Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
6. dub 2011

@eerikaa3 dnes zatím ok 😅 😕 .MM má dneska narozeninky, tak snad mi bude dobře 😵 .Jsi šikulka, že si doplňuješ graf-chválím Tě!

lifinka
6. dub 2011

@rady007 tak to neporadím, já bych si jela pro něj asi 😨

eerikaa3
6. dub 2011

@lifinka tak to je super 🙂

nathali
6. dub 2011

ahojky baby
pisem az teraz lebo nam vcera nesiel net ta spolocnost od ktorej mame net mala asi poruchu ani kamoske to vcera neslo ale uz je to snad ok a som tu 🙂
@jika10 ja som vedela ze budu len dobre spravy 🙂 tak super ze filiky boli krasne a aj pregnyl pichnuty takze o zabavu je postarane 😀
@daisyna nie si slaboch tak sa prestan podcenovat 😉 uvidis ze mimco tam je a v plnej krase sa ti ukaze ale keby si ten cas nevydrzala tak chod na krv ako ti baby radili 🙂

ja som taka nachladnuta nastastie horucku nemam len ma skrabe v krku a bolela ma hlava tak som si kupila hned bioparox su nan len same chvali no ale neviem preco v noci nad ranom som bola zvracat ☹ ale potom sa mi tak ulavilo a to som toho vela za den nepojedla tak neviem co sa deje @lifinka to vracanie mozno si aj ty mala od toho spreju
a tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
no a vcera som bola u homeopata normalne mi povedal to co ma boli aj vedel ze ma bolieva lavy vajecnik a ze mam problemy s ms a povedal toho este ovela viac a to sme sa videli prvy krat normalne som s neho bola hotova tak mi da "lieky" aby sa mi dalo telo do poradku lebo vraj aj stitna zlaza robi sarapatu tak sa tesim 🙂

rady007
6. dub 2011

@lifinka hmm... tak já nevím..... tak asi jo... :'( no mě dneska klepne.... !!!!!

lifinka
6. dub 2011

@nathali no já si myslím, že to z bioparoxu jsem před tím zvracela určo...a ty asi také!Jinak homeopat dobrý co? já byla v listopadě u léčitelky a taky mazec.Co se mnou dělala ta její energie, točila se mi hlava pak to ustalo, pak mě pálily uši 😅 , brněly nohy no a to vše za 30min. 😉

lifinka
6. dub 2011

@nathali to jsi dnes měla 38tepl???

nathali
6. dub 2011

@lifinka homeopat je vazne dobry 🙂 vsetko co mi povedal ani neviem ako to zistil 😅 😀 som zvedava ako mi bude po jeho liecbe sna uz len dobre 🙂
vravel ze tam mal jednu zenu po 3ivf uz bola zufala(aj papiere som videla mal ich na stole tak som nakukla 😅 )a on ju dal dokopy a uz ma mimco pri sebe 🙂 takze som zvedava na seba 🙂

nathali
6. dub 2011

@lifinka nooo 😕 sama som sa divila a hned som si skusila aj podazuchou ze ci nemam teplotu a tam som mala len 36,8 takze horucku nemam je to divne ze tak vyskocila hore ze???

jika10
6. dub 2011

@lifinka Tak dneska ma muj tchan taky narozeniny, je mu 65 😅

@nathali teplota 38st., no to me podrz, jak jsi to dokazala 😀

No jinak u nas probehl sexik vcera vecer, dneska rano a jeste zitra rano a pak jak se nam bude chtit, ale doufam, ze alespon jeden folik se uchytne 😀 Dokonce se mi o nich i zdalo 😀

nathali
6. dub 2011

@jika10 netusim jak sa mi podarilo taka vysoka teplota 😀 tiez som bola v soku len aby to zas nespadlo
tak tchanovi prajem tiez vsetko naj naj naj 🙂
no ked takto snazilkujete tak to sa vajucho so spermosmi urcite skamaradi 🙂 a to by bolo super keby ste mali dvojcata nie?? 🙂

sysinek
6. dub 2011

@nathali ahoj....prosim ta napis mi 3DC a PC43.Dakujem

jika10
6. dub 2011

@nathali No ja bych se za dvojcatka vubec nezlobila, ba prave naopak bych za ne byla straaasne rada. Ale kdyby se tzed povedlo alespon to jedno, tak budu taky nejstastnejsi na svete. Ja uz si rikam, ze by mi snad i to jedno mimco stacilo, ale prosim at je 🙂 No a ze by ta teplota takhle vyletela kvuli mimiskovi, to by bylo taky fajn, taky jste se poctive snazilkovali 🙂

nathali
6. dub 2011

Tabulka 6.4.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž........19m.......?DC...(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž.......8m.........?DC...(PC30dní)
betina1984.....26r......snž.....11m........?DC...(PC32dní)
lucka_0906....31r...snž........12m.......49DC...(PC33dní)
blandik...........33r......snž......21m........33DC...(PC43dní)
gabriellka.......27r.....snž.......16m.......30DC...(PC28dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...........29DC...(PC35dní)
lienkapp.............r......snž.......9m.........28DC...(PC38dní)
lienkapp..........26r......snž.....9m.........28DC...(PC39dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......17m.......27DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž......................26DC...(PC32dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r........22DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m.......21DC...(PC32dní)
eerikaa3.............r.....snž.......................21DC...(PC28dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.....20DC...(PC31dní)
nathali............23r....snž.......1,11m......17DC...(PC34dní)
kamillka100...25r....snž........................17DC...(PC29dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........16DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž.........16m........15DC...(PC26dní
jika10.... ........31r....snž..........12m........13DC...(PC35dní)
chersi...............23r....snž.........22m.........6DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......15m...........5DC...(PC31dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.................3DC...(PC43dní)
linka...............29r....snž.........4,5r..............1DC...(PC28dní)
pici..................28r....snž.........27m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....17tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......15tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r............//.........(snž.6m)

