Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 mam svojho dost, dik🙂))

aduskatt
11. dub 2011

@nathali inak ma este dost sokovlao, ze vo stvrtok som dostala neprekonatelnu chut na jablko o desiatej vecer, som si ho musela ist umyt a zjest....podotykam, ze nie som extra na ovocie.........

nathali
11. dub 2011

@aduskatt jaaaaj taaaak tak to ano poharik neuskodi ani tehulke 😉 🙂 a pri takej oslave sa to aj patri
@jika10 noo neviem ci ma nejaky tajny recept ale len nech nehovori ze na to nemyslela ta veta ma uz zabiiiija 😅 😀 ale ak o niecom budes vediet sem s tym 🙂

aduskatt
11. dub 2011

@nathali ja vseobecne moc nepijem.........prve tehu som vypila za celu dobu 2 deci pivka, aj to asi az tak ku koncu tehu.mne to nejak vobec nechyba k zivotu

nathali
11. dub 2011

@aduskatt jak si napisala o tom jablku tak ma hned napadli Gilmorove dievcata tak jej mama vravela ze ked bola tehu vedela to podla toho ze musela zjest jablko 😀 🙂

nathali
11. dub 2011

@aduskatt ja mam rada vinko ale zas tak decentne nie sa ozrat do nemoty

aduskatt
11. dub 2011

@nathali xixi🙂)) no ja fakt skor cibulu, paradajky a tak na zasobu vitaminov....ovocie mandarinky, ale dobrovolne jablko si nedam.....len ked synator nedoje, inak fakt ne..............

aduskatt
11. dub 2011

@nathali aj ja, cervene, kvalitne.........ozrata som zatial nebola nikdy 😝

jika10
11. dub 2011

@aduskatt Tak nic no, si to vyzehlim sama, no 😠 😠 Ale ze se mi hooodne chce

@nathali Jo jo, zjistim nejaky spravny postup. Treba skakala po usich v obyvaku 😀 😀 😀 Ja nevim, jestli na to nemyslela, oni uz maji jednoho klucika, kterymu je 7 let. Nechapu, ze tehulky jsou prvni vzdycky ty, ktere uz jedno ditko maji. No kde je spravedlnost

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 aj mne sa chce, odlozila som to na zajtra, hehe

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 ja uz tiez jedno mam, strasne dlho sme nanho cakali.....jasne, ze ak sa nezdari, bude sa mi to znasat lahsie ako tym, co deti nemaju, ale chcem este druhe, aby Patko nebol sam

jika10
11. dub 2011

@aduskatt
@nathali Tak ja se priznam, ze opila jsem byla a poradne jen jednou. Je to uz 7 let zpatky a to jsme byli na horach s partou kamaradu a komos mi do sklenicky vodky s dzusem prilival pouze tu vodu. Takze jsem druhy den srkala polivku po kavovych lzickach. No a to me z jakehokoliv alkoholu vylecilo, ted si dam decanko bileho a staci mi to. No jo byla jsem mlada a blba 😀 😅

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 spravne🙂)

jika10
11. dub 2011

@aduskatt Jo to ja chapu, ja bych jedinacka taky nechtela. Ja ted verim tem mym dvoum zralym folikum 😀

nathali
11. dub 2011

@jika10 mne vravela sestricka u gyndosa ze ked jej mama chcela ju tak robila stojky a podarilo sa 😕 ale ja vzdy zdvyham nohy a pod zadok dava vankus a este som teraz aj prstikovku skusala jak baby pisali 😀 tak uz neviem co by som este skusila

babyyyy nezehlite uz je vela hodiiiin aj zajtra je cas 😉

@aduskatt aj ja mam rada zeleninu ja som sa stvrtok a v piatok nevedela dojest zeleniny stale som si salaty robila ale zas aj ovovie si dam a spravim si ovocny salatik s jogurtom mnaaaaam 🙂
uz mi sliny tecu 😀

jika10
11. dub 2011

@nathali Nemluvte mi o salatu, ja jsem na nej dostala strasnou chut a navic doma na salat nic nemam 😠 😠

