Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 tak vyskusaj aj dnes, ci sa to manzelovi paci alebo nie 😀 , moj niekedy uz nechcel,mal toho dost, ale prinutila som ho 😀 , vsak nic za to nedas a vyskusaj aj zajtra, lebo ked dnes ovulka bude, pomozu aj zajtra spermie 😉 a ovulacny test co ukazuje?

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 jojo, dneska na něj skočím 😀. Dnes ráno ovutestík silnější, než včera, ale ještě nejsou stejně silné 😉

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 tak super a dnes mas aky den od mrchy?

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 dnes jsem 17

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 musim ist do prace, ale ked tam dojdem , tak hned zapnem notebook, zatial sa ahoj 😉

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 hezkou cestu, zatím pa 😉

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 a cyklus mas aky dlhy? nemame tabulku, tak nemame prehlad

vera_j
14. led 2011

@leeena_4 ahoj, víš co jsem udělala včera. pro jistotu jsem udělala ovu test, už by tam nic být nemělo, když jsem měla ovu před dvěma dny...takže ano nic tam nebylo a pro zajímavost jsem hned zkusila i ten levnější test ze stejné moči a byl pozitivní jak blázen 😠 takže pak tomu věř 😠

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 30 dní. Ale ona ovulka vůbec nemusí být uprostřed cyklu 😉

leeena_4
14. led 2011

@vera_j ty vogo, to je síla! raději věřím těm teplotám, hlenu a čípku, ty testy jsou fakt mrchy 😠

vera_j
14. led 2011

@leeena_4 a ty vstáváš i o víkendu ve stejnou hodinu na měření BT? To mě se právě nechce, na to jsem líná 🙂 abych vstávala v 5h ...

leeena_4
14. led 2011

@vera_j jojo, v půl sedmé se změřím, zaraduju se, že je víkend a zase usnu 😀. Jen občas zaspím to, kolik jsem naměřila 😀

kamillka100
14. led 2011

@leeena_4 ahoj uz som tu, ja viem, pytam sa preto , ze ci nahodou nemas kratky cyklus a nestihne sa ti uhniezdit, ale stiha v pohode 😀 , tak nech ti to vyjde a dnes a zajtra poriadny sexik, neviem ci tu mozem pisat, ale dr. mi povedal, ze dobre by bolo, zeby aj zena este pred muzom zazila orgazmus, lebo vraj maternica je vtedy ako balonik a vtiahne vsetky spermie, n eviem co je na tom pravdy, len moj sa ma pytal, ci zazivam orgazmus, tak som ostala stat ako puk 😀 , normalne mi bolo tak blbo 😉

leeena_4
14. led 2011

@kamillka100 týjo, tak to jsem nikdy neslyšela s tím orgasmem. A upřímně mi přijde, že do toho doktorovi nic není. To teda koukám 😨

nathali
14. led 2011

Tabulka 14.1.2011

Snažilky:
puckal...........28r.....snž.....7m....43DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r....31DC....(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...30DC...(PC28dní)
lifinka..............30r....snž...5m......30DC.....(PC34dní)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...26DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............22DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..19DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...19DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...17DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......17DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....15DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....15DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......10DC...(PC27dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........1DC...(PC35dní)

dobre ranko kocky 🙂 ale ste toho popisali ani tabulku som nevedela najst 😀 a idem si vas poctivo docitat a a co som to videla @lifinka 🙂 to mam radoooooost 🙂 negratulujem az ked bude ciarka silit az potom budem 🙂 to je parada strasne drziiim palceky aby bolo vsetko ok 🙂

lucka_0906
14. led 2011

@kamillka100 hehehe, ty mas riadne odvazneho doktora 😀
Ja som o tom pocula tiez..ale ci to je pravda, tazko povedat.

leeena_4
14. led 2011

@nathali kočko ona se ta mrcha nakonec rozběhla? jak se cítíš?

