Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
20. bře 2011

@jika10 no graf teda pěkný s tím stoupáním!Jinak včerajší žebírka si mm a Ivošek chválili,

jika10
20. bře 2011

@lifinka No ja ted dosnidam a jdu to taky nahazet do trouby. Jinak budeme mit k tomu brambory nejprve ovareny ve slupce, pak je nakrajime na ctvrtiny, okorenime a hodime do trouby, takze neco jako ty americke. No uz se tesim. Jsem rada, ze mm a Ivosek chvalili a ted si je pytlickama muzes krasne rozmazlovat 😀
No a jinak si spis myslim, ze stejne prijde mrcha. Nemam pocit, ze by takhle mel vypadat tehu grafik ☹ Alespon v galerii FF jsem ani naznakem podobny nenasla ☹

lifinka
20. bře 2011

@jika10 také jsem tam pořád na FF nakukovala, zda tam bude podobný grafík. Ale neházej flintu do žita!I zázraky se dějí....jinak mi k tomu měli na kolečka brambory se solí a vegetou a 10min. před koncem jsme to zalila smetanou, no mňamka!

jika10
20. bře 2011

@lifinka Nooooo, taky dobry. Koukam, ze se k te baste da vymyslet opravdu cokoliv.
No a jinak tvuj grafik byl takovy doooost tehotensky, podobny sem i videla. Myslim, takhle vypada hlavne proto,ze mam ten teplomer se dvema desetinnyma cislama, kdybych mela normos, tak to vypada asi takhle http://www.fertilityfriend.com/home/3393c8 a to uz vypada o neco lepe 🙂

lifinka
20. bře 2011

@jika10 určo je to těmi 2místy teploměru.No jsem zvědavá na Natty? Jak dopadne, teplota jí klesla, ale ms zatím nikde...

jika10
20. bře 2011

@lifinka no na nathali jsem taky zvedava, snad ji MS neprijde. Az do dnesniho poklesu mela uplne ukazkovy tehu grafik. Jestli ona nebude tehulka, tak uz to nechapu. No a taky nevime co puckal, jestli te MS dorazila nebo ne, ale nejakou tehulku dolu k tobe by to uz faakt chtelo, jsi tam strasne dlouho s cabalkovou osamote

kamillka100
20. bře 2011

ahojte baby, nathaly to mi je strasne luto, verila som, ze aspon tebe to vyjde a taky pokles......,ale nic nie je stratene, kym nie je mrcha, nadej tam stale je 😉 , ja nemam nic nove, zajtra ked nedostanem mrchu, tak skusim testnut, i ked si myslim, ze nic z toho, tak aspon budem mat testik do zbierky, odkladam si vsetky testiky a potom ich budem pocitat kolko som minula penazi 😀 , tu je moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

lifinka
20. bře 2011

tak teď přes nás letěla stíhačka, hrozný rachot, byla strašně nízko, mm prý utečenec z Lybie, chudák úplně zaujal polohu do dřepu asi to v něm vyvolalo zkušenosti z mise Afgánistánu, normálně brečím....

jika10
20. bře 2011

@kamillka100 Tvuj grafik taky nevypada uplne zle. Nikde preci neni psano, ze nemuzes byt tehulka, kdyz nemas teploty 37 ..... Podle me klido tehulka byt muzes i takovyma teplotkama jako mas ty. Ja taky cekam, kdy prijde mrcha mrchovata, uplne nejlepsi by bylo, kdyby si uz chtela dat nachvili pauzu 🙂

jika10
20. bře 2011

@lifinka Jeeeezizi, to musi byt strasny, cim si tam ten tvuj manza musel projit. Klobouk dolu pred ni i pred tebou, nevim jak ja bych se vyrovnala s tim, kdyby mi chlap zmizel na pul roku nebo na rok, nebo na jak dlouho tam vlastne chodi. Kamoska ma takhle nevlastniho tatu, ktery jezdi na misie. Jen on dela psychologa

linka
20. bře 2011

ahojte
@lifinka to vies roky vo vojsku zanechaju nasledky ☹ ako sa mas?
nathali,kamilka a este dalsie cakatelky-drzim vam prsty !!!!

