Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
9. led 2011

@linka ja si ich rada citam aspon viem ze co ma raz caka 😀 a viac ma zaujimaju taketo casopisy nez nejake o mode co su stale rovnake asi som divna ze?? 😀

linka
9. led 2011

@nathali nie si divna,podla mna je to uplne normalne,ved cloveka najviac zaujima to,co mu je nejakym sposobom blizke,alebo ked tuzi po tom 😉

nathali
9. led 2011

@linka no to mas pravdu 🙂
a co citala si ten clanok co som poslala??aj si si nasla nejake priznaky co na teba platia??

linka
9. led 2011

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/601/ned... 😉

@nathali zla viditelnost bola,aj ked som si to zvacsila a zaostrila 😒

nathali
9. led 2011

ahaaa :( tak to ma mrzii ale ked si na mama a ja stranke tak by to tam mohlo byt 🙂

linka
9. led 2011

@nathali skusim pohladat 🙂

nathali
9. led 2011

@linka nehladaj nasla som len obal casopisu a clanky ktore obsahuje ale neda sa na to kliknut aby si to videla ☹

linka
9. led 2011

@nathali aj tak som nenasla,nevadi,aj tak ti dakujem 🙂

nathali
9. led 2011

@linka a co robkas???
inak ked si das do googlu ze tehotenske priznaky tak ti tam vyhodi vela toho a niektore clanky su vaazne super 🙂

linka
9. led 2011

@nathali pozeram recepty na mimibazare 😉 a ty? baby nejak zduchli 😀

nathali
9. led 2011

ja som si pisala s kamoskou ale ta tiez usla lebo ze ide do pizzerky a jak to napisala som hned hladna ostala 😀 inak nic nikde nikto

nathali
9. led 2011

inak z mimibazaru su najlepsie recepty!! mam vyskusane a vcera som robila jedny cestoviny podla nich 🙂 a su mnam musela som ich aj opakovat 😀

nathali
9. led 2011

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4513
velmi jednoduche a vyborne 🙂 teraz si to idem nalozit 🙂 mnam 😉

linka
9. led 2011

@nathali ja mam vacsinu receptov ulozenych a vyskusanych,fakt super stranka 😉

veronicka33
9. led 2011

@nathali ahojte dievčatá ste ešte tu? 🙂

nathali
9. led 2011

@veronicka33 jasnackaaaa 😀
mne priatel teraz pozera nejaky dokumet o lietadlach alebo co tak pri vas mi je dobre 🙂

veronicka33
9. led 2011

@nathali a mne zase manžel nakúka sema hovorý že teraz ked tu budeš sedieť pri tom tak ti to pomôže otehu? 🙂 no čo mu na to poviete? 🙂

nathali
9. led 2011

@veronicka33 by som povedla ze len navodi dobre myslienky a potom tehu pojde ako po masle ale tu robotu si musi odmakat sam 😀

linka
9. led 2011

aj mne je s vami dobre,muz pozera nejaky dobrodruzny film a tie ja nemusim 😅
@veronicka33 otehu nie,ale pomoze mi tato stranka lepsie znasat neuspechy,lebo sa tu podporujeme 🙂

nathali
9. led 2011

@linka no tvoj dobrodruzny a moj s lietadlami aka idyka 😀

veronicka33
9. led 2011

@nathali no ved toto 🙂
@linka dievčatá chytá ma nejaká nervozita a ani nemám dovod neviem prečo

nathali
9. led 2011

@veronicka33 z hlboka sa nadychni a mysli na pekne veci snad sa ti ulavi troska 🙂

linka
9. led 2011

@nathali idylka jak oci 😀
@veronicka33 aj ja som nervozna,zajtra idem uz do prace po sviatkoch a maju prepustat,ale to sa dozvieme okolo 20.1.,no super to je 😒

nathali
9. led 2011

ok baby tak je uz idem pustam sem priatela a vecer sa este zastavim ok 🙂 tak papa 🙂

veronicka33
9. led 2011

@nathali no dúfam že to pomôže ved už mi ms skončila prečo mám nervy ☹ jáj o ničom pustím si asi aj ja tv alebo čo lebo tieto fotoblogy z 2 // ☹ čo tu pozerám mi neroba asi dobre 😒

veronicka33
9. led 2011

@linka ja som doma mna prepustili ešte v novembri som na urade práce ale niečo sa určite podarý zajtra mi maju volať 🙂

linka
9. led 2011

a ja si idem napustit vanu 😉 neskor tu budem,pa 😉

veronicka33
9. led 2011

@nathali ok tak pa 🙂

veronicka33
9. led 2011

@linka 🙂 vieš že aj mna to teraz napadlo? 🙂 pa

linka
9. led 2011

@veronicka33 asi mame rovnake zmyslanie 🙂