Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
16. únor 2011

@lifinka ne ne pořád sem musíš chodit. Ty nám tu dodáváš naději, že to vyšlo, tak pokud budeš chodit jinam nevadí ale na nás nezapomínej 🙂
Já si myslím, že do léta tu znás už moc nebude a budou tu další, které potěší, že někomu už clostík pomohl, viz výše, jak dnes jsem už maminka a několik budoucích maminek psaly 😉

lifinka
16. únor 2011

@puckal 😵 díky, je fajn se podporovat a doufat, že // už budou jen přibývat, každá z nás to má dané, kdy to bude, jen se trefit 😎 .jaro je za dveřmi, vše půjde lépe 😉 .je hezké, že se tu vrací maminky, že mají doma clostíkové dítka, no i já mám vlastně jedno dítko z clostíku už doma a pokud vyjde těhulkování tak budu mít další clostíkové dítko u sebe 😅 🙂 to je prčovní

lifinka
16. únor 2011

kamillka100 už jsi dorazila domů?

jika10
16. únor 2011

Tyjo ja uz chci taky domu. Bohuzel dneska v praci do sesti 🙄

jania023
16. únor 2011

ahoj kocky co nove ziadna nova tehulka??ja zacinam dalsi cyklus ..BT teplotu meriam ale iba do ovulky a potom uz nie lebo aj tak to nema potom vyznam to merat lebo to nejako nepomaha na psychiku

gabriellka
16. únor 2011

@nat28 ja beriem s clostylom aj duphaston a posledný deň MS nejakú injekciu (ktorá neviem ako sa volá), ale je na tvorbu sliznice.

mamkahelca
16. únor 2011

Ahoj holky,muzu se pridat?Mam dcerku,ktere ted budou v kvetnu tri roky a pred rokem jsme se rozhodly,ze bychom chtely druhe miminko a jak dcerka byla po dvou mesicich,tak ted se snazime rok a nic:((
mam cyklus 35dni,kdyz jsem pred rokem vysadila HA,tak jsem mela vecne spozdeni a doufala jsem,ze se to povedlo a dve carky nikde:((
Ted jsem byla u doktora na ultr.ohledne ovulace a ta nikde,tak doktor mi dal na 4mesice clostik a prej mam zacit brat a5-9den od zacatku MS,ta by mela dorazit 3brezna,ale ted se mi stalo,ze jsem to dostala,ale je to slabsi nez jsem zvykla,prislo to 10den po skonceniMS a ja ted nevim,jestli mam zacit brat clostik nebo ne a pockat jestli do dostanu znovu a poradne,mam strach kdybych si ho vzala ted,aby se mi neco nestalo.Diky za radu🙂)))
Nevim co clostik dokaze nebo co od nej cekat nemma skusenosti:(((
Taky si rikam,abych necekala dvojcata,prej se to muze stat.

lifinka
16. únor 2011

@mamkahelca ahojky a když jen špiníš, nemůže to být hnízdění 10Dc je to možné, tak vydrž zda se to rozjede....

gabriellka
16. únor 2011

@mamkahelca no ja si tiež myslím že by si mohla byť tehu. Príp.zavolaj svojmu gynekologovi, že čo teraz. Ale ja by som ho po tak krátkej dobe asi nebrala nanovo 😒

veronicka33
16. únor 2011

Ahojte babulky ako sa máte?kamilka mrzí ma to snád sa to čoskoro podarí🙂

mamkahelca
16. únor 2011

@gabriellka Ahojky, ja nevim jestli jsem spis,si myslim,ze telo blbne a zahnizdovani?my jsme spolu spaly pred 10dny,tak nevim ja je ted budu brat poprve,jeste jsem je nikdy nebrala.

jania023
16. únor 2011

@mamkahelca ahoj ked si len 10DC a mas 35DC tak v ziadnom pripade nejde o tehu..vajicko sa este nemohlo uhniezdit kedte si este nemama ovulku nie??kazda zena pozna ci je to mn a ci len spinenie ved uvidis este mas zopar dni tak snad budes mudrejsia neskor

mamkahelca
16. únor 2011

@jania023 no je to 20dni co jsem to dostala ale ja to mela 9dni a konec a mela jsem to dostat 3brezna a ja to ma ted 3dny znovu,ale je to slabsi nez klasika,no jeste uvidim jestli se to vic rozjede.S dcerkou jsem otehotnela 10den od prvniho dne MS,tak nevim,ale ja myslim,ze nejsem,ale kdybych to riskla si to vzit a nahodou byla,tak bych mela strach abych to nejak neposkodila.Asi si skusim zavolat jinemu gyndari a uvidim co mi rekne.