nathali
6. dub 2011

@jika10 uvidis ze aspon to jedno vajucho sa oplodni ved to neni mozno aby vam to zas nevyslo ked bvaco ma take skvele podmienky 🙂
no snazili sme sa a este aj v den ovu tak uvidim ze ako skonci tento graf ale nehnevala by som sa keby ta teplota vyletela koli mimisovi 🙂

jika10
6. dub 2011

Tak holky, kdo pak je tady cekatel na // carky

jika10
6. dub 2011

@nathali No to chapu, ze by jsi se nezlobila. To ja taky ne. A ja se moc neraduju, protoze minuly cyklus jsme se taky snazilkovali v den ovulky a byla z toho akorat mrcha. Ale jak rikam, nejak v koutku duse mam pocit, ze ted by to mohlo fakt vyjit 🙂 A pokud by to vyslo, tak by nase mimco nejspis melo narozky stejne jako muj 15 lety synovec. No to by byla bomba 😀

nathali
6. dub 2011

@jika10 myslim ze sme tu zostali len my dve baby asi pracuju
ja zatial len dufam a moc si nic nepripustam tiez som mala ukazkovy graf a nic s toho musime si pockat este nejaky ten tyzden 🙂
snad tento mesiac bude pekny plodnyy 🙂

puckal
6. dub 2011

@rady007 dva večer určo ne, to přijedeš domů až večer? Kdyb to bylo odpoledne tak bych si ho vzala a potom večer.....nebo bych tam sjela, pokud máš tu možnost.

jika10
6. dub 2011

@nathali No uz by se nejaky mesic hodil, aby byl vyrazne plodny. Zatim se vytahl jenom leden, kdy jsme meli 2 tehulky

valinka30
6. dub 2011

Ahoj, mám hrozně dlouhé cykly a dle výsledků vyšetření ovulaci asi až 40. den, pokud vůbec. Měřím BT a opravdu se teplota kolem 40. dne zvýší a drží nahoře cca těch 12 dní. V CAR mi byl předepsán Clostyl a následně inseminace. Snažím se otěhotnět už rok. Chci se zeptat, jestli máte některá zkušenost s tím, že se nasadí Clostyl na podporu ovulace, pokud ovulace sama někdy probíhá a zda to nemůže spíš uškodit. Díky.

puckal
6. dub 2011

@jika10 Všichni 😵 Hezky pracujte, my jsme také pracovali ráno a večer 4 dny.......uvidíme zda to bude mít výsledek 😉

puckal
6. dub 2011

@nathali No holka, co ta teplota???? Kam až ti vystoupá??? Jen aby to nachlazení se nevyklobalo v nemoc na 9měsíců 😉

jania023
6. dub 2011

@zuzka1. Nie ja nemám dufik ale zato spim jak batola..ja tiež tak ako ty čakám na ms ale kedže som dnes10DPO tak mám ešte asi týždeň do ms

puckal
6. dub 2011

@valinka30 Ahojky, myslím si že to uškodit nemůže, spíš pomoct v to aby jsi měla ovulu dřív a víc vajíček, což je potom větší šance. Já jsem měla ttaké dlouhé cykly ale prý ovu ani nebyla, mám clostík a orgametril a mám Ovu a MS jak hodinky, ale doufám že tento měsíc se MS opozdí na 9 měsíců 😉 Kolik bereš clostíku a od kdy?

puckal
6. dub 2011

Tak, tady jinak můj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
už at je 16.tého at vím jak to dopadne. Pořád na to myslím a MM mi moc nepomáhá, když má poznámky typu: večeříme a jde si přidat a přidá i mě a já že už nemůžu a on že musím, když chceme mimi 😠 Tak jsem mu řekla, že kdybych to brala takto tak už mám 150kg a mimi nikde 😅 Protože jsem po těěch hormonech přibrala a půjde to blbě dolů.......co jinak děláte???

valinka30
6. dub 2011

@puckal Díky za odpověď. Jsem z toho nesvá, pač mi doposud ještě nikdo nebyl schopný říct, zda ovulaci mám nebo ne. Takže mi byl doporučen clomifen a to 2. - 6. den 1-0-1 a dál se uvidí podle reakce. No a pak hned IUI. Přítel má ale normospermiogram, tak by to možná šlo i přirozeně...

jika10
6. dub 2011

@valinka30 Ahoj, ja jsem ovulku mela i bez clostiku, ale mela jsem dlouhe cykly, nejdelsi 38 dnu bez clostiku). Tak mi dal doktor clostika a nejdelsi cyklus s clostikem mam 33 dnu, zatim. Ted doufam, ze mrcha nedorazi, a prijde az tak za rok a i za dyl. Myslim, ze svoji praci do ted splnila, tak by mohla odejit na dovolenou, urco si taky potrebuje odpocinout 😀

jika10
6. dub 2011

@puckal Teda holka, tobe ta teplota hned po ovulce taky pekne vylitla. Noooo, ze by se nam mimiskove cinili 😀 😀 Ja v praci makam jak mourovata 😠 Nikdo nechape, ze bych radeji kecala s Vama, no chapete to 😀

valinka30
6. dub 2011

@jika10 Tak to moje cykly jsou o hodně delší, co bych dala za 38 dní 🙂 Přeju Ti, ať mrcha nedorazí!