nathali
20. bře 2011

@jika10 neviem co znamena ten pokles 😠 ja tiez dufam ze vybehne zajtra hore BT lebo na ms sa necitim spinenie je zas o nieco slabsie tak uz tomu vooobec nerozumiem
inak tvoj grafiik je kraasny 🙂 a mozno u teba ziadne klesanie nebude 🙂
mne sa snivalo o testoch 😀

lifinka
20. bře 2011

@jika10 byl tam půl rok....samé útoky, jízdy do vesnic no a z každé strany čekáš ránu...ale ustál to, jen te´d mi to připomělo, nevím, co se teď v něm odehrálo, řekl mi, že myslel, že ta stíhačka padá???......no nic pryč od toho

lifinka
20. bře 2011

@linka jo dovařili jsme a jedem do města a k rodičům a chci se podívat na těhu rifle, ale nevím, to je asi všechno drahé, už je nezapnu v pase 😲

takže pádíme ahojky

nathali
20. bře 2011

@kamillka100 tiez si myslim ze tehulka moze byt aj ked nemas nad 37teplotu tak drzim palceky 🙂
@lifinka no paani tak manzel to ma v pameti a tak je v strehu stale
ja varit dnes nebudem vcera som robila kura tie maggi napadi ci co to je 😀 s ryzou a mamca mi dne prinesie obed takze mam na tyzden vystarane 😀

kamillka100
20. bře 2011

@jika10 mne sa zda, ze nic z toho nebude, ale nevadi, len aby som dostala mrchu a mohla ist do car, to je jak narokom, ked ju ocakavam, tak mi bude asi meskat, dovolenku mam len do stredy, tak musi prist a ked nepride tak nech vobc uz nechodi.... 😀 , ale ty mas nadej a velku, drzim prsteky, krasne stupas 😉

kamillka100
20. bře 2011

@nathali neverim a som zmierena, len nech pride....cim skor, vcera vecer som uz pocitovala brusko,t ak je na ceste..... 😉

jika10
20. bře 2011

@kamillka100 Jo to mi mluvis uplne z duse, bud at prijde a nenecha na sebe dlouho cekat a nebo at nechodi radeji vubec.
@nathali No ja nevim, ja se necitim vubec na nic. Dneska od rana je mi nejak divne, ani nevim jestli se pujdu poblinkat nebo ne. No a kdyz sem rano otevrela lednicku, myslela jsem, ze me porazi, ale ustala jsem to. Jen nevim, jestli to nemuze byt nejake vsugerovane, takze se snazim to radeji nevnimat. No a na tebe jsem obvzlaste zvedava, drzim palce.

Vlastne nam vsem cekatelkam drzim palce 😉

jika10
20. bře 2011

@kamillka100 No ja jsem vcera vecer taky citila brisko, ale asi to byly, jak rika manza zarazeny prdiky 😀 😀 Dneska rano si z moji teploty uz delal srandu, rikal no prosim te, kde tu teplotu zastavis, tak na 45 stupnich bych to tipnul 😀 😀 No tak jsem se mu snazila vysvetlit vzestupy a poklesy a nez jsem to dorekla, tak jsem zjistila, ze u toho usnul 😀 😀

kamillka100
20. bře 2011

@jika10 😀 😀 😀 mna brusko bolela asi preto lebo mi krutilo creva a teraz pred chvilou som bola na WC konecne, tak to neboli mrchovske bolesti 😀 , alebo boli.............neviem, uvidime dnes 😀

nathali
20. bře 2011

@kamillka100
@jika10 ja vam baby moc drzim palceky ved mate krrasne grafiky 🙂
jika a tebe je uz aj spatne?? 🙂 paani to je dobre nie???
mne nie je vobec nic okrem tych prs 😀 tak som straaasne zvedava ze ako zajtra bude BT

