Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
14. kvě 2011

@jika10 no to je šílený my tady u nás měli farmářské trhy tak sem to frčela ve velkým klobásku buchtu to je mooooc už bych to aji chtěla dostat-to nejsem tak žravá 😀 😀

jika10
14. kvě 2011

@kacnov No to mi povidej, takovou zravou mam taky pred MS, jen me prekvapuje ze jsem 6 DPO a do MS daleko, tak rpoc mam takovou zravou 😅 No a klobaska a buchta jsou fakt super kombinace 😀

kacnov
14. kvě 2011

@jika10 jojo chutovka :D

nathali
14. kvě 2011

baby vcera piatok 13-teho bol kludny den a este frajer vravel ze sa nic nedeje ze je to zvlastne 😀 no a dnes?? idem sa zblaznit ked som piekla kolac buchla mi konvica na vodu skoro ma vystrelo od strachu samozrejme nesla elektrina ☹ a kym sme prisli na to co to spravilo cesto mi skoro stvrdlo ☹ ale elektrina uz ide 🙂 nesla mi mys k pc tak ju priatel opravil a ked odisiel samozrejeme ze mi nesla znova skusala som vsetko vypat pc zapat pc nic az potom ma napadlo ze asi baterka je vybita hm... aj bola a periem pradlo a pracka zacala trieskat akoby tam boli kamene ☹ som sa bala ze pokazila ☹ no zatial je klud ale bojim sa nech uz doperie ☹
boooze co sa to dnes deje ☹

a najedla som sa konecne 😀 zjedla som pizzu co mi nech priatel zo vcera a zapila to mliekom 😀 super kombinacia 😀 ale je mi fajn 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali No, tak to mas asi posunute a hold as smolnou sobotu. Taky mam obcas den blbec a to si pak rikam, kdyz se dari, tak se dari. Ale ted musim zatukat, tuk, tuk, tuk, uz se mi dlouho nic nestalo a patek 13 byt fakt klidny. Dokonce jsme byli vcera z prace vypusteni o 2 hodiny drive, takze jeste lepsi nez kdykoliv jindy v patek 😀 Byt tebou, tak uz se dneska nepokousim neco delat.

Vidis to, mliko, jdu na nej 😀

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no uz nejdem nic robit 😀 radsej len vyvesam pradlo nech uz doperie jaaaaj sa bojim ze sa bubon odtrhne ☹
no mlieko mame radi 🙂 a vsetko mliecne 🙂

jika10
14. kvě 2011

@nathali neboj neodtrhne. Vzpomnela jsem si, ze kdyz mamce takhle bouchal buben v pracce, tak mela uvolnena nejaka loziska nebo co. Buben byl spatne vysponovany a proto tloukl. Zavolala opravare a byl klid. Tak snad to bude ono a neee nic hrozneho. Nebo ze by u Vas doma strasilo???

nathali
14. kvě 2011

@jika10 neblbni!! este to by mi chybalo mat doma strasidla 🙂
ale kamoska vravela ze za nou chodila babicka stale ked bola doma tak bolo pocut buchoty alebo na stol padol nozik a v kuchini nik nebol a pes stale vrcal a stekal 😅 no ale ona sa v tedy rozisla s chalanom tak si myslim ze si babicka robila starosti o nu ze ci je v poriadku juuuuj ze normalne zimomriavky mam s toho 😅 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali No ja si myslim, ze strasidla nebo duchove existujou. Kamoska ma kamaradku u ktery doma strari. Stalo seji, ze byla sama doma, sla se vysprchovat a sundala si retizek a kdyz vylezla ze sprchy, tak na policce, kam ho odlozila nebyl. No a jeden kamarad rikal, ze kdyz u nich spal strizlivy, tak ze mel pocit, ze na nej nekdo kouka, ze ma oblicej 2 cm od nej, citil pry takovy divny teplo 😅 😅 Od ty doby si musi dat par panaku, aby tam vubec mohl spat. No bojim, bojim. A mamka mi zase rikala, ze kdyz pred pul rokem umrel strejda, tak se taky v baraku ozvala divna rana. Sla se kouknout a nikde nic spadenyho nebylo, no a druhy den volala teta, ze bude pohreb, tak si to dala dohromady, ze se prisel rozloucit

Ale fuj, co je to za tema

nathali
14. kvě 2011

@jika10 ano duchovia existuju aj ja som mala s nimi cest
no ok menime temu lebo za chvilku sa budem bat ist do vane 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Jo, ja uz si taky rikam, ze by manza mohl prijit domu, abych se nebala. Ty pujdes ted do vany??? Doufam, ze manza prijde vcas a budeme moct jit na prochazku, venku je krasne, teda alespon tady. Sviti slunicko a je nejakych, coz teplomer ukazuje 30, ale to bude tim, ze na nej sviti slunicko 😀

