Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
30. kvě 2011

Tak canesten jsem si koupila, i nějaký gel na intimní hygienu,tak snad se dám brzo do pořádku,protože mám 4dny do MS a teplota mi ještě stoupla.....koukněte http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2 .... prosííím,ať už to výjde.....

natsa
30. kvě 2011

no ja som tiež brala pregnyl ale vobec si nepamätam kedy som si hodavala pichat viem že som ich užila 9ks a potom som mala IUI.Musela som si to davat pichat v hodinu aku mi určil lekár

leeena_4
30. kvě 2011

@janine6623 pokud máš delší cykly, tak je 13mm 15DC v pohodě, to může být ovulka někdy kolem 19DC a pokud máš delší než 30 dní cyklus, tak nevidím problém 😉. Laparoskopie není vůbec potřeba před IUI, ale průchodnost vejcovodů ano a ta se dělá buď laparoskopicky, nebo ambulantně (tekutinou + ultrazvukem). Mě ji laparoskopicky nedoporučili - to se dělá, když mají podezření ještě třeba na endometriozu, nebo chtějí upravovat polycystické vaječníky 😉. Takže já byla na průchodnosti tou tekutinou, manžel na spermiu, já hormonální profil, základní imuno a stěry a už mi dali injekce na stimulku😉. Děkuju a taky držím 🙂
@puckal jejda to je mi líto s manželem. Tak teď je zdraví to hlavní, to je jasný, ale proč až do konce roku pauza se snažením? Kvůli jeho lékům, nebo aby se nestresoval? Třeba to zrovna přijde, když se nebudete snažit 😉. Každopádně držím pěstičky, ať je manžel co nejdřív v pořádku 😉

kamillka100
30. kvě 2011

ahojte babulky, prisla som vam pochvalit, konecne som sa zbavila ureoplasmy, vysledky su dobre, aka som stastna 😵 😵 😵 , na druhy mesiac mozeeme konecne snazilkovat, joooooooooj ako sa tesim 😉

janine6623
30. kvě 2011

@leeena_4 Dík za podporu a info. Tak skúsim ešte merať do dalsieho cyklu. Potom este skusim raz clostyl, mozno sa podarí aspon tak aby mi dal aj pregnyl. A ked nie tak pojdem do CARu aspon na konzultáciu.

puckal
30. kvě 2011

@leeena_4 no kvůli léčbě prý 4 měsíce, což je říjen, tak asi tak. Samo že to potom budeme zkoušet ale už ne tak aktivně jak ted, dáme si trošku oraz. Dr. říkal že potom dostane i lázně takže to asi bude opravdu na dýl.

leeena_4
30. kvě 2011

@puckal jen ať se dá v klidu dohromady 😉. Manžel je přednější a miminko vám neuteče 😉. Drž se a hezky se o něj starej, což nepochybuju, že děláš 😉 😀

jika10
30. kvě 2011

@kamillka100 No kocka, to je vyborna zpravicka, mam z tebe radost a jeste aby byl manza v poradku a sup do snazenicka 🙂 Tak drzim palce, aby hned to prvni snazenicko bylo uspesny, kdyz jste si ted tak krasne odpocinuli 😀

kamillka100
30. kvě 2011

@jika10 dakujem velmi pekne, uvidime ako manzel, ale myslim si, ze pochodi dobre, on ma dobreho dr, ktory sa do toho velmi rozumi, vie co predpisuje a zabera, narozdiel od mojho gyndosa, ale som velmi rada, ze som sa toho zbavila, precitala som si vela o tom prispevky a taka som nabudena z toho ze to konecne vyjde, apson vela bab to vyslo, tak dufam ze budem patrit medzi ne 😀 , noooo pri mojom stasti 😀 😀 😀 😀 , potom dam vediet..... a ty ako na tom??? nechce sa mi vsetko citat, este beries clostil, ci teraz pauza???

daisyna
30. kvě 2011

@jika10 novou těhulku 🙂? Kohooo?? No jinak to utíká..začala jsem 15.tt, ve čtvrtek jdu ke svému dr. na ko, tak jsem zvědavá jak jsme porostli a jestli je to opravdu ten chlapeček 🙂.. Snad bude všechno vpořádku..
No a vám samo stále držím pěstičky ♥

jika10
30. kvě 2011

@kamillka100 Tak je fajn, ze ma manza takovyho doktora, tak to musi byt uz taky v poradku. Fakt drzim palecky do snazenicka a neboj vyjde to. Tu smulu jsi si uz vybrala 😉 No s nama to vypada tak, ze jsem skoncila 6 a tim padem posledni cyklus s clostikem, takze ted jsem bez jakychkoliv leku, tak uvidime jak dopadneme. No a kdyz se nezadari do konce zari tak tradaaaaa do CARu a at doktori ukazou co umej 😀
@daisyna Diky za drzeni palecku. Ja ti drzim palecky, aby kontrola dopadla dobre a chlapecek se potvrdil 😉

