Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

piefunko
8. srp 2012

@activia ta ňe? 😀 ja som hned plynulo presla do vychodniarciny, este teraz doma spievam, mm ma z toho nervy 😅 😀 pocko bolo super to som sa tesila. no egg byva aj pred ovu, aby spermosky vydrzali v nom do ovu, vacsinou sa v den ovu kazi hlienik, takze bud len rada a keksikujte 😉 mozno budes mat ovu skor, na nejaky 12dc alebo tak ... inak mna si dnes rano naslo nemile prekvapenie... nizka teplota http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko - ovu teda asi nebola a @milacik3 teda ten hlienik nechapem co znamena, mala som normalne ze watery potom aj kulincek eggu bol jeden den a teraz sa mi takto skremovatel ale teplota ani za svet sa pohnut.. som smutna 😔

milacik3
8. srp 2012

@piefunko vsak uvidis ako to dopadne....vsak este nemusi byt nic stratene..Napr. ja viem ze sa nepodarilo, lebo ked som v maji mala ovulku hned som mala ,,priznaky,, sa mi chcelo spat, viac som jedla, bolesti prs a podbruska som mala...a preto som si robila pred MS test a vysiel //ciarky...a skusala som dalsie aj tie boli ale slabo ruzove...a potom som isla na krv...a este som aj spinila...dr. povedala ze to nie je dobre nech vysadim dufik a potom prisla MS velmi silna.... Ale teraz nic necitim podla mna to nevyslo..

activia
8. srp 2012

@piefunko zlato a myslis, ze az takto skoro? 8DC? ja mavam ovu tak na 12-15DC ale lauritka a aj ty si mi tusim spominala, ze clostil ju posunie 😕 ..........spoliehala som sa na to, lebo na sono a nasledne pichnutie pregnylu idem 14DC, ved to uz bude po vsetkom ak bude ovu u mna tak skoro ☹ a este cosi, teplotu mam uz poovulacnu 😕 .......
je to tym clostilom ci co???? 🙄
http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781

pozeram na ten tvoj graf, tazko to je z troch teplot urcit , kedy necakas mrchu? minuly mesiac si mala 30DC dnes si uz 31DC hmmm? 😉 ci nie je mozne to na co myslim? 🙂 😅

piefunko
8. srp 2012

@milacik3 jasne tak to by si mala mat podobne priznaky aj teraz, no nemusis ich mat... ale ja osobne si myslim ze kazda zena to citi, niekde tam vovnutri proste vies ze je to tam.. aj ked kopa bab povie ze netusili, ja si myslim ze ked budem tehu tak to proste budem citit... ak ti to ozaj nevyslo, mrzi ma to, ale nezufaj, kym nie je mrska, je nadej 😉

piefunko
8. srp 2012

@activia clostil posuva ovulku na skorsie , cize ked mavas okolo 12dc je mozne ze bude uz 10dc a teda ovu by sedel... teplotka moze byt vyssia ako obvykle, prave koli clostilu, on ich zvysuje... a preco az na 14dc, to je neskoro ja som chdila uz od 10dc sledovat ci rastu foliky... a preco mas clostil ked mavas ovu?
no moj graf je taky provizorny, to som merala len ze ci bola ovu lebo som tento mesiac bez clostilu a dufiku. ked som predtym nemala lieky mala som 60dc bez ovu a 2x som mala aj ovu - na 27dc a na 29 dc a potom12,14 dni lutealka a mrska.... cize alebo este pride - co pochybujem, alebo si este mesiac pockam na mrchu 😠 heh viem na co myslis ale to boli regulovane cykly cize na to ani nemyslim a ako som pisala vyssie milacikovi - myslim ze by som to citila a mne nic nie je takze bleeeeeeeee zasa nic a ani lieky mi neupravili nic, bez nich som tam kde predtym 😔 ale ty sa uz pekne snazilkuj od dnes, jasne? 😀 😵

milacik3
8. srp 2012

@piefunko ja viem ze je...ale aj tak si nemyslim ze sa podarilo...vsak aj dalsi cyklus bude... 😉

piefunko
8. srp 2012

@milacik3 jasne, len som nechcela byt negativna... niektore kocky sa urazia, chcu nazor ale v skutocnosti chcu len pocut to co sa im paci 😅 🤐 drzkam palce, a kedy ne-cakas mrchu?

