Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
18. dub 2011

@daisyna o spineni som sa s dr.nebavila ale vecsinou to tak u mna zacina ako to je problem??ja som nevedela ze sa spiniti nema ale ked by som spinila dlho tak mu to poviem ale ked sa ms dnes alebo zajtra rozbehne tak si myslim ze je to ok nie??
inak gratulka k tehu prehliadke a preukazu 🙂 takze je vsetko ok no to mam s teba radost 🙂 tak si pekne uz uzivaj tehulkovanie
@lifinka ahojkyy 🙂 ako sa mi mas??jak je ti uz sa ti polepsilo??

daisyna
18. dub 2011

@lifinka děkuji, pořád mi to tak nějak nedochází, asi tomu uvěřím až po utz 🙂)..
Modlím se, aby ty nevolnosti brzy pominuly, když má člověk běhat kolem druhého dítka, není to nic moc, u malé jsem mohla více spát a odpočívat 🙂 ..
Vidím že si to také užíváš 🙂...tak snad ty nevolnosti brzy pominou, nejlépe mi je venku na vzduchu, horor je vaření 🙂

lifinka
18. dub 2011

@daisyna jsem ráda, že už ivošek chodí do školky, ale asi bude nemocný, pokašlává, no moc té školce nedává, ale děcka si prsknou a bacily jsou na místě.Já se nemůžu dočkat ko jdu 3.5. po 5 týdnech!!!

daisyna
18. dub 2011

@nathali no já bych to řešila...dělali ti HP? A co štítná žláza, ta je vpořádku? Může to být nedostatek progesteronu, špatná funkce žlutého tělíska...cokoli a může to teda dělat u někoho problém při těhotnění..

daisyna
18. dub 2011

@lifinka My jsme byly u zápisu minulý týden 🙂, nastoupit by měla v září, uvidím jestli mi ji vezmou, když zjistí že jsem těhotná a budu vlastně doma.. Malé se tam líbilo, ale nevím jak to bude se spaním, když tam nebudu já, ona už mi přes den nespí..možná bych ji dávala jenom do oběda, no uvidím.. Zase na druhou stranu se bojím právě těch bacilů, když bude doma miminko..

lifinka
18. dub 2011

@nathali ahooojky, mě a polepšilo!kéžby! už jsem z toho unavená.Nejraději bych šla k dr, hned a mrknla na prcka, co mi to stále provádí, pohyby nic, tak nevím. S tím špiněním je mi to líto, telota klesla, ach jo....ale snad se to uklidní.ivošek se dneska ve školce fotííí 😎

lifinka
18. dub 2011

@daisyna já jen doufám, že než se malé narodí, Ivošek si udělá imunitu do té doby....je to hrozné s nemocemi, je to hned,

daisyna
18. dub 2011

@lifinka jj, já to vidím u malé, chodíme do školičky mezi děti jednou týdně asi na tři hodiny a pak ještě jeden den tady u nás na hodinku...a to je pořád někdo nemocný..
A ještě k té kontrole, po pěti týdnech, to je mazec 🙂...zdá se mi, že u malé jsem chodila také tak po měsíci..a na konci každý týden myslím..

lifinka
18. dub 2011

@daisyna vždy jśem měla 4týd, jen nevím proč teď o týd. později, no jo co naděláme...

nathali
18. dub 2011

@daisyna neviem ci mi robili HP krv mi brali a stitku mi nepozerali ale bola som u homeopata tak snad ten pomoze ale co som pocula je snad lepsi nez gyndos 😀 len nema sono 😀 no ved uvidime ze co mi dr. poviem pojdem k nemu na 13dc
@lifinka joj tak to ma mrzii ze ti mimco dava az tak zabrat ☹ uz aby tie nevolnosti presli co??
juuuj Ivosek sa fotiii no to bude kraasna pamiatka 🙂

jika10
18. dub 2011

@daisyna Ahojky, tak super ze jsi dostala prukajdu a ze je vse v poradku. Jsem zvedava na tvoje dojmy z UTZ, uz se tesim na nejakou fotecku miminecka 😉
Ja vim, ze je na nejake zavery brzy, dneska jsem si koupila mamatest 10 a jsem zvedava jak dlouho budu odolavat zavrenemu supliku 😀

lifinka
18. dub 2011

@nathali hold to musím zvládnout, jen bych byla ráda, kdyby došla nějaká energie, a kdy jdeš k homeopatovi?

lifinka
18. dub 2011

@jika10 no jsem na tebe zvědavá!