gabriellka
16. únor 2011

@mamkahelca a prečo nezavoláš lekároví. veď on ti povie. určite by si ho nemala brať keby si bola tehu. možno ti len zblbli hormony. Mne sa to stalo raz pri HAK, zabudla som jednu zobrať a dostala som ms v strede cyklu a tiež som nevedela čo sa deje a ako postupovať a dr,.mi povedal, že to je hormonmi...zajtra zavolaj a budeš kludnejšia. 😉

kamillka100
16. únor 2011

@lifinka no ahoj , prepac, ze az tak neskoro, ale skor som nemohla, TT som hodila do kosa a dnes manzel ho bol vyniest, tak nic z toho ☹ , nestihla som sa pozriet, ale neverim tomu, ked sa to hodinky nic neukazalo,tak ani teraz by tam nic nebolo, no uvidime v sobotu, skusim si este merat BT do konca a uvidim aspon kedy pride mrcha

nathali
16. únor 2011

ahoj holkyyy 🙂
nam nesiel internet a taaak ste mi chybali 🙂 paani tu je urcite toho vela noveho a musim si vsetko dopodrobna precitat
tak u mna to zacalo duchom na teste a skoncilo ms a uz som 2DC ale nevadiii a ide sa dalej
a co tabulka este stale finguje???
ako sa mate???????????

gabriellka
16. únor 2011

@nathali no konečne, tu sa už vedú štatistiky, že si tu od štvrtka nebola. Ja som na teba aj myslela, ako dopadneš s tou tvojou ms. Tak takto? To je škoda...

nathali
16. únor 2011

@gabriellka no co uz ale aspon ze dorazila 🙂
a nabuduce uz to bez nej 🙂
a co je tu nove???musim pozret tabulku a dat to do poriadku 😀

nathali
16. únor 2011

Tabulka 16.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....58DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......49DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r......49DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....51DC...(PC28dní)
pici..................27r....snž.....25m.....40DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......37DC..(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......31DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........31DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........30DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........26DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................25DC....(PC30dní)
sysinek..........31r......snž.......2r.........22DC....(PC? dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........21DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........21DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.........17DC...(PC 35 dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m..........17DC..(PC45dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........16DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž.........14m.......15DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m........10DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž.......................9DC...(PC31dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........8DC....(PC31dní)
linka...............29r....snž.........4,5r..........8DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž....1,9r..............2DC..(PC32dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....9tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......8tt..........(snž..3r)

baby kedze teraz nemam vobec prehlad kedy mate ms a ktory cyklus ako dlho trval prosim napiste mi to a v tabulke to opravim len som ku kazdej prihodila +6dni 😅 😕
ale uz som tuuu a uz sa bude vzorne starat o tabulku 🙂

jessika
16. únor 2011

Aoj holky. Já jsem se dostala do fáze, kdy jsem napnutá 🙂 Dneska jsem vysadila Ultroš a budu čekat... Vidím to na MS v pátek, pokud nepřijde, budu v sobotu testovat. Ale cítím se naprosto netěhotně, takže moc šancí tomu nedávám. Aspoň že já ovuluju naprosto bez problémů, jen ještě rozmnožit a rozhýbat ty naše kluky spermoníky 🙂

aduskatt
16. únor 2011

@nathali ja mam teraz 12DC, inak bez zmeny.....

veronicka33
16. únor 2011

Nathali chýbala si nám🙂a hlavne tvoje tabulky🙂ja som 15DC dnes ešte xixi a zachvílu už bude 16🙂tento mesiac som mala ovu na 9 den tak som zvedavá🙂

veronicka33
16. únor 2011

Práve pozerám že si ma tam dobre napísala 🙂 a ako sa máš?už máš nejakú prácu?ja ešte nie a už mi to lezie pekne na nervy tak dobrú noc sladké sny babulky🙂

vera_j
17. únor 2011

dobré ráno....podívejte na ten můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/33843b
stalo se vám to někdy??? posunul mi ovulku z 15DC na 19DC...naposledy byl sexík 18DC a pak nic, takže jsme to asi prošvihli ☹
a nathali, vítej zpět 😉 já jsem v tabulce OK

lucka_0906
17. únor 2011

@nathali vitaj natali 🙂 Mne mozes napisat 1DC

jika10
17. únor 2011

@nathali No vitej zpatky, chybela jsi nam. Prosim u me napis 1 DC a PC 31 dnů

@lucka_0906 No to snad ne, takze zase jedeme nastejno. My snad i stejne otehotnime 😀

zuzka1.
17. únor 2011

@nathali konecne, si tu velmi chybala moja, sme sa s lifinkou nevedeli dockat kedy prides. co je s tebou.

Ja som dnes 9 DC.
tak jania by mala byt o den viac ako ja.

inak dobre ranko, my mame v sobot polovnicky ples, vcera dom plny polovnikov, chystalo sa masko. mnam, dobra partia, zabava., take lubim. idem do mesta pre ceny do tomboly este, co mam slubene od firiem.

lucka_0906
17. únor 2011

@jika10 😀 😀 bodaj by si mala pravdu! Ale hlavne, nech necakame vecnost 😉
Takze ideme spolu odznova.. mesiac bez Clostilu 🙂

jika10
17. únor 2011

@lucka_0906 Jo, takze pekne spolu a ted mesic bez clostiku. Treba se zadari, kdo vi. Budes zobat misto clostiku jeste neco??? Treba tu fytosoju?

lucka_0906
17. únor 2011

@jika10 neverim, ze sa zadari, ale potrebujem pauzu, trocha oddych od tych bolesti brucha 😖
Skusim tu fytosoju..objednala som ju z netu a dnes ju budem mat 🙂 Co som sa docitala, tak Clostil moze mat aj 3 mesiace po dobrati ucinnok. Vid napr. aj Natali..