Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dicinka1
16. říj 2011

@tyrisa dlho som tu nebola..ale čo vidíííím..super..krááása.gratulka 😉 😵

tyrisa
16. říj 2011

@dicinka1 děkuji

jania023
16. říj 2011

ahoj tak ja dnes naposledy testtujem a pozeram na test rano a nic bielo pozriem teraz a ciarocka 😀 dost jasna nieco medzi ciarkou a duchom...neodolala som a urobila som dalsi test a zase ciarocka taka ista,no neviem lebo casto som potom dostala ms ale teraz je dost viditelna ale na 12 dpo slaba ☹

elys
16. říj 2011

@tyrisa krasa. virus zabral.. gratulujem. nic si z toho nerob, ja som dala v novej robote hned vypoved, nebudem si robit stresy. uzi si to.

elys
16. říj 2011

@jania023 zeby dalsia tehulka?? 🙂 no to je super. testni este rano, ale pozor na tie testy co ukazuju falosnu graviditu. skus este iny druh radsej. no bodaj by to bola pravda. drzim palceky

jania023
16. říj 2011

@elys ja mam wodafo tam som viarku este nemala az dodnes,teraz dalsi testik z takym tstym vysledkom ale este je mokry..takze cca do 5min ciarocka 😉 no ale jemi to cele divne ked som mala sliznicu 2,8mm tak mozem cakat kazdu chvilku koniec 😢

elys
16. říj 2011

@jania023 mas pozitivny test a ty smutis? raduj sa!!! co tam po sliznici.. smut az ked to naozaj pride, ale ak si tehu, tak preco by malo. hlavne nestresuj.

jania023
16. říj 2011

@elys uz sa mi stalo ze boli// a v case ms prisla mrcha a vyplavila plodovy obal a ja som ho potom nasla.dost neprijemne ☹

elys
16. říj 2011

@jania023 ☹ tak to muselo boliet. ja dufam ze tentokrat sa malicke udrzi. hlavne bud v klude, nech sa moze v pokoji zabyvat.

jania023
16. říj 2011

@elys dam vediet rano vysledok testu 😉

terioza1
16. říj 2011

@tyrisa teeeeda, parada... to je krasny, jen at je miminko zdravy a hezky roste ..... 🙂 mam z tebe radost holka.. na skolu se vykasli, studovat muzes zacit kdykoliv, kdezto ditko mit kdykoliv nemuzes... To je krasny 🙂 Moc moc a moc ti gratuluju...

nativanativa
16. říj 2011

@tyrisa no to je krasna testovacia caaarka , gratulujem 😵 😵

nativanativa
16. říj 2011

@elys ahojte babizne , tak zajtra by sa mi mal doki pozriet na tu folikulovu cystu , ci sa mi vstrebala , som totiz 4DC a zajtra bude 5DC , uvidime co sa udialo a ak hej , tak mozeme zacat uzivat clostil a potom hned pichnut aj pregnyl

jania023
16. říj 2011

kocky kde pridavate ked ste tehu toe tyzdne?co ked raz budem potrebovat 😅

vanilka31
17. říj 2011

@tyrisa Gratuluji! Vím, že jsi pořád spekulovala, jestli ovulka byla nebo ne.. takže byla 😉

vanilka31
17. říj 2011

@vanilka31 A se školou si nic nedělej, zvládneš to na mateřské.

danka2612
17. říj 2011

ahojte kocky,ja som uzivala costik od februara do augusta.prestala som lebo boli dovolenky a moj lekar mal dovolemnku vtedy ked my trebalo predpiset nove baleenie,tak druhy co ho zastupoval mi povedal ze si mam dat pauzu aspon mesiac,ze to uz dlho beriem.ja som nastupila do prace po materskej a uz aj odkladam navstevu u lekara.ako tu citam tak vy ste sledovane ultrazvukom ja nie ,mne tak akurat zobral krv ked zistoval vysku ovu a to bolo za pol roka vsetko.costi mi vyvolavaju busenie srdca a vobec robilo mi to aj pri antikoncepcii.

