Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
26. dub 2011

ahojky všem, tak jak dopadly vaše zadnice? 😀

puckal
26. dub 2011

@nathali ahojky, dnes jsem nakoukla, o víkendu jsme pracovali na zahrádce, včera pomlázka a zemřela babička.....tak máme ted i jiné starosti. Manžel to dnes vyřizuje.......
Jinak u mě nic nového, v pátek jsem měla jít k Dr. ale asi nepůjdu protože bude pohřeb. Jinak tady můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Ty teploty mi pořád moc neklesly dolů tak tomu nerozumím........už nešpiním, přrostě nic. A co ty???

puckal
26. dub 2011

@lifinka pěkně jsem to schytala ale aspon budu celý rok krásná 🙂 A jak je tobě?? co malej, je ve školce??

sysinek
26. dub 2011

@nathali ahoj kraska...precitala som si konika a idem ta potesit, ze nie si v tom sama...ja prezivam rovnake pocity ako ty...takisto mi je vnutorne luto, ked pocujem, ze niekto blizky je tehotny...vsetkym to prajem, ale v kutiku duse si veru poplacem...ze kedy budeme na rade my ☹ ...
snad nam to raz vyjde budeme si drzkat palceky.... 😉

lifinka
26. dub 2011

@puckal 😀 tak snad si můžeš sednout a moc to už nebolí 😉 . MM mi pošimral i bříško, prý je tam Simonka 😕 Tak jsem řekla, že snad nevymrskal synáčka.
Jinak je mi týden fajn, Ivošek šel dneska už po týdnu do školky, byl nemocný.No venku je hnus sgtále prší, takže nemůžu se jít rýpat do záhonů, tak sedím a koníkuji 😀 a jak ty?

lifinka
26. dub 2011

@puckal te´d jsem si četla příspěvěk: je mi moc líto, že Ti umřela babička, teď to bude chvíli bolet, ale hlavu vzůru a vzpomínky o ní si promítej, jen ten pohřeb je nepříjemný... ☹
a graf teda máš velké teploty, a na to, že jsi jen špinila, no nechceš testnout ještě? Nebo je to blbost?

nathali
26. dub 2011

@puckal to ma mrzi s babickou ☹
ale aspon si si sviatky pekne uzila 🙂 grafik mas krasny ty mas vzdy take pekne teploty 🙂
@lifinka no takze uz aj manzel veri ze je tam holcicka 🙂 takze Simonka?? 🙂 no hlavne ze je Ivosek uz v skolke a je zdravi to pocasie je pekne na nic aj u nas je zima ☹
@sysinek viem ze v tom nie som sama je nas tu viac ale vcera mi bolo strasne musela som sa vykecat no uz mi je lepsie a ide sa dalej 🙂 a ty ako??

lifinka
26. dub 2011

@nathali prý by jí to v bříšku bylo líto, že mrká jiné holky a jí ne, no nevím, nevím 😅 a co se děje, máš zase trápeníčko?

puckal
26. dub 2011

@lifinka bude to těžké ale měla krásných 85let ale neumřela stářím ale kvůli našemu zdravotnictví, o to nás to mrzí víc.....ale budeme na ni hezky vzpomínat..... ☹ Jinak jsem v práci a sedím...ale včera to bylo horší......s grafem si také nevím rady, vždy mi okolo 5-6DC klesla na 36,7 ale co nadělám. Chtěla jsem počkat, co Dr. v pátek, ale ted čekám kdy a v kolik bude pohřeb a musím to nějak zařídit, kdyby to bylo v pátek okolo 11 tak bych šla k Dr. hned ráno, sestře to vysvětlila a snad by mě vzali. Protože jinak mě objednají až zase za 1,5měsíce..... 😖 Testovat se mi nechce, když 17DPO tam nic nebylo......byla by to velká náhoda a měla bych snad už nějaké příznaky....což nemám. Spíš mě od té doby popíchává pořád podbříšek tak mám spíš obavy z cysty která nepraskla, proto nechci Dr. oddalovat.

lifinka
26. dub 2011

@puckal aha tak to jo, já také byla v den pohřbu u dr, v listopadě zemřel dědynek.Tak to měla krásn ý věk, ale pokud teda něco zanedbalo zdrav, tak tu s vámi ještě mohla být, no je to někdy smutné, co se děje....Tak ať ti dr, vyjde, kdyby se něco dělo, tak ať to zjistí za včas.

nathali
26. dub 2011

@lifinka trapenicko som mala vcera ale uz je dobre 🙂 musiiii 🙂
potrebovala som si postazovat a trochu sa vykecat kedze baby na mk velmi chapu ako sa clovek citi ked to nejde
@puckal babi mala kraaasny vek 🙂 ale to zdravotnictvo je pekne na h...o aj u nas 😠 ale co spravime my to nezmenime ☹
snad ti dr.vijde a snad tam nebude ziadny velky problem

lifinka
26. dub 2011

@nathali to je dobře, že se Ti ulevilo, je to těžké, každý měsíc se čeká zda to výjde....znám to 😒 ale jednou to vyjde, hold to máme každý předepsaný, kdy se dočkáme drobinka.....

