Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
24. led 2011

@kamillka100 este som zabudla, pytala som sa ho ci mi nemoze zvysit davku, ze chcela by som brat vyssiu, tak mi povedal, ze sa neda, ze mozu sa mi vytvorit cysty, tak ja ozaj neviem , ja beriem teraz od 3DC po 2x1, ale preco ste mi poradili od 3DC si uz nepamatam, len som sa ho opytala ci nemozem ho brat od vtedy, on ze hej, ze skusime

jania023
24. led 2011

@nathali Nie nasi lekary asi ani nemali chut zistovat co mi je..rovno ma supsli na IVF ☹ Myslim ze s tym druhim nebude az taka fuska ako pri prvom ale nejako tym este niesom posadnuta ze mat druhe..chela by som ale este je ti v norme 😅

lifinka
24. led 2011

@kamillka100 vidíš, já hned po laparce v prvním těhu otěhotněla a clostyl 2x1, ale teď teda jsem přeci měla 2 cykly 3x1 tak nevím, zatím cysty nenašel...

aduskatt
24. led 2011

@lifinka no tak cakaj🙂tesim sa na tu zmenu.dufam, ze ta budeme coskoro nasledovat🙂

aduskatt
24. led 2011

@lifinka tebe sa zadarilo iba s clostilom?

lifinka
24. led 2011

@aduskatt toto těhu ano, v září jsme začli a hned s nazazením clostylu, na nic jsme s dr. nečekali, jelikož první dítko trvalo 4 roky a pak jsem našla tohoto dr, který mi pomohl tehdy jsem měla 3 cykly clostyl pak 3 měsíce pauzy s tím, že jsem březnu 2007 šla na laparku a pak hned 2x1 clostylu a těhu bylo, proto jsem teď na nic nečekala a věděla, že jinak to nepůjde tak jsme hned nasadili clostyl, jen s tím, že jsem měla mít v prosinci už pauzu, ale doběhla jsem k dr, a prosila ho ještě o jeden clostyl, že pak jdu 11,1, na umělé do CAR a tak mi dal šancu a ta zatím vyšla....ale poslední 2 cykly už po 3x1 tbl denně. a vždy od 3- 7dc.

aduskatt
24. led 2011

@lifinka celkom si ma potesila🙂)tiez momentalne vkladam svoje nadeje do clostilu a utrogestanu, xixi, mam na pol roka🙂

linka
24. led 2011

@lifinka clostil som tento mesiac nemala,idem koncom tohto tyzdna na utz a poradit sa co dalej,citim,ze ovule je na blizku,pobolieva ma brucho a BT nejak klesla....uvidime

aduskatt
24. led 2011

@lifinka nam sa tiez uz dllho nedari, tak mam dost naponahlo, xixi

lifinka
24. led 2011

@linka no vidíš, tak ovu bude i tak, však ty jsi neměla s tím problém, že?Držím pěstičky

lifinka
24. led 2011

@aduskatt vidíš a já ani neměla při clostylu untroš anebbo duphast, prostě jen clostyl, držím pěsti 🙂

linka
24. led 2011

@lifinka nie nemala,ale dr.mi ho dala na skusku,dakujem 😵 a blahozelam k utz,uz sa tesim na zajtrajsie spravy 😵

lifinka
24. led 2011

@linka hoď grafík, podívám se 😉 a už jsi z práce doma, máš ranní co?

aduskatt
24. led 2011

@lifinka mne ten clostil uplne zosekava sliznicu maternice, preto mam utros

lifinka
24. led 2011

@linka víš, pořád jsem taková mimo, sice něco málo tam byl náznaku, ale já potřebuji víc, snad mi zítra sestra řekne dobrou zprávu rozdíl mezi HCG bude 7dní

lifinka
24. led 2011

@aduskatt ale prosím tě 😲 , hm tak to je fajn, že to u toho bereš, že na to přišla dr. nebo přišel 😀

lifinka
24. led 2011

@linka dobrý a minule na kdy padla ovule?

linka
24. led 2011

@lifinka mam ranne tento tyzden,ovula bola na 15DC 😉 na zajtra budem drzat prsty a mysliet na teba 🙂

aduskatt
24. led 2011

@lifinka robil mi uzv ten cyklus, ked som brala clostil a sliznica bola upln minimalna.....no, sak by som sa divila, keby na to v CARe nedosli🙂)je to lepsie, lebo clostil sam by u mna asi nic neriesil

aduskatt
24. led 2011

@lifinka urcite to budu dobre spravy, co nam tu zajtra zvestujes, neboj:.) a potom posles tehu virusiky🙂)

lifinka
24. led 2011

@linka tak už se dny blíží a pozoruješ i hlen?

lifinka
24. led 2011

@aduskatt jasně, jde pak o to, aby se mělo kde vajíčko zahnízdit, myslím si u mě, že mi k tomu i pomohla výška sliznice, jelikož jsem byla 13DC na utz, a řekl že je to divné, že ovu už musela být a folik nenašel a sliznice byla 16,2mm a tak za těch dalších 7dní musela pěkně narůst a folik se také našel....

lifinka
24. led 2011

@aduskatt už dneska jsem jedny těhubacilky k vám vypustila 😀

lifinka
24. led 2011

@lifinka prostě folík přehlídl a ovu nastala na 20DC a náhoda byla, že jsem si to zjistila BT jinak bych už nesexovala 😅 takže měření BT je super věc....

aduskatt
24. led 2011

@lifinka ja mavam ovulku az okolo 20DC, ak snad ta sliznica dovtedy narastie🙂)dakujeme za bacilky 😎

nathali
24. led 2011

tak som sa konecne k vam dostala ten konik ma pekne se..e stale mi ukazuje error 😠
@lifinka a ako sa citis??nebyva ti zle??juuj taka som nedockava ze co ti zajtra dr povie 🙂 urco same dobre spravy 🙂
a s tym clostilom si ma vaazne potesila 🙂 snad nam to tento krat zabere tak ako ma a bude vsetko ok

lifinka
24. led 2011

aduskatt😀 poslala jsem to sobě 😀 místo tobě

aduskatt
24. led 2011

@lifinka este ze nemam sex len cez ovu, ale hocibarskedy🙂

aduskatt
24. led 2011

@lifinka a tebe su uz, moja na co? xixi