Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
24. led 2011

já si možná příští měsíc zkusím neměřit teplotu. Jdu v půlce cyklu na utz, tak budu vědět, jestli je ovulka nebo ne a zkusím ovutestíky

leeena_4
24. led 2011

@lifinka ne, ale přibrala jsem a všechny mi jsou krátká 😀 nebyla hodně krátká, jen nebyla přes zadek

aduskatt
24. led 2011

@leeena_4 no, asi tak nejak🙂)) sme male schizofrenicky🙂)...ja teraz nabeton viem, ze nemozem tento cyklus otehotniet.....myslis, ze sa nebudem pozorovat, ze ci naaaaaaaaahodou?🙂)

leeena_4
24. led 2011

@aduskatt myslím, že budeš 😀. Hele já neměla 6 měsíců ovulaci a dokud jsem to nevěděla, tak jsem měla každý měsíc těhotenské příznaky 😀 😀

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 no já testovala 10DPO a byl strašně slabý test poz.tak já neumím vydržet čekat,takže já bych 10DPo testla, ale stím, že bych měla rezervu na další dny, kdy může test zesílit..

aduskatt
24. led 2011

@leeena_4 som presvedcena, ze budem🙂)a to viem, ze tento cyklus vajko nenarastlo, , resp na UZV 13DC bolo veeeeeeelas malich vajicok.z toho nic nebude

leeena_4
24. led 2011

@lifinka no, uvidím co moje nervy vydrží a co teplota 😉 ale jsou holky, které měli pozitivní test už 9 dpo 😀 😀 😀

nathali
24. led 2011

@leeena_4 ja ti ani neviem myslim ze vtedy sme boli strasne vytazeny a stale chodili k priatelovim rodicom a boli sme tam aj cez vikend tak nebol cas sa sledovat ale ked som sa pozvracala lebo mi smrdel salam a kamoska prehlasila zo srandy ze to je jasny priznak tehu. tak druhy den rano som hned testla 🙂 uz mi to bolo jasne

leeena_4
24. led 2011

@aduskatt to znám, co kdyby ,viď? 😀 😀

aduskatt
24. led 2011

malych, samozrejme........

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 no já bych si už ovu testy nedělala, já zase věřím více BT 😉 někdy s těmi testy člověk nechápe zda jsou poz, anebo nejsou, myslím tím, že se opakují v jednom cyklu jakože jsou poz, pak si má člověk vybrat...zda bude ovu či ne.

leeena_4
24. led 2011

@nathali tak to chápu, taky jsem na to nemyslela, když jsme rekonstruovali, ale teď to nejde, no. Uvidíme příští měsíc, když nebudu měřit, ale asi se budu prostě pozorovat furt, dokud to nebude jednou fakt ono 😀

aduskatt
24. led 2011

@leeena_4 presne tak, ze co keby🙂)totiz, uz prvykrat mi lekar poveedal, ze mne prirodzene tehu nehrozi.....a zrazu som otehotnela uplne prirodzene, doteraz nechapem

leeena_4
24. led 2011

@lifinka já testy taky nechápu, ale teď ty teploty tak hltám, že nejde na to nemyslet. Nemůžu se dočkat, až bude ráno a já uvidím, jaká je teplota 😀

nathali
24. led 2011

@leeena_4 preto som uz na nervy ked som doma 😀 potrebujem uz pracu aby som sa zamestnala a nemyslal stale na to

lifinka
24. led 2011

@aduskatt aby jsi se nedivila, já právě měla malý folík a řekl mi, že už ovu musela být a vidíš byla až o 7 dní potom, co jsem byla na utz, a ten maličky právě dorastl i by to sedělo každý den o 2mm více větší folík....tak radši sexovat 😵

leeena_4
24. led 2011

@aduskatt fakt a proč copak je u tebe za problém? a vidíš jde to, super, příště už to určitě dobře dopadne 😉 😵

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 to samé jsem měla já a nedejbože když se mě chtělo k ránu čůrat, musela jsem vydržet, aybch neohrozila teplotu 😀

aduskatt
24. led 2011

@lifinka ja sexujem aj bez toho, xixi.ale na uzv bolo asi 9 malinkych folikov

leeena_4
24. led 2011

@nathali jéžiš, tak to by mě už vezly. I když já musím s tou morálkou pracovní taky něco udělat, pořád jen řeším těhu/netěhu 😀

leeena_4
24. led 2011

@lifinka to se mi chtělo dneska 😀 😀

aduskatt
24. led 2011

@leeena_4 problem je PCO, teda to je to, co zistili doteraz............a k tomu strasne vysoka hladina AMH

lifinka
24. led 2011

@aduskatt vše je možné, co? mě zase v první návštěvě v Caru řekla dr, že mi ani IUI nepomůže, že rovnou IVF a vidíš už jsem tam byla těhotná, řekla mi, že mám určo srůsty, když jsem po císaři a ještě k tomu po slepáku, který jsem měla ve 30tt.

lifinka
24. led 2011

@aduskatt co je AMH?

leeena_4
24. led 2011

@aduskatt ale i holky s PCO otěhotněly přirozeně, je jich tu na koníku docela dost 😉 😵 a s tou vyšší hladinou AMH se něco dá dělat?

leeena_4
24. led 2011

holky já to tu dneska balím, mějte se krásně a zítra zas ahoj 😉

aduskatt
24. led 2011

@lifinka praveze u mna je riziko pri IVF, ale lekar povedal, ze kedze mam jedno prirodzene, tak bude skusat hormony upraVOVAT, CI TO NEPOJDE AJ BEZ ivf

aduskatt
24. led 2011

@leeena_4 s AMH? ani nie.......

aduskatt
24. led 2011

@lifinka antimulleriansky hormon

lifinka
24. led 2011

@leeena_4 ahoooj