Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
1. únor 2011

tak se jdu chystat, ještě vyvenčit Airinku (bígl) jejda musím počkat je na óčku pěkná písnička 😀 jdu si zatančit 😀 😀 😀

kamillka100
1. únor 2011

@nathali dakujem, drzim palce, nech sa uz konecne podari 😉

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 ovu testy už nemáš co?

kamillka100
1. únor 2011

@lifinka nie, nemam, v ovulacnych testoch som sa sklamala, nikdy viac, ja im proste neverim 😉

lifinka
1. únor 2011

@kamillka100 ok,
tak se loučím moc toho nenapiště ať stihnem dočíst 😀 papa

nathali
1. únor 2011

@lifinka papa a nenechaj sa vytocit uradnickou 🙂

jania023
1. únor 2011

@lifinka 😀 kolko ma rokov maly??

jania023
1. únor 2011

@jika10 a dnes mas tiez ovu pozitivny??

jania023
1. únor 2011

@jika10 no vidis treba byt trosku napred pred FF...a tak vies nacom si 😀 ale FF ratal plu/minus 1 den to nieje presne niekedy sa zmyli ten jeden den...tak ked dnes ovu test je negat...tak ovu je vcera vecer a dnes -dufam ze si to nepresvihla 😀

jania023
1. únor 2011

@kamillka100 kamila..ver mi ze ovu testoch chyba nieje 🙂 vela krat aj ked ovu je tak moze byt nejaky vzrast na vajecnikoch alebo ina pricina..stres,nizka sliznica atd a preto to nevychadza..testy su spolahlive ja ma na ovu test urobenu dceru 😀

vera_j
1. únor 2011

@jania023 drobet ti to vyvrátím 😉 , jak je možné, že z jednoho vzorku moči mi vyšel úplně negativní a jiná značka, tam byl pozitivní...fakt tlustice....tak tomu nerozumím, já si také myslím, že nefungují.

lifinka
1. únor 2011

@nathali jsem zpět, až na ty dávky mazec....1,2 měsíc 3499kč, pak 2799,2566kč no mazec a do porodu pak nic pracák mám do 6,6 😝
po cestě jsem si koupila borůvkoý knedlíky a pak, že nemám chuť na sladký 😀

nathali
1. únor 2011

@vera_j asi zaalezi na znacke 😒 ale to by som nevedela ze ake kupit lebo v tom sa teda nevyznam

lifinka
1. únor 2011

@jania023 7.1.2011 měl 3 roky a nastoupil do školky 😀 a tvá?

nathali
1. únor 2011

@lifinka akurat som na teba myslela ale vravim si ze napises ked tu budes 😀
no teda tak to vaazne ludi zdieraju z koze a potom s coho maju zit :(
mnaaam boruvkovee tie mam rada ale nejak nemam na nic chut jak som nachladnuta :(

jika10
1. únor 2011

@jania023 No, ovu testik budu delat az vecer doma, protoze jsem trubka a zapomnela jsem si ho vzit do prace a bohuzel u nas v lekarne se nada ovu testik koupit ☹ , tak uvidim. Je fakt, ze by bylo skoda to promeskat, tak uvidim vecer. No a jestli jsme to propasli, tak se neda nic delat a hold to budeme muset vychytat dalsi mesic 😅

lifinka
1. únor 2011

@nathali pořád bolí v krku? u mě je to už lepší.No pojedla som a za chvíli pro prcka do školky 😝

jika10
1. únor 2011

@jika10 Jo, a divny je, ze jsem vcera mela faaakt velky boleni bricha, teda vajecniky a nejspis deloha. No a dneska je to uz v pohode, obcas me tam jen pichne, tak nevim. Bud ovulka byla vcera a teploty si delaji co chteji a nebo byla treba v noci nebo nad ranem, tak se snad uchyti kluci z noci. No a vecer testnu a dyztak na to jeste hupsnem, co kdyby nahodou 😝

nathali
1. únor 2011

@lifinka joj u mne je to horsie ani hovorit pomaly nemozes a hlavu mi ide roztrhnut az az :( a prto som aj doma ani som do prace nesla

jika10
1. únor 2011

Tyjo, ja si tu zpravu napsala sobe, ale melo to byt pro jania023 😅 , nejvyssi cas jit domu z prace

lifinka
1. únor 2011

@nathali tak to musíš vyležet, aspoň, že u koníka si hlasivky nenamáháš 😀 brzo se uzdrav 😉

nathali
1. únor 2011

@lifinka no preto som aj doma ze tu som naobliekana akoby doma bolo pod nulou 😀
to mas pravdu hlasivky si nenamaham ale za to nervy az az 😠

lifinka
1. únor 2011

@nathali tak já valím, zase dojdu, mám to dnes rozlítané 🙂

nathali
1. únor 2011

@lifinka tak utekaj 🙂 a cakam ta tu 🙂 papa 🙂

veronicka33
1. únor 2011

Ahojte kočky🙂tak ako sa dnes máme?ste tu niektorá?🙂

lifinka
1. únor 2011

@nathali jsme doma 😅

lifinka
1. únor 2011

@veronicka33 jak to vypadá?

jania023
1. únor 2011

@vera_j nie moja mylis sa 😀 mas ovu testiky na 20iui a na 10iui ja kupujem iba tie na 10 a funguju super...a este aj ja som robila tento mesiac test a rano som mala test negat a vecer uz pozit. a na druhy den bo, este pozit ale uz nie tak ako den predtym..nezabudajme ze vajko zije od12 do 48 hodin ...ked beries ten minimum koli napr ze si v trese atd tak je to ok ze rano nic a poobede pozit a na druhy den uz nic 😉 neviem ja mam velmi dobru skusenosta z tymto ..za 10 rokov som sa ich uz natestovala 😀

jania023
1. únor 2011

@lifinka moja 4.3 3 rocky takze mame deturence rovanako stare..aj moja je v skolke..maly ti este spi po obede??moja trpi nespavostou ..budi sa okolo 6hod rannou a ide spat okolo pol noci a medzitym je hore..tak je jak certik 😀

lifinka
1. únor 2011

@jania023 od dvou let nespal po obědě a teď ve školce pěkně spinká!