kamillka100
20. bře 2011

@nathali drzim palce, ked dnes mrcha nepride, stale tam sanca je, lebo ja som mala ukazkovy graf pred 2 mesiacmi a tiez som mala pad a hned na to po niekolkych hodin prisla mrcha, ale mna bolelo strasne brusko a ked ty ho necitis, tak mozno nepride, jooooooj myslela som si , ze to prelomime a budeme vsetky 3 tehulky, ale vyzera to, ze asi nie..... ☹

jika10
20. bře 2011

@nathali No je mi nejak divne, i ted mam chvilkama pocit, ze se poblinkam, ale nechci si nic nalhavat, co kdyz jsem chytila nejakyho bacila v tramvaji o bezdomovce. A myslim, ze tehu bacili bych od nej nechytila. Uvidime, obcas me poboliva i brisko. Nevym jestli uz se treba nehlasi PMS, nikdy jsem ho nemela, ale nikdy nerikej nikdy, ze 😀
@kamillka100 Neboj, urco to nebyly bolistky na mrchu. Jak rika nathali grafik mam krasny, tak vydrz. jak by rekl muj manza vydrz prtka vydrz 😀 😀

nathali
20. bře 2011

@kamillka100 no ja vzdy aspon tyzden pred ms citim pobolievanie bruska a potom bolesti ale teraz nic co som rada no ved uvidim ze ako dnes a zajtra a hlavne ze ci BT este vyskoci hore
@jika10 no snad to su radsej tehu priznaky nez nejaka choroba 😀
baby ja vazne verim v nas dobry koniec 🙂

kamillka100
20. bře 2011

@nathali to by bola riadna nahoda, ze vsetky 3 a bez clostilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sranda, ale neviem................., nechajme sa prekvapit, i ked ja z nasej trojky vypadnem budem sa velmi tesit z vas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jika10
20. bře 2011

@kamillka100 @nathali No to by byla faaakt sranda, kdyby jsme byli vsichni tri tehulky, kdyz mame vsechny tri clostikovou pauzu. Zase si rikam, ze cabalkove se to takhle povedlo, tak proc by se to nemohlo povidst i nam.
Ja bych taky chtela verit ve zdarny konec, ale po tech 15 mesicich uz clovek prestane doufat, ale co uvidime.
Jo a holky nevite co puckal??? Dorazila ji MS???

nathali
20. bře 2011

pockame ved aj tak nam nic ine nezostava
@jika10 no o puckal neviem nic akurat som vrale lifinke ze bud nam nehce tu radost povedat ale nema chut prist na mk ked prisla ms tak snad sa nam ozve

jika10
20. bře 2011

@nathali Jooo, to cekani je ale horny vopruz. Jeste tak do 1O DPO jsem byla dooost v klidu, ale jak se to blizi bliz a bliz konce LF (jeste 4 dny), tak jsem nervoznejsi. A ja myslim, ze kdyby byla puckal tehu, tak by nam to rekla, vzdyt vi jak tady cekame na tehulku. Nevim, jestli neriakala, ze odjizdi k rodicum a ze nebude na pocitaci, takze by se nam mohla ozvat zitra

sysinek
20. bře 2011

Baby mam jednu otazku na vas, neviem si rady? Cakam mrsku, no miesto mrsky ma prekvapil hlien...kopec hlienu...je to normalne?Podotykam, ze som mala pred 13 dnami pichnuty pregnyl, ktory by uz v tele nemal byt...Manzel sa rechta 😀 ...ze je to ovulacia...no ja vam neviem...som z toho jelen....co si vy myslite....

nathali
20. bře 2011

prave som dopozerala sexualne praktiky pozemnstanu a je to vazne super 🙂 ja pri tom placem 😀 ten koniec bol super 🙂