milacik3
8. srp 2012

@piefunko viem ako to myslis 🙂 ja sa nemam preco urazat..jasne ze by som chcel pocut ze to vyslo ale tak...raz sa toho dockam...nechcem myslie na to najhorsie...jedneho dna aj na mna príde rad a budem sa tesiť !
No dufaston doberiem v pondelok takze tak koncom buduceho tyzdna by som mala mat MS...ale tak uz mi aj 12 dni meskala takze neviem...uvidim kedy pride

piefunko
8. srp 2012

@milacik3 hej vravela si ze aj po dufiku ti nedosla, no mne chodi na 4ty den od vysadenia tak hadam, a vlastne co hovorim ze hadam ze pride, prdlajs, dufam ze nepride, uz ma pleties 😀 😀 😀 😀

milacik3
8. srp 2012

@piefunko 😀 no, mna zase hneva ked mi meska MS, ked nie som tehotna tak by som prijala aby prisla hned nech mam pokoj a zacnem novy cyklus,,,ale nie taha sa to pomaly (meska ked netreba)....Vies ked dlhsie meska potom zase vkuse rozmyslam ze ci sa zadarilo...a potom neskor pride MS a uz zase som smutna...preto ma to štve
A ty kedy necakas MS? 🙂

activia
8. srp 2012

@piefunko no vyborne a to je na co dobre u mna , posunut ovu na skor,,,,,,jaaaaaj 😠 . Na 14DC preto lebo najskor chcel 13DC ale to vychadza na nedelu, tak mi povedal, ze sa mam dotrepat na 14DC t.j. pondelok buduci tyzden 😠 .
No a preco beriem clostil? a viem ti ja? povedal mi, ze mam vela drobnych vajiciek v kazdom vajecniku tak 12-13ks, tak aby im pomohol vyrast nasadil mi clostil a nasledne pregnil a planovany pohl. styk.......ja sa tomu vobec nerozumiem, robim co povie dr., hadam vie co robi, vsak ma porazi ked na sone nic neuvidi lebo uz bude po vsetkom ☹ ..........ja tym liekom velmi neverim, boze nikdy ziadne neberiem ani len ibač a teraz taketo bujaciny do seba pcham, keby to aspon malo opodstatnenie 😒

.......no ved ked som vcera zbadala egg, nic som nepodcenila a bola milovacka 😉

....co urobis buduci mesiac, budes to riesit? mas uz za sebou HP a mm spg?

piefunko
8. srp 2012

@milacik3 jasne, ja som to tak aj myslela ale tak napisat snazilke ze nech pride cim skor mrcha, to je sebevrazda 😀 😀 😀 😀 ale presne tak som to myslela, ak sa nezadarilo nech pride cim skor, alebo nech ostane kde je na 9mesiacov 😉

activia
8. srp 2012

@piefunko presne o mrche pred snazilkou treba opatrne 😀 😀 😀 😉

piefunko
8. srp 2012

@activia tak chapem ze chcel prispiet k tomu aby dorastli a praskli, ale teda to mohol odsledovat ci rastu, mala si ist aj v piatok, aj v pondelok, lebo ty to sice pokryjes keksikom ale ak by bola cez vikend ovu v pondelok nic neuvidi a nebudete vediet ci boa ovu alebo nedozrelo ani jedno vajko... preto sa chodi na tzv. folikulometriu, och ale sak nic sa nedeje, dalej keksikujte a ak bude ovu sama od seba bude to len dobre, aj tak po prasknutom foliku by mal vidiet aspon tekutinku.... a ono to akoze moze posunut ovu aj na skor, ale ja som mala napr. 16dc s closilom...cize zalezi ... takze pekne snazilkovat, kazdy druhy den uplne staci 😉
no a neviem ako to poriesim, chcela som fytosoju skusit a krava blba som chcela uz teraz v juli ale som si povedala ze si necham telo oddychnut a presne som vedela ze takto dopadnem, mala som si ju ja dat hned, to je nieco ako clostil - vyvolava dozretie vajickok a ovulku.. mm ma spmg za sebou, to je ok, a ja mam zvyseny prolaktin ale na to mam speci lieky a aj ten clostil do toho a aha nedari sa a ani len ta ovu nie je, nieco bude na prd ☹

iknella
8. srp 2012

Ahojte všetky, moje snažilkovanie nedopadlo za min mesiac dobre - mrcha prišla. 😔
Tak idem do boja na ďaľší cyklus, držme si palce, ktoré to nevzdávame. Dnes som prvý deň clostil....

activia
8. srp 2012

@piefunko ja neviem, mozno mi mohol pichnut len pregnil, lebo podla mna mi vaja dozrievaju, vzdy som mala pekne dvojfazove grafy - mozno len vajo neprasklo 🙄 , no blazon mohol ma veru pozriet aj v piatok 🙄 . no co uz bude ako bude 😒
........ja som zvedava ako dopadol ten moj HP, vysledky mi povie az v pondelok kedy idem na sono

no tak skus tu fytosoju, mozno priroda urobi zazrak a pride ovu sa ma bez liekov 😉 .............uz aby sme mali // 😵

