak tak koukám, já se vždycky rozepíšu, že? 😅

soldi
16. únor 2010

elisabet- ms pride vzdy az po ovu a niekedy pride len ms bez ovu. ked je ovulka tak posunuta vacsinou je to kvoli tomu, ze trva dlhsie kym sa vytvori a praskne dominantny folik.
a co sa tyka toho clostylu, dievcata spominali, ktore ho brali, ze este dva mesiace po skonceni liecby ucinkoval, tzn. ze im chodila ovu, aj ked pred branim clostylu nie.

jane86
16. únor 2010

Ahojky vůbec Vás neztíhám dočítat poví mi někdo co je tady nevého?

kkamca
16. únor 2010

jane86:ahoj
Asi nového nic.. 😀 Já taky pomalu nevím.
A jak se máš ty?

jerryjanka
16. únor 2010

ahojte
tak dalši cyklus - ak sa bude dať tak bude iui
brusim zubky na dvojičky 😀

zuzu1111
16. únor 2010

Ahojte baby.
Jane86 myslím, že tu nie je nič nové, žiadna nová tehuľka ☹
KKamca ty ako? Ovu stále nič?
Jerryjanka super, dúfam, že ty si teraz na rade a ozaj sa ti podaria tie dvojičky.

jerryjanka
16. únor 2010

zuzu - srandovala som budem rada ak sa vôbec k tomu iui dostaneme 😅

zuzu1111
16. únor 2010

A už si bola po laparke na konzultáciu v CAR?

kkamca
16. únor 2010

zuzu1111:bohužel..29 dc ..a nic

zuzu1111
16. únor 2010

A dokedy čakáš? Potom ideš na vyvolávačku alebo nasadíš Duphaston?
Ja zatiaľ takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b44ca
Neviem, čo si o tom mám myslieť, keď folik bol max.15mm na 15DC a na 17DC už doktor nevidel nič a na 19DC by bola ovulka? Nejako mi to nejde do hlavy a preto veľmi neverím, že ovulka bola..
Čo si o tom myslíte baby?

tatranka111
16. únor 2010

ahojte baby niekedy som tu už prispievala a teraz patrím do tejto temy zase.......babulky mate niektorá skusenost s clostilom, duphastonom a metforminom?

jerryjanka
16. únor 2010

tatranka - tuto kombi som neuživala ale ak ti to dal tak vedel prečo 😉
ja mam zas clostil
od buduceho tyždna asi
ble

kkamca
16. únor 2010

zuzu1111:no graf nevypadá špatně..třeba ovu byla kdoví..
já počkám do zhruba 40 dc..pak bych volala mudrovi--co teda dělat.
graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

Já vím záhada.. 😠

kkamca
16. únor 2010

byla sem ted 2 dny ve stresu a špatně sem spala..
Takže proto ta bílá kolečka.Vše se uvidí zítra---pokud se mi podaří spát dnes klidně.

zuzu1111
16. únor 2010

Kkamca, ja sa tiež budím teraz skôr, rozmýšľam koľko je hodín, či ešte môžem spať alebo už musím vstávať, včera som sa zobudila nejaká spotená, som myslela, že na mňa niečo lezie, tak preto neviem, či brať tie teploty do úvahy, uvidíme ako bude zas zajtra

jerryjanka
16. únor 2010

kkamca ale ak zajtra bude teplota tak vysoko - tak bola ovula

kkamca
16. únor 2010

zuzu1111:no nezbývá než čekat..a já mám ten pocit,že z toho čekání..teda nejen z toho---mám ty stresy.. 😕

jerry:ty v tu mojí ovu pořád věříš jo,i přes negativní testy?????????? 😀

jerryjanka
16. únor 2010

kkamca - ano verim - ja už som taka no 😀

sliver
16. únor 2010

kkamca aj ja verím že je to na dobrej ceste, držím ti velmi palce, neboj, nech sa len drží hore!!!!!

kkamca
17. únor 2010

Dobré ráno.
Tak šoupnu jen grafík pro představu: http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

sliver:a jak si na tom ty?Četla sem,že sobotní testování nebylo nic-pokračovala si dál?A měřila si?

bobi: a jak ty?

jerry:dík za náděj.. 🙂

nanulik
17. únor 2010

prajem všetkým pekné ránko, u nás trochu sychravé ale to k zime patrí. Pridávam dnešné meranie. papa 😵

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

aspasia77
17. únor 2010

Tatranka, ja som uzivala duphaston na vyvolanie menzes, teraz beriem clostil a siofor(metformin) Ten siofor uzivam uz aj pol roka.Clostil prvý cyklus

jane86
17. únor 2010

Ahoj, nějak se to z těmi těhulkami zaseklo. Přece to musí některá prolomit.
kamca já? Pořád nevolnosti už se modlím aby to přešlo, už to trvá moc dlouho 😢 , ale musím to vydržet 😉

tatranka111
17. únor 2010

aspasia77 a ten siofor ti pomáha? máš po nom normálny cyklus? ked si začala brat clostil asi ti to nepomohlo k ovulke však?

aspasia77
17. únor 2010

tatranka, myslim,ze mi nepomohol. Menzes som nemala niekolko mesiacov. Mozno treba brat vacsie dávky. Ja som mala brat dvakrát denne.Brala som iba jednu tabletu. Mala som problémy so žaludkom. Tak som sa bála aby to viac neuškodilo. Pritom mi edokrinologička povedla, ze s týmto liekom maju dobré skusenosti v Lubochni.tak neviem. Treba ho vsak brat dlhšie

jerryjanka
17. únor 2010

jane asi už som na rade 😀 ale až o mesiac
😀

jane86
17. únor 2010

jerryjanka tak já ti budu moc držet palce a posíííííííílááááám ti nějaké ty těhu bacílky *************************** 😀