Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

valinka30
2. zář 2011

Je mi z toho zle, já už mám s doktorama víc takových špatných zkušeností!

markyzza
2. zář 2011

@aduskatt : díky moc. Taky ti to moc přeju, aby vám to brzy vyšlo. 😵 😵 No snad se nám zadaří bez IUI. Kéž by tedy. Zatim se snažíme 8 měsíců. A od září to budu řešit zatim se svým dr. 😉

kacnov
2. zář 2011

@valinka30 po injekci 🙂 tak 13DC

kacnov
2. zář 2011

@puckal jůůůů no super tak mi pisni já beru taky 3-7dc ale 1-0-1 předminule tam byl ale minule prd tak mám taky strach že tam nic nebude a ty jsi minule měla??

aduskatt
2. zář 2011

@markyzza aj ja by som rada bez IUI, ale to asi nepojde...........nam sa nedari uz trosku dlhsie ako vam

markyzza
2. zář 2011

@aduskatt : no já tomu dávám tak ještě 2 měsíce s mým dr. a pak nás objednám do Institutu. No doufám, že se nevyskytne jiný další problém. Jo ještě jsem zapomněla na to nejdůležitější, že mám endometriozu. 😒

valinka30
2. zář 2011

Ovulace bude!!!

maminka142
2. zář 2011

baby, ake mate davky clostilu? Ďakujem 🙂

veji
2. zář 2011

@maminka142 ja mam 2x1 na 5-9 DC a potom Duphaston na 16-26 DC. vcera som dobrala poslednu tabletku clostilu, tak som zvedava ako to dopadne 😉

maminka142
2. zář 2011

@veji fuha a prečo hned potom duphaston? 😕 Ja mam clostyl 1x1 od 3-7 DC... Potom na 12 DC idem na sono, (aby mi upresnil, kedy mam plodne 😀 ) Duphaston som mala minuly mesiac od 19 DC do 28 DC, ale zasa bez clostylu... Teraz mam clostyl prvy krat, ale mam akusy malu davku 😅

maminka142
2. zář 2011
maminka142
2. zář 2011

@veji a ako dlho sa snažíte?

veji
2. zář 2011

@maminka142 myslim ze duphaston je na udrzanie plodu (ak by nejaky vdaka clostilu bol...) snazime sa asi tristvrte roka. nie je to vela, ale moj lekar sa s tym "nebabre". ked som mu povedala ze sa snazime a nejak sa nedari, bez mihnutia oka mi predpisal lieky 😉

maminka142
2. zář 2011

@veji No ved môj lekár tak isto 😀 Pytal sa ma, že kolko sa snažime a povedala som mu, že 3 mesiace, ale dal mi injekciu PR... A ak by to nevyšlo tak mi na tento mesiac predpísal ten clostyl a ak to nevyjde, tak asi len stale užívať lieky 😕

terioza1
2. zář 2011

@lorreine no tak uvidis, ja to taky tak mela, jsem si rikala... MS??? A ono se to zastavilo a druhy den byly //....

lorreine
2. zář 2011

@terioza1 No ale včera to ustalo - ako som písala - a dnes zase niečo....ale je to taká veľmi svetlá krv a len trochu...ešte počkám, ako to bude vyzerať cez víkend a keď tak potom testnem...ale práve preto, že som už tehotná bola a boleli ma prsia a celkovo som sa cítila divne. Teraz nič, takže podľa mňa sa proste so mnou proste moje telo zahráva a robí si zo mňa srandu 🙂.

terioza1
2. zář 2011

@lorreine ja mela predtim taky prujem a nemela jsem hlad.... a ted? uz od zacatku zacpu, nadymani a hlad..... nesnasim nadymani a ... no proste jsem z toho hotova ☹ tak drzim palce, aby to bylo vymodlene uhnizdovani 🙂

aduskatt
2. zář 2011

@markyzza ja mam v decembri deadline......

aduskatt
2. zář 2011

@maminka142 ja som mala najskor 2x1, potom 1x1 a naposledy som si vzhladom k inym problemom naordinovala polovicku tbl vecer🙂

aduskatt
2. zář 2011

@valinka30 u mna bola vcera vecer, presne som vedela kedy, lebo take bolesti som mala ako hrom.a rano to potvrdil ultrazvuk

mijadave
2. zář 2011

@markyzza prepac, ozyvam sa neskoro, mali sme dnes nabity program cela rodinka... 😉 😉 tu tortu som nerobila ja, nie som taka sikovna... dali sme ju robit...
a dnes som netestila... nemyslim, ze je treba, vid grafik... jasnejsie mi to uz nemoze byt... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810 😠 takze asi pojdem tiez len naspodok tabulky, no zatial nebudem robit terioze spolocnost ☹
dobru nocku vsetkym 😉

mijadave
3. zář 2011

dobre ranko dievcata... tak hlasim 1DC ☹

mijadave
3. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............48..........32.............38...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............29......................................Listovka, Forgravid
Zana21..................30..........2m...............29..........33...........15........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............28...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............24..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............23..........28..............9.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............20..........34.............2........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............19..........32.............2.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................7..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............4..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............4..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............4..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............1..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................9......................8+1..............10.-12.4.............11.10........Listovka

nathali
3. zář 2011

ahoj babulky
prisla som vas pozriet a troska vas nakazit 😀
vcera som testovala a // tam boli este skor nez controlna naskocila a digi testik mi krasne ukazal ze som 3+ cize5-6 tyzdni
pridavam este foto testika

ako sa mate???co je tu nove?

mijadave
3. zář 2011

@nathali wow, tak so srdca Ti blahozelam... 😉 tesim sa s Tebou 😉

nathali
3. zář 2011

@mijadave dakujeeem 🙂 len dufam ze vas tu pribudne viac a viac !! 🙂

zana21
3. zář 2011

@nathali Také velká gratulace, přeji ať vše dobře dopadne. A prosím, prskni na nás také nějaké těhotenské bacily 🙂

nathali
3. zář 2011

@zana21 dakujeeem tak tehu bacily TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT aby ste tehulky boli vsetky 🙂

veronicka33
3. zář 2011

@nathali JéééééJ gratulujem a želám všetko dobré nech je tak ako má byt 🙂to je supééééér teším sa s tebou 🙂u mna nove nič iba som mala tento mesiac 2dni ms aj to skoro nič tak uvidíme a ako sa cítiš?býva ti zle? 🙂

nathali
3. zář 2011

@veronicka33 dakujeeeeem 🙂 som strasna stastnaaa 😀
zacina mi byt spatne ale nevraciam a staaale chodim cikat 😀 a bolia ma prsia
no a neskusala si testik???