leeena_4
14. led 2011

@lucka_0906 a ty budeš testit kdy? 😉

lucka_0906
14. led 2011

@nathali Cauko.. a ty ako? Pozeram, ze si MS dorazila ☹

puckal
14. led 2011

@lifinka Ahojky, Orgametril je prý na lepší uhnízdění 😉 Ale koukám že potichoučku můžu gratulovat ke // 🙂 Další kolo a IVF už nebudeš potřebovat!! šetři se....

lucka_0906
14. led 2011

@leeena_4 hm.. mozno v pondelok.. Pisala mi vera_j, ze jej Clostil posunul cyklus.. tak neviem. Prvy mesiac mi dorazila presne na den (hned rano, ako zvykne) a tento mesiac zatial nic.. cakam, samozrejme tajne dufam 🙂

puckal
14. led 2011

Dorbé ránko všem, já pořád čekám, tak doufám že do neděle dorazí MS.
@leeena_4- prosímtě kdy jsi dostala MS po injekci??? Jen at vím, jak to chodí.... Jinak koukám, že ovu bude na víkend, tak snad manžu už záda bolet nebudou a budete se spolu radovat za první ovulku 😉

lifinka
14. led 2011

nathali, tobě se ms rozběhla?
leeena_4 dnes by mohla být ovu, znásilnit manžela!
puckal díky je na závěry brzy 😉 já když mě píchl agolutin tak do 8 dnů jsem měla ms.

nathali
14. led 2011

holky jak citam vasem odkazy a jak catae aby ovu bola a na vas moc mysliim strasne drzim palceky aby sa to tu rozbehlo a boli tu same tehulky 🙂
@leeena_4 ano ms sa rozbehla v noci a to so uz vedela ze s toho nic nebude ale aj tak som testla aby som mala klud a bolo bielo ale nevadii poplakala som si vcera a dnes sa strasne tesiiim 🙂 asi my sibe ale dostala som super ponuku na pracu a v pondelok uz idem podpisovat papiere a zmluvu tak sa tesiiim 🙂asi by toho stastia bolo na mna moc a nemozem mat aj pracu a aj mimi.................................
ale s lifinky mam uprimnu raodost 🙂 a co linka ta netestovala??
@puckal snad ti ms dorazi co najskor nech nemusis dlho cakat a supky na dalsie snazenie 🙂
ja som sa rozhodla ze budem, merat BT stale aspon uvidim ako teploty budu skakat 🙂

leeena_4
14. led 2011

@puckal kočko já ti neporadím, já jsem to nakonec vždycky dostala sama bez injekce.

@lucka_0906 tak to budu moooc držet palečky 😵

leeena_4
14. led 2011

@nathali to jsi silná holka a je fajn, že ti zrovna přišla ta práce, aspoň to zaměstná myšlenky 😉

leeena_4
14. led 2011

@lifinka podle teplot by to mohlo být dnes, co? a čípek je pořád otevřený a měkký

lifinka
14. led 2011

leeena_4 sexíčky: 16DC večer, 17DC ráno a pak když jsem viděla teplotu tu jsem měla 36,1 tak jsme večer než usnem chtěli, ale prostě jsme usli a bylo, pak jsem se procitla v 1h ráno, že jsme zapomněli, zbudila ho a to aby to nebylo 😅 😕 a ráno jsem naměřila 36,4 a ten den byla OVU na 20DC

lifinka
14. led 2011

nathali, to je mi líto, ale pravda je v tom, zda jsi dostala super práci, tak toho štětsí nemůžeme mít toli.... 😔 ale neplakat je tu přeci další snaženíčko a co tak mít clostyl jako já 3x1 tbl, zeptej se!
Jinak s orgasmem je to pravda, četla jsem to, že právě je cesta k vajíčku rychlejší! No já ho ale něměla...co chcete v jednu ráno, že? 😀 😝

lifinka
14. led 2011

leeena_4 podle mě máš dnes ovu tak s mm nemeškej vajíčko je tak schopné jen na 12-24h, kdy jste naposledy? no ještě ti fertility potvrdí avu, pokud 2-3 dny budou vyšší, ale nemeškat!!!

leeena_4
14. led 2011

@lifinka takže naposledy 17DC a ovu byla 20DC?
my sexovali převčírem, včera ne. A když budem dneska, mělo by to být oukej, ne?