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no ja si pockam kym prestane pracka prat normalne sa jej bojim jak bucha 😀
u nas je zatiahnute ale strasne asi bude prsat ☹ a ukazuje 20stupnou ale neverim ze je tak vonku urcite je menej

jika10
14. kvě 2011

@nathali No tak k cemu ty teplomery vlstne jsou, kdyz si ukazujou co chteji 😠 Ja koukam na nejaky zajezd, ze by jsme snad konecne mohli vyrazit na svatebni cestu. Nechce se mi cekat na dovcu az do zari. Navic mam 34 dnu dovolene, takze dovcu potrebuju jako sul. Posledni dovolena byla loni v srpnu 😖

nathali
14. kvě 2011

@jika10 paani tolko dni?? a to ti daju naraz ??
a kam by si chcela ist?
ja som uz vykupkana 🙂 a pracka stastne doprala 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali No prave ze mi z lonska zbylo 14 dnu a ted mam narok na 20 dnu 😀 V celku mi to nedaji, takove stesti nemam, ale ted v cervnu bych si chtela vzit alespon tyden, chtela bych to spojit s tim volnem jak je v cervenci. No a chtela bych jet kamkoliv do recka, to je mi jedno. My to mame hozeny tak, ze chvilku jsme na plazi, pak si pujcime auto a objevujeme krasny ostrova a pak se zase placneme jenom na plaz nebo k bazenu 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali No a v zari mame jet na sardinii a to bych mela mit dovcu od 1.9 a v praci bych mela byt zpet az 19.9., ale nesmim se tesit jinak to nevyjde. Mame jet s partou kamaradu

nathali
14. kvě 2011

@jika10 skvelee plany 🙂 noo netes sa radsej aby ti to vsetko vyslo tak ako planujes !! 🙂
a potom sa pochval aj fotkami ked budes po dovolenke 🙂
co porabas?? jak som vysla z vane nic sa mi nechce 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Ja vyklidila mycku, a ted jsem ji zapla s cistidlem. Cekam na manzu az prijde, aby jsme se mohli naveceret a rozhodne uz nic nedelam. Koukam na cesky film, hodime se k sobe milacku. Spravna stara ceska komedie 😀
Budu doufat, ze nam nejaka ta dovca vyjde a kdyz vyjde a budou fotecky, tak se pochlubim, neboj 😉 A vy zadnou dovcu neplanujete???

nathali
14. kvě 2011

@jika10 my neplanujeme nikdy nic lebo ked si nieco naplanujeme tak nam to nevide 😀 ale znami nas volal s nimi pri more do chorvatska tak uvidim ako to dopadne ?
no ja si idem spravit nechtiky 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali Tak v chorvatsku jsem uz byla tolikrat, ze si ho ted odpustim nejakou dobu. Ale za slunickem vyrazte, to bude fajn.
Tak a u nas se zatahlo a bude asi prset, takze prochazka nebude, protoze jsem volala manzovi a ten je porad u babicky, pry musi jeste neco udelat a pak teprve dorazi. Ach jo 😒

nathali
14. kvě 2011

@jika10 nesmut aj u nas prsi jak sproste ☹ aspon si pokecame 🙂

jika10
14. kvě 2011

@nathali To ale nastve, kdyz chodime do prace je krasne a kdyz muzeme nekam vyrazit tak je osklivo. No kde to sme 😠

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no to tak byva to je zakon schvalnosti .-(

jika10
14. kvě 2011

@nathali Jo jo, kdyz se dari, tak se dari 😒

Ted jsem koukala na nejaka alba s mimiskama a to jsou kocicky. Ja uz se tesim, az jednou budu mit taky takovyho broucka. Jen doufam, ze uz to nebude moc dlouho trvat

nathali
14. kvě 2011

@jika10 neboj nebude za chvilku budes v dolnej tabulke 🙂 ktory dpo si?

jika10
14. kvě 2011

@nathali Dneska 6 DPO, takze ja si na vysledek jeste pockam 😒 Ale jak nemerim, tak jsem nejaka klidnejsi a porad nekoukam na grafik a nespekuluju co kdy jak a proc

nathali
14. kvě 2011

@jika10 no tak aspon vidis ze ti nemeranie pomohlo 😀 mna to bavi ale zas nemyslim na to a to ma tu baby celkom nablaznili 😀

jika10
14. kvě 2011

@nathali To je prave nejhorsi, ze kdyz mas hezky grafik, vsichni veri, ze to vyslo a ono ejhla, prijde MS. Ja jsem ted spokojena, tak uvidim jak dlouho mi to vydrzi 🙂

nathali
14. kvě 2011

@jika10 ja si s tych teplout nic nerobim viem ako to skoncilo minule mala som krasne teploty a BT zacala klesat tak ja si pockam ze ako to bude teraz a som aj skepticka a pripravena na ms 😀ale nemusi prist 🙂

eerikaa3
14. kvě 2011

pekny vecer prajem vsetkym
@nathali ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/34a6d6
co je tu inac nove?nova tehulka?