No ja taky mam pod zadkem polstar i tprstiky zkousime a zatim nic.
Ja nezehlim, zrovna do toho se nehrnu. Budu zehlit az se mi bude chtit a kdyz se mi chtit nebude, tak to vyzehleny nebude no 😅 A vyzehli to pani na uklizeni za 14 dnu 😅

nathali
11. dub 2011

@jika10 ani ja nemam nic na salat vsetko som zozrala 😀
tak to mas super ze ti pride pani ozehlit posli ju aj ku mne potom 😀

jika10
11. dub 2011

@nathali Zkusim ji to navrhnout jestli se ji bude chtit na vylet. Kdyz bude chtit poslu 😒 Ja mam po vikendu taky sezrano, vsechno 😒 A dneska jsem nejaka leniva, takze se mi nechtelo ani do obchodu nakupovat. Budeme jist zbytky od nedelniho obeda 🙂

jika10
11. dub 2011

Devcata pujdu vyklidit alespon mycku, at mam nejakou carku za praci 😉

aduskatt
11. dub 2011

@jika10 ja radsej carku na teste, xixi a hned dve

aduskatt
11. dub 2011

@nathali potom tu pani preposli dalej, xixi

kacnov
11. dub 2011

@nathali naty prosím jsem 2DC děkujíííí

nathali
11. dub 2011

@jika10 tak to mas super ze mas mycku tak ja zatial o nej len snivam ja uz chcem mat naaaas domceeeek ☹ ach jaj
@aduskatt no aj mne by sa pacili take dve ciarky 😀 som zvedvavaaaaaaaaaa 😀
@kacnov jasne zajtra ti to opravim ok??

baby tak ja bezim do postele ideme pozerat film a este si nieco precitam s knihy ak stihnem tak dobruuu noc prajem a rano som tu 🙂

aduskatt
11. dub 2011

@nathali uz to nevidim ruzovo, lebo som zacala vidiet ruzovo☹

puckal
12. dub 2011

@eerikaa3 ahojky, jdi na FF přihlaš se a potom najed na sharing- get code a ukáže ti to odkaz ten zkopíruj a vlož sem. Kdyby ti to nešlo, pošli mi do IP jméno a heslo a já tina to juknu 😉

puckal
12. dub 2011

Ahojky, tak já žádná změna. Grafík tady: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Jsem se rozhodla, že vydržím aspon do čtrtka, to budu 28DC a snad by už něco bylo vidět.Kámoška byla 28DC na krvi a měla HCG17, tak nehci dřív, protože měla ovulku stejně......
@aduskatt- třeba se MS nerozjede, někdo z holčin taky psal, že měl // a čpinil růžově 😕

jika10
12. dub 2011

@aduskatt Tak jaaaaak. Jsem na tebe zvedava.

Jo jinak krasne dobre rano. Me hned po ranu nejeli tramvaje do prace, takze jsem se dostavala cestou necestou. Tak doufam, ze uz dneska nebude nejaky dalsi problem 😝

jika10
12. dub 2011

@puckal Teda ty mas opravdu krasny grafik. Drzim palce, aby teplota neklesla a na TT byly // 😉

natyi25
12. dub 2011

@puckal máš hezký graf 🙂 tak tfuj, tfuj 🙂 nech to vyjde, určite si to už spomínala, len sa mi nechce spätne čítať...koľký cyklus si mala clostyl teraz? a to "p" znamená pregnyl???

nathali
12. dub 2011

dore ranko 🙂
tak ja dnes rano takto: http://www.fertilityfriend.com/home/331739
vypada to vselijako a vobec sa v tom nevyznam
@aduskatt tak ako si dopadla?? snad si testla a ms neprisla to ze spinis ruzovo este nemusi ms znamenat drzim ti palceky
@puckal jeeej tak ty mas kraaasny grafik a ake vysoke teploty 🙂
@jika10 tak ty si mala ale pekne rano a to si isla do prace potom pesi??? 😕 a preco nesli tramvaje to cloveka po ranu pekne vytocii 😠