Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

piefunko
27. čer 2012

@elizabeth453 koagula je zrazenina a fornix je nieco ako obluk maternice aklebo ako by som to nazvala....

elizabeth453
27. čer 2012

@piefunko takze mam zrazeninu na maternici? asik teda 😒 no ale pre istotu zajdem zajtra este k nejakemu inemu dr. dufam, ze sa mi podari v tej rychlost nejakeho najst...dakujem za info ,,zas som o nieco mudrejsia.. 😀

mijadave
27. čer 2012

ahojte koceny, zas ponocujem no nestiham docitat... tak aspon dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pa a dobru nocku 😉

piefunko
28. čer 2012

@elizabeth453 hej je to ta cast ako sa ohyba maternica a krcok, ta klenba tam... no ale vravim, ja by som skusila este ineho dokiho, ak to je ozaj zle, mal by ti to potvrdit aj druhy dr.... drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉

milacik3
28. čer 2012

Ahojte, prosim Vás kto ma skusenosti s antikoncepčnými naplastami su lepsie ako lieky, teda neskodia az tolko ? Chcela by som teda vediet viac o rizikach tých naplasti....ked niekto ma skusenosti mohli by ste mi napisat....
Je to len tak zo zvedavosti (pouziva ich moja mladsia sestra) 😖

lenkahh
28. čer 2012

@piefunko no ja sama neovulujem ☹ teraz som mala skoro 2 mesiace po clostile prestávku kvôly cyste. vdakabohu som už v poriadku 🙂 v pondelok som dostala vyvolávačku, počas menzesu ma chce este vidieť, či je všetko v poriadku a ak áno, tak začínam opäť s clostilom, ale s nižšou dávkou 🙂

piefunko
28. čer 2012

@lenkahh ani ja som neovu bez clostilu, teda najskor 3x 60dnove cykly potom dosla ovu potom nie potom dosla ale az na skoro 30dc a potom som tiez zacala s clostilom... ale len s 1tb denne, tak dufam ze sa vam zadari a ze ta budu tie cysty obchadzat. kolko si mavala folikov a kolko tbl si brala clstilu ak sa teda mozem spytat?

kescha
28. čer 2012

@milacik3 ahoj .. je tu jedna baba allias chrumka , ktorá tie náplaste používala dosť dlho ... ale nemyslím, že by mala s tým problém, skôr po nich hneď otehotnela 🙂 ... ja by som mala tiež jednu otázku, myslíš, že pregnyl môže ovplyvniť aj ovulačný test? v utorok mi pichli pregnyl a dnes ráno som mala nádherné dve čiaky na ovu teste, tak ma napadlo, či to nemohlo byť aj tým pregnylom ... 😒

lorreine
28. čer 2012

@kescha Nechcem sa vam miesat do debaty, len ma zaujal Tvoj prispevok. Samozrejme, ze pregnyl ovplyvnuje ovulacny test pretoze jeho hlavnym ukolom je zariadit ovulaci. Ak ho mas ukazkovy, tak sup na to - okamzite 🙂.

lorreine
28. čer 2012

@kescha Este by som dodala, ze aj ked vacsinou je ovu do 48 od pichnutia pregnyla, moze byt aj neskor. Takze to urcite skuste 🙂

harley26
28. čer 2012

@lorreine Ahoj 🙂vidím, že už se ti blíží porod 🙂 Jak se ti vede? Miminko je clostikove? 🙂

petulle1986
28. čer 2012

Ahojky holky, jen tak koukam na internet protoze sem zoufala a moc rada bych vas poprosila o radu. Je mi 26 a o mimiska se snazime neco pres rok. Dr. mi napsal minuly mesic clostil davku 1-0-1 na kterou sem vubec nezareagovala. zvysil mi davku na 2-0-1 dneska 12dc jsem byla na utz a byl tam jenom jeden folik 12,5mm. Vsude ale ctu, ze kdyz je ten folik tak maly, ze nejspis zanikne a k ovulaci nedojde. Jak to je ? myslite ze tam nejaka sance je ? ☹

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 kolikaty jsi den cyklu?

petulle1986
28. čer 2012

harley no dneska jsem 12DC

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 jo uz to vidim, 12 den cyklu, tak jako on by jeste mohl narust - za den muze i o 2 mm. Nebud z toho nestastna, clostilbegyt j vlastne jdiny stimulant, ktery ti muze predepsat gynekolog, kdyz pujdes do specialniho centra, tak te nastimuluji tk, ze bude mit vajicek mraky 🙂 hlavne nebud nestastna a hlavu vzhuru 🙂

nativanativa
28. čer 2012

@lorreine paneboze , uz 33 tt ??? jak to letiiiiii !!!!! 🙂

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 na hormonální profil jsi už byla?