jika10
30. kvě 2011

@daisyna Joooo a tehulka je holcina, ktera asi mezi nas nechodila, ale napsala, ze se jim to po clostiku povedlo a chtela nas povzbudit. Neboj my stara garda jsme stale v horni tabulce. Myslim, ze az jedna z nas skoci do dolni, tak to neprehlidnes 😀

terioza1
30. kvě 2011

Ahoj holky, nektera nova tehulka? U me zatim nic moc noveh, jen to, ze jsem se dneska cejtila, jako bych to mela kazdou chvilku dostat a kdyz jsem si ted sahala na cipek (teda doufam, ze jsem nahmatla cipek), byla to takova tvrdsi boulicka. Tak nevim. Prsa nic, akorat se mi zda, ze mam nahnedlej vytok, mam ale barevny gatky, takze to nevim presne, ale bily to neni, na tamponu nic, kdyz jsem si ho zkusila dat... Tak ja tomu nerozumim. Vcera test snehobily.. 🙄

dicinka1
30. kvě 2011

@terioza1 mna zase bolia prsia..a tiež ma pocit,že každu chvilu dorazi mrcha..ak do piatku nedostanem idem ku gynekologovi....bodaj by už tu bola nejaka tehula..lebo už dlho nič 😉 😵

terioza1
30. kvě 2011

@dicinka1 treba my dve to rozsekneme 🙂

dicinka1
30. kvě 2011

@terioza1 bodaj by tak bolo..tfuj!tfuj!tfuj! 😀 😀 😀

terioza1
30. kvě 2011

@dicinka1 tfuj tfuj tfuj 🙂

terioza1
30. kvě 2011

olky, je tam nebo se mylim?

lienkapp
30. kvě 2011

@terioza1 no myslím že tam niečo je 😀 , ale urob ešte o 2dni a potom sa uvidi.

nathali
31. kvě 2011

Tabulka 31.5.2011

Snažilky:
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........52DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............50DC...(PC31dní)
loretana.........26r.......snž......16m............35DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............33DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............31DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........29DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................18DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............18DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................16DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................15DC...(PC27dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............15DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........24m................12DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............10DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...............9DC...(PC31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....24tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......23tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......15tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....12tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......12tt..........(snž.11m)
natyi25.......................12tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................9tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................7tt...........(snž..16m)

nathali
31. kvě 2011

ahojky babulky 🙂
ale ste toho popisali 😀
ja som vcera bola cely den v praci v tom obchode robila sa inventura a ani som netusila ze kolko veci je pre mimco bolo toho straaasne moc zacali sme o 8rano a skoncili o 19-tej 😀 a to uz zacali den dopredu 🙂 zmluvu este nemam musia ju poslat zo Senice tam je asi riaditel alebo co?tak som vedava ze odkedy mi ju daju no mohly by az od 6.6 aspon by som mala este vikend volny a to chceme do CZ za znamimi 🙂
@puckal tak skore uzdravenie manzela,s tabulky ta zajtra teda vyhodim ako si chcela aspon si obaja oddychnete a aj odmimca a buduci rok sa nam uz pochvalis s drobcekom v brusku 😉
@kamillka100 no to je paaaraaada 🙂 juuuj tak supky do snazenia teraz sa to urco uz podari 🙂 drzim palceky 🙂
@terioza1 aj ja tam nieco vidim 😀 tak dzim palceky aby to nezostalo len pri duchoch ale snad bude aj silniet 🙂 a zajtra testnes?

nathali
31. kvě 2011

Tabulka 31.5.2011

Snažilky:
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........52DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............50DC...(PC31dní)
loretana.........26r.......snž......16m............35DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............33DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............31DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........29DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................18DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............18DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................16DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................15DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž........24m................12DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............10DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m.................9DC...(PC31dní)
natsa..............36r.....snž............9m................?DC...(PC33dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....24tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......23tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......15tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....12tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......12tt..........(snž.11m)
natyi25.......................12tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................9tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................7tt...........(snž..16m)

daisyna
31. kvě 2011

@terioza1 něco tam vidím, ale chtělo by to zkusit znovu za dva dny a lepší foto 🙂...držím pěstičky 😉

jika10
31. kvě 2011

@terioza1 Ja tam taky neco vidim. Jaky je to test, myslim jake je to citlivost 10 nebo 20,25??? Drzim palce, aby carecka silila 😉

lienkapp
31. kvě 2011

@kacnov dnes ides ku tomu Dr.? Som zvedava co ti povie.Ale držím palce, aby to nebolo nič vážne. Snaď len mrcha niekde zabludila. 😉

dicinka1
31. kvě 2011

ahojte..tak dnes hlasím kramiky..neviem čo sa stalo,že tak skoro..aby to upravil ten clostyl?rozmýšlam,či to skúsit zase s nim,alebo ist do fytosoje..

dicinka1
31. kvě 2011

čo mi tak mohlo "upravit" cyklus??? clostyl? alebo bylinky?

dicinka1
31. kvě 2011

@terioza1 moja zlata..tak aspon tebe to vyšlo.. 😵

dicinka1
31. kvě 2011

@terioza1 ten testik?neda sa sfotit ináč?

aduskatt
31. kvě 2011

@terioza1 ja som mala taku slabulinku pri prvom tehu................drzim palce...