jika10
18. dub 2011

Tak jsem si holky v praci udelala kafe a vubec, ale vubec mi nechutna, tak nevim jestli to je mlikem nebo cim 😒 A to piju kafe bez kofeinu

jika10
18. dub 2011

@lifinka No ja na sebe taky 😀

lifinka
18. dub 2011

@jika10 a jinak ti každý den chutná??? 😵 o test bych ráno udělala 😉

jika10
18. dub 2011

@lifinka No jo, chutna a dokonce i vcera mi chutnala. Ale dala jsem napit kolegyni a rikala, ze je divny, tak jsem si zkusila udelat novy a uvidim jestli mi bude chutnat 😀

daisyna
18. dub 2011

@jika10 děkujiii 🙂, jinak odolávej...zkus počkat s testem co nejdéle, ono se to opravdu vyplatí 😉 ..
Mně káva přestala chutna minulý týden a to mám docela nízký tlak, tak to snáším trošku hůře :(..
No a na utz se samo těším, ale mám i strach..objednám se tak za tři týdny, aby bylo všechno pořádně vidět 🙂

@nathali tak držím pěstičky ať je vše vpořádku 😉

lifinka
18. dub 2011

@jika10 tak uvidíš, zda bude lepší kávička

nathali
18. dub 2011

@lifinka ja som u homeopata uz bola a aj mam lieciky od neho len si to musim davkovat a ta moja hlava derava na to niekedy ja zabudna 😅 ako vcera 😅 😀 tak uvidim snad pomoze ale co som pocula pomohol a hlavne zenam s oteh. tam to ma vraj jak na beziacom pase 😀 ze jedna otehu a dalsie tri mu pridu s takym problemom 😀
@jika10 a co grafik?? nemerala si uz???
no som zvedava ze ci ti kafe nechuti len koli tehu!! 🙂 no drzim ti palceky
uz to musi nejakej babe vijst!

kamillka100
18. dub 2011

no caute baby, moja teplota dnes pekne klesla, tak len uz ocakavat mrchu
bola som u svojho dr. tak si precital dokladne spravu a dal mi antibiotika, u mna nie je taky problem ako u manzela, ma zlu morfologiu spermie a ma ich z deformovane ☹ , to ho najviac trapi, no uvidim ako pochodi dnes u urologa a jedine co nam ostava ist na IVF, no co uz, ale aspon viem nacom sme, pytala som sa, ze preco mam take grafy i ked mam anovulacny cyklus, tak mi povedal, ze nejake prejavy k ovulacii su, ale aj tak k ovulacii nedojde ☹ , graf je preto taky lebo mam v poriadku HP, to som si aj myslela, tak mne je zbytocne BT merat ☹ ,skoda ☹

kamillka100
18. dub 2011

@nathali ahoj moja, to spinenie nie je az tak v poriadku, su tam nejake zmeny v hormonoch, aspon si myslim, lebo kamoska tiez spini a chcu mat babo, tak jej dal na upravu duphaston, skus sa s dr. o tom porozpravat, ze spinis 😉

sysinek
18. dub 2011

@kamillka100 a naco ti dal antibiotika?
Co sa tyka tych spermii, nemate sancu na zlepsenie o 3 mesiace?Som citala, ze spermie dozrievaju kazde 3 meisace...

nathali
18. dub 2011

@kamillka100 no ok tak mu to poviem a duphaston mam aj doma tak mi staci ked mi povie len ako to mam brat 🙂 a bude to spineni 🙂
to ma mrzii ze manzel nema tak kvalitne spermijky ☹ ale tak zas aspon viete na com ste a ze sanca na tehu je ale s pomocou lekarov hlavne je ze sa mimínka dockate a budes mat aj ty gulate brusko 😉

kamillka100
18. dub 2011

@sysinek beriem antibiotika preto lebo mam tiez nejaku infekciu, vela bakterie v posve, tak ich musime vsetky vynicit a potom mi da nieco na obnovu, tak teraz bude cely mesiac bez sexiku, budem velmi nachylna, vsetko chytim...., tak som zvedava ci sa dam do poriadku, potom mi zoberie gyndos opat vyter......no dnes sa nemozem dockat ked manzel pojde ku urologovi, chysta sa poobede..... 😠

jika10
18. dub 2011

@lifinka No ted uz je kavicka lepsi, ale pripada mi takova vic horka nez jindy, takze porad nejsem uplne spokojena 😅

sysinek
18. dub 2011

@kamillka100...nech liecba dobre dopadne...budem na teba mysliet...

lifinka
18. dub 2011

@kamillka100 tak se vyčistíš, mm bude brát léky a třeba se vám to podaří, jinak teda s grafem to je dílo, pěkný graf a nedá se na něj spolehnout...

lifinka
18. dub 2011

@nathali já vím, když jsem byla v listopadě u léčitelky tak jsem měla zase dojít v lednu, ale prý jen kdybych nebyla těhotná a tak jsem jí pak jen zavolala, že už k ní nemusím 😅

nathali
18. dub 2011

@lifinka ja som bola skepticka ked som k nemu isla ale tak uvidime casom ze ako to dopadne 🙂
@jika10 😀 😀 😀 😀 😀 no pekne ani kafe ti nechutiii 😀