nathali
26. dub 2011

@lifinka no musela som sa vykecat dobre to padne ked viem ze nie som na tom takto sama 🙂
a tebe je ako?? uz ta tie nevolnosti presli??

jika10
26. dub 2011

Ahoj holky, vy jste hoto napovidali
@puckal Babicky je mi lito, ale mela krasny vek 😔 . Musis si rikat, ze uz se lespon netrapi. No a o nasem zdravotnictvi mam taky svy mineni
@nathali Kocko koukam, ze prozivame to same. Jen ja se uz minuly tyden rozhodla, ze budu delat neco pro sebe.
@lifinka Ja porad rikam, ze mas v brisku kocicku 😅 Tak snad je to i pravda 😉

Me vcera moje mamka dostala tim, ze mi rekla, ze pristi rok na velikonoce uz budeme mit ten svuj uzlicek stesti. Jo, kez by to byla pravda 🙂

sysinek
26. dub 2011

@nathali u nas v poho...tento mesiac som bez clostiku...velku nadej tomu nedavam a v polovici maja idem k Dr.a ta povie ortiel... 🙂 snad bude pozitivny 🙂

nathali
26. dub 2011

@sysinek tak snad pauza pomoze a dalsi clostik uz nebude potreba 🙂
uz aby boli len a len same dobre spravy 😉
@jika10 no mne to nejak dlhsie trvalo 😀 ja som aj cvicit chodila ale potom som sa na to vykaslala 😅 no ale idem do toho zas 🙂 a tesiiim sa 🙂

lifinka
26. dub 2011

@nathali jj, už týden neobjímám mísu 😀 tak snad to bylo konečnéééé 🙄
@jika10 no 3. nebo 5.5. se to dozvím, jdu na ko i na genetiku v II, trim., jestli mi to neřeknou tak tam budu dělat třeba i kontrmelce, aby se mimčo ukázalo.a co ta tvá ruka? Už je to O.K.?

sysinek
26. dub 2011

@nathali no...to by potesilo 🙂 ...ale mam pocity skor na mrchu...takze asi to nevyslo...uz zase ☹

lifinka
26. dub 2011

@leeena_4 ahojky, tak jak si dopadla došla už ms???

leeena_4
26. dub 2011

@lifinka Ahojky, jojo v sobotu v autě na Śumavu a takovou mrchu jsem ještě nezažila, mazec. Ale je tu a už druhý den pícháme s manžou Puregon 😵 V sobotu jdu na kontrolní ultrazvuk, jestli rostou 😉

nathali
26. dub 2011

@sysinek nemysli negativne ale pozitivne moc drzim palceky 🙂 a testnut nechces???
@leeena_4 a to pichanie neboli??asi blba otazka co?? 😅

jika10
26. dub 2011

@lifinka Bohuzel porad neni, porad ji mam citlivejsi, takze na mys radeji pouzivam tu druhou. A moje doktorka mi nechce davat kapacky, kdyz se snazime o mimiska. Kdyz by mi dala kapacky, tak bych mela na pul roku zakaz ☹

@leeena_4 Holka ja to vidim tak, ze opravdu budes driv tehulka nez my tady. Tak drzim palce, aby bylo vse OK 😉

sysinek
26. dub 2011

@nathali ani nie...nemam ziadne priznaky...takze staci ak sa sklamem raz, ked dojde mrcha ☹

leeena_4
26. dub 2011

@nathali no bolí, ale dá se to přežít. Jen břicho budu mít za chvíli jak cedník. Ale co naděláš, je to maličkost, když to může přinést miminko 😉

@jika10 a třeba taky ne 😉 to je na tom to hezký, že jeden nikdy neví 😀 Zatím se snažím nepřipouštět si myšlenky na to, že to vyjde, nevyjde, prostě to zkusíme a uvidíme. Injekcí jsem stejně rovnou koupila na víc pokusů, na srpen máme lístky na festival, takže se mi daří přesvědčit svůj mozek, že se nic zvláštního neděje 😀

nathali
26. dub 2011

@sysinek ved uvidis 🙂 a keby sa chystas k dr.??
@leeena_4 no to mas pravdu ze je to malickost co mozes pre mimi spravit 🙂
pekne samu seba klames 😀 ale to je asi ovela lepsie nez sa nad tym trapit no idem aj ja na seba takymto stylom 😀

sysinek
26. dub 2011

@nathali az 17.5...to je este daleko...

leeena_4
26. dub 2011

@nathali šikovná ženská, pěkně se oblbnout a člověk tomu za chvíli začne i věřít 😀

nathali
26. dub 2011

@sysinek no to je daleko ale to vydrzis 🙂
ja som teraz pozrela na kalendar a 13dc budem v nedelu 😖 super tak neviem ci mam ist na sono az 14dc alebo teda skor 11dc???

nathali
26. dub 2011

@leeena_4 no ved psychika carodejka jedna 😀 ale aspon si takto pomozeme 😀 oblbneme hlavu a hned je svet ruzovy 😀

sysinek
26. dub 2011

@nathali ja by som sla 14DC....dokonca som tak chodila a injekciu mi pichla vzdy na 16 DC