petulle1986
28. čer 2012

Dekuji moc, dneska sice dr. rikal ze je sance a zval me na kontrolu v pondeli ze by mi pichnul pregnyl ... jako nic o tom ze by mel zaniknout nerikal. ale rikam kdyz to vsude ctu tak mi je z toho nanic a citim se uplne neschopne. Ja bych tak moooc uz chtela ovulku :(

petulle1986
28. čer 2012

hormonalni profil sem mela udelany jen zakladni .... a tam bylo vsechno ok. s ovulaci mam problem protoze mam bohuzel lehci PCO 😕

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 nene, bud v klidu! Já sem měla 15 DC 14mm, doktor mi pak jeste nasadil na 4 dny clostil a ted ve stredu sem byla na IUI 🙂 folik narostl a to uz sembyla 20 DC 🙂 takže fakt narust muze a nezanikne, neboj 🙂 ja mam podezreni na PCO

petulle1986
28. čer 2012

@harley26 no tak to by teoreticky u me tak vychazelo a fakt doufam, ze se to zlepsi a naroste. jako uprimne cekala sem ze na clostil budu reagovat lepe, ale tim mojim vajecnim se teda moc nechce kdyz tam je jenom jeden folik. No v kazdem pripade budu doufat strasne moc do pondeli ze naroste. A jinak u tebe je proc poderzeni na PCO ? vsak kdyz ti delali utz to by tam bylo videt ne ? me to poznal dr. podle tech malych foliku co sem tam mela

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 do pondělí je času dost 🙂 budu drzet palce,i aby narostl, ale fakt nehazej flintu dozita, protoze staci aby byl 18 mm 🙂 takze uz ses blizko. No, ja taky neovluju bez prasku, mam hodne malych folikulu a taky se mi po vysazeni prasku dost zhorsila plet. Jeste pujdu na horm. profil a tam by se to melo potvrdit. Ja ale doufaaam, ze na profil nepujdu, protoze menstruace uz neprijde a ja budu tehotna 🙂))

petulle1986
28. čer 2012

@harley26 tak to budu drzet moc palecky aby si na zadny profil nemusela :D kolikaty jsi dneska dc ? a jinak jeste k tomu pco ja byla na tom profilu ale jedine co vim tak je dulezit LH a FSH a to sem mela v poradku tak nevim proc me ty vajecniky tak zlobi mrchy jedny 🙂

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 A to jsme obe relativne mlade,co? 🙂 ja mam v srpnu 27. Jeste ze jsme zacali uz ted 🙂 Ja sem dneska 1DPO a vlastne 24DC. Takze musim jeste pockat tak 11 dní s testováním 🙂 bude to peklo. Treba ty vajecniky porebujo jen vic casu, aby se probrali z te antikoncepce,ktera je dobre uspala 🙂

petulle1986
28. čer 2012

@harley26 presne tak , ja jsem taky rada ze to resim uz ted ale pekelne me to stve. no ja to tou antikoncepci asi nemam protoze ja ji uz neberu asi 2 roky a porad ty vajecniky stagnujou 😒 co se tyce toho cekani to moc dobre znam, ale to zvladnes, zkus na to tak nemyslet a tech 11dni ti utece jako voda 🙂 taky si brala clostil ? kolik si mela foliku?

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 ja mela vzdycky jen jeden folik - v prvnim cyklu mel 24mm, ve druhém 22mm, ve třetím sem nezareagovala - to měl jen myslim 10mm, ve 4 mě zvedla davkovani na dvě tabletky denne a to mel 20 a ted v tom poslednim sem odjela na dovoleno a mela jen 4 tabletky, takze nenarostl - az pak po tom prodlouzenem uzivani - mel 18mm. To bylo moje prvni IUI a posledni cyklus s clostilem, dyl ho brat doktor uz nedoprucuje. Tak uvidime.

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 ty první tři cykly sem brala jednu tabletku

petulle1986
28. čer 2012

@harley26 tak to jsi na tom teda docela dobre ja ted beru 3tabletky a sotva reaguju. je to sice jen druhy cyklus ale jak uz sem psala predstavovala sem si to jinak 🙂 tak to teda fakt moc drzim palecky, jsem zvedava na testovani, verim ze ti to uz konecne vyjde 🙂

harley26
28. čer 2012

@petulle1986 kééž by, ale mocsanci tomu nedavam, IUI ma jen male procento uspesnosti, spis s myslim, ze skoncime na IVF ... uvidime. Dame si vedet, jak me dopadly 🙂 v pondeli mi napis co ultrazvuk, opravdu verim, ze jeste folik narust muze 🙂

petulle1986
28. čer 2012

@harley26 lepe je nedoufat nez byt pak zklamana o to vic 🙂 musis to brat tak ze lepsi nejaka nez zadna sance 🙂 prece jenom je to metoda u ktere by se mela ta sance malinko zvednout, chce to jen kousek stesti a ja verim, ze ho budes mit a budu drzet palecky 🙂 urcite dam v pondeli vedet, ale reknu ti ty 3dny pro me budou teda masakr jak se znam porad budu na to myslet a v pondeli budu mit teda sileny strach 😝