Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
14. led 2011

jsem z těch testů jelen, asi se na ně fakt vyprdnu, protože ostatní ukazatele říkají, že ovulka je dnes a jediný test se ne a ne rozmyslet :-d

lucka_0906
14. led 2011

@leeena_4 urcite ovulka u teba bola, ci je.. na milion % 🙂 Ved si mala ukazkove priznaky.. a sama citas, ze tie ovu testy nie su vzdy spolahlive. Uvidis.. o par dni robis TT 🙂

leeena_4
14. led 2011

@lucka_0906 taky myslím, že byla, ale bojím se, že včera a to jsme nesexovali, protože manžu chytly záda :-/, ale tak snad i den před bude k něčemu 😉 díky za podporu. Já se těším na výsledek tvého tt 😉

leeena_4
14. led 2011

teď mi došlo, že včerejší test byl nejsilnější, takže pokud ten dnešní je slabý, je ovulka dnes, přeci ovule je den po posledním pozitivním ovutestu.Bože, mě z tý ovulace hráblo 😀

nathali
14. led 2011

@leeena_4 hlavne nestresuj a klud ono sa vam to podarii 🙂 a kasli na testy! mne stale ukazovali ze ovu neni 😅 a tak som uz radsej netestovala ani testovat nebudem len merat BT
no a linka co s nou je??mohla by sa nam ozvat a pochvalit sa lebo tipujem ze je jasna tehulka!

leeena_4
14. led 2011

@nathali o lince nic nevím, taky jsem moc zvědavá. Tobě taky testu ukazují, že nemáš ovu? co to je? už s nimi taky končím a basta, fakt mě to jen stresuje 😉

nathali
14. led 2011

@leeena_4 mne raz ukazovali ze ovu mam tak sme sa snazili a nic s toho a teraz mi ukazovali ze ovu neni tak som sa na to potom vyprdla a merala BT a vidis ako to dopadlo
tak drzim palce aby ti to vyslo a hlavne ked si to spocitas kolko si na testoch nechala penazi a BT ta nestoji nic a je to presnejsie 😉
@linka kde siiii??????????

leeena_4
14. led 2011

@nathali když máš dobrý teploměr 😀. nějak mě zlobí ten nový digi a tak začnu příště používat rtuťový. Myslela jsem, že jsou ty testy spolehlivé a ono prd. Testuju jak blázen a // nikde, přitom mám všechny příznaky. pryč s nimi 😉

nathali
14. led 2011

@leeena_4 ja som tiez myslela ze mi digitalny mera zle ale nemara ale pri digi budes mat vzdy 0,1-0,2 nizsiu hodnotu ako s ortutovim tak treba merat len s jednym a mne sa rano nechce cakat 5 minut kym sa na ortutovom ukaze hodnota takto to mam raz dva 🙂

leeena_4
14. led 2011

@nathali jojo, tenhle cklus to doměřím a odpovídá to tomu 0,1 stupni - rtuťový má fakt víc. Mě už se neska tak nechce nic dělat 😀

nathali
14. led 2011

@leeena_4 jeej to ani mne a to som este nic ani nezacala 😀
musim ist varit co budes varit ty???

leeena_4
14. led 2011

@nathali já dneska nic, jdu s kamarádkou po práci na kafčo a dneska vaří manža. Co děláš ty, za dobrůtku?

nathali
14. led 2011

@leeena_4 asi spravim mesko na prirodno a k tomu rizu nic ine ma nenapada 😖

leeena_4
14. led 2011

@nathali to taky není špatné, ale chce to nějakou šťávu, rýže je suchá 😉

veronicka33
14. led 2011

@lifinka ahoj ako sa sem posiela ten graf?
🙂

veronicka33
14. led 2011

@nathali ahoj to jr pravda?že pri digi je teplota nižšia?lebo mna dnes nenormálne pichá v lavom vaječníku 😒

kamillka100
14. led 2011

ahojte, je tu niekto?

veronicka33
14. led 2011

@nathali tak ty niesi tehulka?nebola som tu tak som všetko nečítala až teraz vidím čo píšeš ☹

veronicka33
14. led 2011

@kamillka100 ahoj ja som tu 🙂 a neviem či aj ešte niektorá 🙂

kamillka100
14. led 2011

@veronicka33 asi sme tu len same a co mas nove?

veronicka33
14. led 2011

baby mám testnuť ovu?strašne ma pichá vaječník 😒

veronicka33
14. led 2011

@kamillka100 picha ma hrozne vaječník a mám prácu v pondelok nastupujem,inak nič nove BT 36,6 😒

veronicka33
14. led 2011

@kamillka100 asi sme samé aj ja musím končiť ale večer nakuknem ešte tak zatím pa 🙂

nathali
14. led 2011

@leeena_4 no tak s toho naprirodno je nico uuplne ine 😀 je to mesko na stave s ryzou a to je v pohode 🙂
ja som tu bola baby len mk nesiel

tiburcia
14. led 2011

@lifinka moc moc moc držím palce...jen zkus jiný test než mamatest 10 mě duchy ukazoval pořád 😔

lifinka
14. led 2011

tiburcia no ve skutečnosti je // taková střední bych řekla, i mm byl překvapen 🙂
veronicka33 no až budeš mít graf na té své stránce tak nahoře je tam 5 čtverečků s nápisy, tak si najdi Home page setup a klik a pak nahoře YOUR CHARTING HOME PAGEWEB ADRRESS a pod tím je tvůj link, který zkopíruješ a vložíš do zprávy na diskuzi

tiburcia
14. led 2011

@lifinka tohle je můj duch 😉 a nic z toho...od té doby mi mamatest nesměl přes práh 😝

nathali
14. led 2011

@tiburcia jeej ten je ale kraaasne vidiet 🙂
@lifinka a ty nemas fotecku // ???

tiburcia
14. led 2011

@nathali no vidíš a byl to jen duch 😔 😝

lifinka
14. led 2011

tiburcia a náhodou pregnyl jsi neměla píchnut ten cyklus? Mám doma ještě jiný tetsy tak vyzkouším zítra,a který DPO jsi testila?
nathali, mám v albu,
mějtese hezky musím jít do vany a spát jsem KO!