piefunko
8. srp 2012

@activia ak si mala dvojfazove grafy tak urcite prasklo, bet prasknutia by nebola ovu, nevysla by teplota hore a nemala by si dvojfazovy grafik... 😕 no ale snad vie co robi, pre nieco ti ten clostil dal, a pregnyl sa musi pichat ked je vajko dozrete, nedozrete ked praskne nic sa neudeje, to ako keby si zostrelila zo stromu nezrele jablko... aj tak ho nezjes 😅 ja som planovala ze teraz v juli bude ovu - lebo sak mam lieky na prolaktin, mam v sebe zvysky clostilu ktory zvkne posobit este a ze ak sa nezadari tak pride NORMALNE mrcha na 30dc a potom si dam fytosoju a na dovcu mi pekne vyjdu plodne dni a tak... 😵 no ale piefunko mieni, panboh meni, cize ovu nikde, mrcha nikde aaach no nic, uz sa nestresujem lebo som len smutna potom 😠 tak dufam ze ten hp budes mat ok, potom mi daj vediet, som tu do utorka, potom ideme na tu dovcu na 2 tyzdne 😵 😵 (s mrchou 😠 😠 )

piefunko
8. srp 2012

@iknella ahoj, no dufam ze sa ti to podari tentokrat...uz si zasluzime aj my stasticka kusok, no nie? 😅

iknella
8. srp 2012

@piefunko veru moja...som zničená, sklamaná, ale idem ďalej. Kedy to príde a budeme mať svoju ratolesť v rukách neviem, ale chcem to viac ako čokoľvek na svete!!!! Škoda, že toho času je tak málo pre mňa.
Prajem ho aj tebe z celej duše! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nativanativa
8. srp 2012

@mijadave ahojkooo , zajtra mam morfologiu , tak trosku poupravime tabulku ok ? 🙂

activia
8. srp 2012

@piefunko tymto padom sa k tomu mojmu dr radsej nevyjadrujem, dvojfazovy graj som mala vzdy odkedy meriam (7cyklus) , skor mam taky problem, ze sa mi skracuju cyklu, z mojho povodneho 28dnoveho to slo,26,25,26,23 posledne 4mesiace. a mrchu mam iba 2-3dni a potom spinim aj do 9-10dc ☹
..tak ja dufam, ze to co mienis, panboh nezmeni a budes mat krasnu, plodnu dovolenku bez mrsky 😉
.....ok v pondelok dam vediet, co videl na sone a aj vysledky HP 😉

anait
8. srp 2012

@activia áno, meriam...v ústach...jupí, mám spolubojovníčku

piefunko
8. srp 2012

@activia no tak to mi je zahada preco i dal clostil, uvidime podla HP ako ti dopadne, ako clostil nie je zly ani na skodu ale tak to je ako by si polievala zahradu po dazdi... zbytocne 😅 ale mozno to na nieco bolo dobre, ono to tak znormalizuje cyklus, pride ovu potom dufik 10 dni a potom mrska... no uvidis. a skracuju sa ti koli skorsej ovulke alebo sa ti skracuje lutealka? to je dolezite... moj doki tiez mi nerobil HP, ale zase ja som ho mala od endokrin. ale mal mi aj on spravit, oni su vsetci (skoro) na jedno kopyto, daju ti veci za prekrytie priznakov a nie na vyliecenie dovodu... 😅 myslim ale ze ti to pomoze teraz bude ovu a ked mas male foliky tak budu vacsie a tym padom aj zrelsie vajka a oplodneniaschopnejsie 😉 😉 drzim palcuchy 😵

piefunko
8. srp 2012

@iknella akoze malo casu? 😕 poznam ten pocit, ja ho mam od rana, zistila som ze som 30dc a ovu este nebola a to sme mali romantiku vikendovu - plodniacu 😅

anait
8. srp 2012

@activia aj ja mám divný grat a tiež som mala pocit, že predvčerom, včera bola ovu voľakedy...
http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666

activia
8. srp 2012

@piefunko ty si zlata, ja som si tu v praci uz aj porevala, kolega na mna cumi, ze co mi je 😅 Tak nejako vsetko sa to skracuje prvy cyklus ked som zacinala merat som mala 28DC ovu na 17, potom som mala uz iba 26-25DC a tam bola ovu na 12-14DC no a posledny mesiac uz mrcha prisla na 24DC a tam sa ff nevedel rozhodnut ci bola ovu na 13alebo 15DC, tak len modrov mi to vyznacil...........
......tak sa radsej idem hodit do pohody, ked uz v sebe mam tie oplodneniaschopnejsie vajka 😉 🙂

anait
8. srp 2012

@piefunko aj ja mám ísť až na 14DC na folikulometriu..som sa ho pýtala, lebo 13DC nám vychádza na nedeľu a on že stačí v pondelok...

activia
8. srp 2012

@anait no tak to sa nam dari ako pozeram 😒 7-8 dc ovulka...........ja beriem clostil vecer, este ho nemam v grafe zaznaceny. no sme na tom podobne a aj idem k dr na sono pozriet vajka?

activia
8. srp 2012

@anait moje nervy teraz citam, ze aj ty ides 14DC krasne, nemame my rovnakeho dr 😀 😀

anait
8. srp 2012

@activia máme? 😀