jeny
17. říj 2011

@tyrisa gratulujem krasne sa nam to tu rozbieha, tak zakon schvalnosti funguje na 100% 🙂

jeny
17. říj 2011

@jania023 ahoj,podla mna na 12dpo je ta ciarka celkom pekna, som zvedava na dnesny testik ale vyzera to velmi nadejne, keby som ja mala taku ciarku tak som veeelmi stastna 🙂

tyrisa
17. říj 2011

Děkuji všem:
@elys Asi zabral,.Školu zvládnu,takže řádné stresy.
@terioza1 Na školu se nevykašlu,když už jsem se odhodlala.Uvidím jak to dopadne
@nativanativa Dneska testnu ještě jednou pro jistotu,protože mi nějak klesla teplota.
@vanilka31 Byla o týden později 21DC,ale to není důležité 🙂
@jeny No,jo.Vsadím se,že kdyby jste se na to teď vykašlaly našly novou práci, nebo začaly školu a řekly si,že teď to těhu musí chvíli počkat,do tří měsíců není nahoře nikdo a máme jen tabulku těhulek.Prostě se moc snažíme a diskutujem a probíráme každé píchnutí.Psychika je šílená..Natálka se snažila 2,5 roku a nic,Najednou krize ve vztahu,hrozící rozchod a // byly na světě 🙂

jeny
17. říj 2011

@tyrisa no mne to nevychadza ani v tomto pripade, ja som sa snazila od kedy mala prva dcera 2 roky chcela som ist z materskej na matersku no nic z toho, potom mi vsetci vraveli, nastupis do prace a bude...no veru uz rok pracujem v novej robote a nic zatial, medzi tym sme si kupili kona a vravim si urcite teraz otehotniem a nebudem moct jazdit ale ani z toho nic 🙂 no mozno teraz ked som po uraze a mam sadru na nohe sa zadari 😀 caka ma mag. rezonancia na ktoru by som v pripade tehu ist nemohla takze teraz sa mi tehotenstvo fakt nehodi tak by bolo nacase aby prislo 😀

mijadave
17. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa.....................26...........6m............33...........39..............12...........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............32...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............32...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............29............33............................Listovka
Nativanativa..........29..........7m.............28............29............................Clostil, Duphaston, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veji.........................25..........7m..............28............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............22............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............21............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m............17............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............16............29...........................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m............16............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r..............15............36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m...........14............28............................Clostik
Lorreine................28..........1.5r.............10............32............................Listovka, Forgravid
Petra273...............37..........5m.................8............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791...........29.........10m...............4............33............................Clost., alechemilka, Acidum folicum

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+2..................15+0..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........11+6.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................6+5............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

mijadave
17. říj 2011

ahojte dievcata, tak uz som spat 😀 bolo fantasticky, jooooj, skoda, ze to tak rychlo zbehlo ☹
@tyrisa jeeeej, gratulujeeeeeeem 😉 tesim sa s Tebou, tak nech je vsetko ok 😉
@jania023 dusik tam je... dnes si netestla? 😉

tyrisa
17. říj 2011

@jeny Já to myslím tak,že si sama v sobě musíš říct,že ted nee.Já jsem ležela v posteli a přemýšlela kdybych náhodou otěhotněla a projel mnou takový pocit....jako že -to snad nééé, teď neee alespon první ročník ve škole si udělej,at nevypadáš jako debil,že nastoupíš na školu a hned otěhotníš.Prostě jsem si tento měsíc přála aby to nevyšlo a další bych to měla už pod kontrolou.
@mijadave Super,že už jsi tady,děkuju,doufám,že to bude v pořádku.
Jinak jsem si dělala druhý test,čárka je stejně silná jako včera,ale jen proto,že já mám špatný pitný režim a když jsem včera dělala test odpo,tak jsem vůbec nepila,já jsem takový magor.mi stačí 2deci denně,pak se divím,že mě bolí hlava,ale už jsem si šla koupit minerálky.
Volala jsem dr.Na kontrolu jsem obědnaná 2.11. takže ještě před elys 🙂

mijadave
17. říj 2011

@tyrisa dakujem, tak mi daj vediet, ked budes chciet zmenu v tabulke 😉 a pit musis, to je dolezite... 😉 ja mam teraz nejaky divoky cyklus, bola som si na 100% ista, ze ovu bola v utorok, ale hlienik pokracuje s 1-dnovou prestavkou a ovu bolesti som mala aj teraz v sobotu... a teplota mi skace ako diva... 😠 ved pozri http://www.fertilityfriend.com/home/361810 proste a jednoducho ani neratam, ze sa to tento cyklus zadari... ☹

tyrisa
17. říj 2011

@mijadave myslím,že ovu už jsi měla a už ti teplota půjde jen nahoru,podle FF jsi 8DPO a já si to taky myslím.

mijadave
17. říj 2011

@tyrisa vazne? 8DPO? a kde to znaci FF? asi mi uz hrabe, ja to nevidim... ☹

tyrisa
17. říj 2011

@mijadave Zvláštní,když jsem se dívala před chvilkou,měla jsi tam vyznačenou ovu 10DC přerušovanoou čarou.

jania023
17. říj 2011

@jeny no dnes to iste ani tuk viacej takze asi nic..no ved nevadi bude aj dalsie kolo 😉

jania023
17. říj 2011

@mijadave testla a zase len duch 😠