Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
9. bře 2011

@sysinek a cim si sa zamestnala?? 🙂 pochval sa
ja som si zacala citat knihu ale uz ju mam docitanu tak musim bud siahnut po druhej alebo nieco vymyslet

sysinek
9. bře 2011

@nathali... no najskor kniha, potom varenie a pecenie /to ma zacalo neskutocne bavit 🙂 /, potom cvicenie 🙂 a potom hladanie si prace aktivne 🙂

kamillka100
9. bře 2011

@nathali neverim, ja mavam pravidelny cyklus +-1 den, tak koncom tyzdna tu bude mrcha ☹ ☹ ☹ , zivot ide dalej, len som z toho sklamana

nathali
9. bře 2011

@sysinek aj ja rada varim ale peciem malokedy na to mam svokru a moju mamu oni vzdy vypekaju akoby bol nejaky sviatok 😀 tak mne sa to casto ani neoplati no este ze mam kocura asi s nim budem chodit castejsie na rechadzky po vonku 😀 a vecer citat knihu 🙂

nathali
9. bře 2011

@kamillka100 a ty beries clostil???
ja som mala minuly cyklus bez clostilu 15DC ovu a teraz bez clostilu az 19DC a tiez som si myslela ze nepride mozno neni este nic stratene 😉

sysinek
9. bře 2011

@nathali
no teraz, ked sa ma oteplit...tak to je dobry napad🙂...a este kukam po nejakom jazykovom kurze...musim hlavu trenovat na inu temu 🙂 🙂 ...lebo psychika je tiez jeden z ovplyvnovatelov🙂

kamillka100
9. bře 2011

@nathali nie, tento mesiac som bez clostilu, tak asi preto tak vyzera moj graf ☹ , ty mavas aky dlhy cyklus?

zuzka1.
9. bře 2011

ahojte,
brucho pobolieva obcas, prsia bolia inak nic. testy nerobim, sak uvidime, kedy mrcha pride.
jania - mozno len zahniezdujes, teplotu sa drzia vysoko. uvidime, hm?
kamilka, ved este moze byt, ci?

nathali
9. bře 2011

@sysinek no to mas pravdu ale na tu moju psychiku mam pracu 😀 tam vzdy myslim na ine veci a s koleginou blbneme takze premyslat nad tym nie je cas 🙂
a aky jazyk sa chces ucit?

nathali
9. bře 2011

@kamillka100 no bez clostilu az 35DC
zlaticko len pekne vydrz este a hlavne sa nestresuj to ti nerobi dobre

kamillka100
9. bře 2011

@nathali vsak ja viem, ale to sa neda ☹ , no som zvedava ci dostanem presne na 28DC alebo pride neskor, nechajme sa prekvapit

sysinek
9. bře 2011

@nathali...no angllictinu a francuzstinu ako tak viem 🙂 🙂 ...a teraz by som sla na spanielcinu...a mam aj motivacku...kamoska isla byvat do Barcelony...tak v lete by som si to aj vyskusala na osto 🙂

nathali
9. bře 2011

@sysinek je spanielcina je nadherny jazyk 🙂 no tak to mas aspon super motivaciu 🙂

sysinek
9. bře 2011

@kamillka100 tak skus mysliet na to car...alebo si najdi nieco na zabavenie sa...a uvidis...bude lepsie...

jika10
9. bře 2011

@kamillka100 No posledni cyklus byl 31 dnu. Takze ja bych to mela dostat ted tak za 12 dnu, takze uvidime. Ale vcera jsem mela nadrehrne pozitivni ovu testik, uz jsem v to ani nedoufala. Tak neves hlavu, treba ovulka u tebe bude 18 DC

kamillka100
9. bře 2011

@sysinek to je tazke, som v praci a stale na to myslim, som z toho nervozna, ani pocasie mi nezlepsilo naladu ☹ , ale nieco vymyslim 😉

sysinek
9. bře 2011

@kamillka100
no skus...pretoze pozitivne myslenie je polovicna cesta k uspechu... 😉

kamillka100
9. bře 2011

@sysinek ja viem........

nathali
9. bře 2011

@jika10 no ja mam mat ms za 13dni 😀 tak bude spolu cakat na ms 😀 ktora dufam nepride ani jednej
@kamillka100 snad najdes nieco co ta zabavi aby si na to aspon na chvilku prestala myslet 😉

jika10
9. bře 2011

@nathali No ja v koutku duse doufam, ze mrcha nedorazi alespon 9 mesicu 😀

nathali
9. bře 2011

@jika10 no snad mas pravdu 🙂
ja len dufam ze s tehulkami sa to tu rozbehne nejak to ostalo na jednom bode

jika10
9. bře 2011

@nathali No to mas pravdu, ale snad s jarem bude vice tehulek 🙂

nathali
9. bře 2011

@jika10 no ja dufam ze ano predsa to kraasne pocasie uz nebude deprimovat ale zdvyhat naladu 🙂
a co robobis?
vyzera to ze sme tu len mi dve

jania023
9. bře 2011

@sysinek neviem mna sa nikto nepyta ci som spinila...ja v podstate nikdy nespinim ale teraz boh vie co to bude

jania023
9. bře 2011

@zuzka1. moja nemozem zahniezdovat na 13DPO to bude mrcha

nathali
9. bře 2011

@jania023 a mozno ti len mimino prasklo malu cievku ale som zvedava ze ako to nakoniec bude ale nezda sa mi ze byt prichadzala ms no moc ti to prajem a drzim palceky 🙂

nathali
9. bře 2011

@jania023 a zajtra rano nechces testnut???

jania023
9. bře 2011

@nathali neviem je to take ako ked uz konci ms a stale spinis a nie a nie prestat tak je to take

jania023
9. bře 2011

@nathali myslim ze uz testovat nebudem ked tu bude rcha tak urcite nebudem

nathali
9. bře 2011

@jania023 jasne chapem a keby ms neprisla??? 🙂 potom testnes? 🙂
ja stale dufam ze bude mimi a nie ms lebo to spinenie sa mi na ms nezda